Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! A párkapcsolatban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! A párkapcsolatban a napi, vagy nagyon rendszeres anális közösülés gátat vethet a kapcsolatnak? Mert én érzem, hogy a normál közösülés lenne számomra megfelelő és csak a párom kedvéért vagyok benne. Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
2021. júl. 9. 12:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
2%

37es!

Csomó olyan dolog van az életben, amihez nincs kedvem, de megteszem, mert vagy meg kell, vagy ez az érdekem, vagy így fejezem ki hogy fontos nekem a másik.

Szép is lenne,ha csak azt csinálhatnám, amihez nekem van kedvem, amihez meg nincs ,azt hagynám.

2021. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
85%
Szereted, de ő is szeret téged? Ha szeretne, nem csak az lenne fontos neki, amit ő akar.
2021. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
80%
41-es, az ilyen csicska nők miatt kanászkodnak el a pasik. És sajnos nagyon sok az ilyen csicska. A női nem szégyenei vagytok. De lehet erre indultok azért csináljátok.
2021. júl. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
92%
41-es Nyilván, de ez a szexre nem vonatkozik! Azt azért teszed, hogy örömöt okozzon, ha ez nincs, akkor nem kell megtenni.
2021. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
94%
41-es, nem csoda, hogy incel vagy és itt rinyálsz nap mint nap. 🤷‍♀️
2021. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
100%

Még pár év és pelenkát hordasz.

Értem hogy szereted, de ő még nem.

Keress egy heteró pasit!

2021. júl. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bzeráns hajlamai vannak párodnak, csak nem meri felvállalni. Neki egy férfire van szüksége.
2021. júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
100%

Nem szívesen csinálja hüvelybe, te ezt érzed, és nem erőlteted... ugyanakkor ő leszarja, te mit akarsz. Kérdező, simán dobd ki. Mit szeretsz benne?


Elárulok valamit: ő nem téged szeret, csak hozzátartozol a segglyukhoz.

2021. júl. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
0%
Mi van, ha a kérdező nagyon tág vaginájú? Szerintem teljesen érthető a pasi részéről,hogy szeretné érezni,hogy megdugja, ahelyett,hogy csak kongana benne.
2021. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
65%

49.

Vagy esetleg a pasinak mikro, hogy a kérdezőnek a napi anál meg se kottyan.

2021. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!