Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! A párkapcsolatban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! A párkapcsolatban a napi, vagy nagyon rendszeres anális közösülés gátat vethet a kapcsolatnak? Mert én érzem, hogy a normál közösülés lenne számomra megfelelő és csak a párom kedvéért vagyok benne. Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
2021. júl. 9. 12:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
15%
Minek Vagy vele, ha még a szexet sem akarod?
2021. júl. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
96%

Én alapból utálom, nagyon-nagyon ritka, ha annyira belemelegedek, hogy egyáltalán bármi lesz belőle, fáj.

Ha neked nem jó, miért hagyod, pláne naponta?

Amit meg te szeretnél, az ezek szerint nincs?

2021. júl. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 A kérdező kommentje:
Őt szeretem.
2021. júl. 9. 12:08
 4/74 A kérdező kommentje:
Ritkán van, amit én szeretek.
2021. júl. 9. 12:09
 5/74 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell belemenni, főleg nem napi szinten! Kit érdekel, hogy ő mit akar? Jogod van nemet mondani bármire, ami neked nem jó, az ő kedvéért nem kell tenned semmit, ami neked nem fér bele.

Igen gátat vethet, rúgd ki, hogy a lába se érje a földet, kellene ennyi önbecsülésednek lennie!

2021. júl. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
7%

3.-nak.


Na, ha szereted, akkor tessék elfogadni, és használj tágítót!

2021. júl. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 A kérdező kommentje:
Utolso: nem fáj az anális szex, de nem ez az, amit preferálok. A páromat szeretem, de elottem szolo jol írta, hol van az én önszeretetem magam iránt?
2021. júl. 9. 12:11
 8/74 anonim ***** válasza:
93%
A párod egy gyökér
2021. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
92%
3-4 Téged nem zavar, hogy ő nem szeret, sőt nem is érdekled! A párkapcsolatban az emberek odafigyelnek egymásra, a szex pedig a kölcsönös örömszerzésről szól.
2021. júl. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
88%

Neked kell eldonteni. Eleted vegeig tudnal minden nap vagy nagyon surun igy kozosulni a paroddal?

Ha igen, akkor nem vet gatat neki.

Ha nem, akkor gatat vet.

2021. júl. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!