Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimmal veszekedtünk, és ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimmal veszekedtünk, és ő megütött, de sajna nem ez volt az első, miért csinálja ezt velem? Mindig azt mondja többet nem üt. (többi lent )

Figyelt kérdés
ELHAGYNI NEM AKAROM, MERT SZERETEM! MEG Ő IS AZT MONDTA SENKI MÁSÉ NEM LEHETEK, JOBB, HA BELETÖRŐDÖM. EZZEL MIRE CÉLZOTT SZERINTETEK? MÁR 3 ÉVE VAGYUNK EGYÜTT! ÉN 19 ÉVES VAGYOK Ő MEG 30 ÉVES LESZ JÖVŐ HÓNAPBA....
2010. szept. 27. 12:30
 21/99 anonim ***** válasza:
Te disznó. "elhagyni nem akarom, mert SZERETEM". szánalmas. legközelebb jól megtép mint egy ludat.
2010. szept. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/99 anonim ***** válasza:
100%

miből gondolod hogy nem bántaná a gyereket??

azt gondoltad volna hogy téged ütni fog??

2010. szept. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/99 A kérdező kommentje:
LEHET A GYEREK LENNE A MEGOLDÁS NEM????? GYEREK ELŐTT NEM BÁNTANA ENGEM SEM SZERINTEM!!!
2010. szept. 27. 12:50
 24/99 anonim ***** válasza:

Most tényleg minket akarsz meggyőzni?

Szerintem itt nagyon egyértelmű válaszok születtek és csakis a Te érdekedben.


A családod gondolom nem örült ennek a kapcsolatnak. De ha visszamehetsz Hozzájuk, akkor menj!

2010. szept. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/99 anonim ***** válasza:
Azt szeretnéd, hogy a gyerek öngyilkos legyen, te barom?
2010. szept. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/99 anonim ***** válasza:
akár hányszor megver le fogod nyelni mint kacsa a nokedlit
2010. szept. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/99 anonim ***** válasza:
Így ismeretlenül is kijöttek a könnyeim! Nagyon szépen kérlek, NE legyen közös gyereketek!!!!
2010. szept. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/99 anonim ***** válasza:

A válaszaidból úgy látom meg is érdemled, tűrd csak, ha ennyi eszed van.Csodaszép életetek lesz....


Józan paraszti ésszel felfogható, hogy ha valaki fizikálisan bánt, és rettegésben tart az nem jó ám! :S

De Te mégis élvezed, hát fura teremtmények a nők.

2010. szept. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/99 A kérdező kommentje:
SZÜLEIM NEM ÉLNEK KICSI VOLTAM MIKOR MEGHALTAK :( TESÓMMAL MEG FÉRJÉVEL ÉLEK DE SOKAT DOLGOZNAK, NÉHA ALIG LÁTOM ŐKET! AMUGY PÁROMMAL NEM LAKUNK EGYÜTT CSAK EGY KÖZSÉGBEN LAKUNK, IGY MINDEN NAP TALÁLKOZUNK!
2010. szept. 27. 12:54
 30/99 anonim ***** válasza:
100%

Azért akarsz neki gyereket szülni, hogy ne verjen? Ez kész.

Lehet, hogy fiatal vagy, de nem muszáj hülyének is lenned. Nem szeret. El tudod képzelni, hogy azt mondod, hogy úgy szeretsz valakit, hogy szeretnéd jól megverni? Nem. Mert ez nem szeretet, ez birtoklási vágy. Egy gyáva alak. Nem hogy egy pasit nem merne megütni, egy olyan nőtől is félne, aki a sarkára mer állni.


Tapasztalatból mondom, hogy olyan gyorsan húzz el onnan, amilyen gyorsan csak tudsz.

23/L

2010. szept. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!