Felnőtt párkapcsolatok - Gyakori kérdések
Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Van itt olyan anyuka, akinek a kamasz gyereke váláskor az apját választotta? Hogy kezelted ezt?
Válás
Válás
15
Egy humán beállítottságú pali, s egy reál beállítottságú nő között működhet a kémia? :D
Egyéb kérdések
Egyéb kérdések
10
Szerintetek màr esélytelen, hogy megkeressen, ennyi idő utàn? Kit, mennyi idő után keresett fel az exe, ha megkereste őt?
Szerelem
Szerelem
7
Milyen ember az, aki úgy zár le egy kapcsolatot, hogy nem mondd semmit, csak letilt mindenhol?
Szakítás
Szakítás
15
Ha a fèrjem szexpartner oldalon nőket nèzegetett vajon meg is csalt?Ő állitja hogy csak nèzegette az oldat,de mint kiderült a múlt hónapban 2x is járt az oldalon.
Megcsalás
Megcsalás
12
Nagyon tetszik a fonokom es dolgozni sem tudok ha tudom hogy figyel engem. Nagyon rossz erzes ha nem szol hozzam stb. Mit kellene tennem? Hagyjam ott ezt a helyet?
Szerelem
Szerelem
4
Történt már veletek olyan, hogy hirtelenjében nem jutott egyből eszetekbe/nem jött a nyelvetekre a szerelmetek (párotok/kiszemeltetek) neve?
Szerelem
Szerelem
8
Lehet elrontottam az eletem hogy egy boldogtalan házasságba szültem? Akkor pillanatnyilag boldog volt..
Vajon van még remény?
A többi lent
Válás
Válás
8
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!