Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! A párkapcsolatban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! A párkapcsolatban a napi, vagy nagyon rendszeres anális közösülés gátat vethet a kapcsolatnak? Mert én érzem, hogy a normál közösülés lenne számomra megfelelő és csak a párom kedvéért vagyok benne. Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
2021. júl. 9. 12:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
100%
49-es Nyilván nem erről van szó, de erre is ugyanaz lenne a megoldás, mint jelen esetben, másik partnert kell keresni.
2021. júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 A kérdező kommentje:

49: haha, neem :) Ezt ő az osszes kapcsolatában így csinálta.

Nem kong nekem semmi, max a fejem, az uressegtol, h ennyire idiota lettem

2021. júl. 9. 12:50
 53/74 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sokan látens melegek, és most nem a melegeket akarom degradálni. Ők felvállalják. Azokkal van problémám, akik képesek kapcsolatot hazudni, vagy megfelelési kényszerből barátnőt tartani, de legbelül tudják magukról, hogy biszex vagy meleg hajlamaik vannak.

Nagyon hajazik erre a barátod. Ha csak néha akarná az anált, az még oké is lenne annak aki elfogadja, de hogy csak mindig anált akar és csak róla szól a szex, az már nagy baj.

Légyszi tedd meg magadért, hogy szeretetért cserébe nem kínzod magad tovább.

2021. júl. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
61%
A pasija orálisan sem elégíti ki a párját, de a szopit azt elvárja, kedves incelke bár tudom a csaj hibája, biztos harangozni lehet benne meg büdös a nemiszerve
2021. júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem értem, hogy nők hogyan tudnak a végletekig megalázkodni, az igényeiket és a büszkeségüket eldobni... Mindezt a farok miatt... Nőként mondom, hogy ez szégyen. És még nekiáll sajnáltatni magát a pasika. A pofám leszakad, hogy milyen emberek vannak. Mit szeretsz te ebben a sutyerákban, aki nyilvánvalóan kihasznál? Hajítsd már ki a fenébe, nem szeret, csak használ
2021. júl. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
62%

Nem a farok miatt, pont ez az. A szerelem, szeretet miatt. Ami ugye ilyenkor szinte mindig csak illúzió.


De ezt mondjuk a nőknek mindig, hogy fogadják el, hogy a férfi ilyen, szülés után is azonnal térdre, szopni ezerrel, különben joggal hagy el.


És sokan akkor látják ezt be, amikor nem mindennapi, vagy nekik nem tetsző aktusokról van szó. Ha mondjuk orálról vagy kutyapózról lenne szó, többen egyetértenének a pasival, mert az már mainstream. És onnantól végül is ott van, hogy csicskulj be, az emberek csak a mértéknél hördülnek fel.

2021. júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
98%

56


A normális férfiak marhára nem így működnek, ha nincsenek antiszociális tendenciáik, akkor nem lelik örömüket olyan aktusban, amit a nő nem élvez, és szülés után nem az a legfontosabb dolguk, hogy mikor lesznek lesz_opva. Kár is azzal jönni, hogy "a férfi ilyen". Nem, a senkiházi tróger ilyen. Nem "a férfi". Ezzel nem a szexualitás fontosságát tagadom, hanem a férfiak állati szintre való alacsonyítását.

2021. júl. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
94%

En a paromnak megmondtam, hogy a vegbelem egyiranyu utca, kifele haladas van. Raadasul a huvelyem olyan, mint ujkoraban.

En elhiszem, hogy egy vegbel a ferfi szamara jo erzes, a gyurus izomzat mas stimulacio. Azt is ertem, hogy a passziv melegeknek a prosztata altal elvezet befogadonak lenni. De a noi analozas egy kamu, egy ferfit megtartani akaro feladat, attrakcio.

Ha prostihoz megy, akkor megy, en nem fogok tudni rola. De semmi olyanba nem megyek bele, ami zero elvezetet okoz nekem, es bonuszkent nagyon rossz is.

Jonni fognak a kommentek, hogy nok nagyon is elvezik, de hazudnak. Jo, ha huvelyi orgazmusig eljutott Marika, csiklo kihagyasaval.

Sajnos epp az engedelmes nok miatt lett ma mar alap, hogy anal van. Nagyon nem oke ez. Nekem szerencsem van, nem szorulok a pitizesre. De nagyon sok no, es egyre tobb szenved emiatt.

2021. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
0%
58. Próbáltad?
2021. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
90%
Minden gyökérnek akik szerint a kérdezőnek be kellene csicskulnia: Ugye ha én arra izgulnék hogy a bimbódnál fogva felcsipeszellek a száritora és csavargatom a zacsidat miközben macskaszarral kenegetlek akkor te hagynad ha szeretsz, igaz? Mert hát neked örömet kell szerezned nekem, nem? Akkor is ha neked kellemetlen, nem?
2021. júl. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!