Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik a fonokom es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik a fonokom es dolgozni sem tudok ha tudom hogy figyel engem. Nagyon rossz erzes ha nem szol hozzam stb. Mit kellene tennem? Hagyjam ott ezt a helyet?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez nem helyes meg tudnom kene kontrollalni magam ,hulye vagyok de ha nem szol hozzam egy jelentektelen embernek erzem magam es a munkamat is rosszul vegzem. Amikor beszelget velem es ugymond azt erzem torodik velem nagyon boldog vagyok es az egesz napom szep.

Nagyon rossz erzes ez az egesz, talan erzek iranta valamit mar.

Ha erzem hogy figyel, nem tudok dolgozni mindent elrontok.

Ha nokkel beszelget, olyan feltekeny leszek hogy legszivesebben eljonnek onnan. Raadasul olyankor mindig osszeakad a tekintetunk es ugy nevet ram mintha jelezne felem hogy tudja hogy feltekeny vagyok.

Talan az lenne a legjobb dontes ha ott hagynam azt a helyet mert ez egyre rosszabb. Felek hogy megerzi hogy mivan velem, vagy mar talan erzi is? Azt tudom hogy tetszem neki mert erzem es mondta is de ha akarna tolem valamit akkor sem viszonyulhatna ugy hozzam a tobbiek elott hogy eszrevegyek hogy mi a helyzet. Ossze vagyok zavarodva. Erzem hogy nem vagyok neki kozombos de akkor mi ez az egesz es miert nem lep valamerre?


2023. júl. 22. 23:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Az egeszben a feltekenyeseg a legzavarobb a legrosszabb meg az, amikor egesz nap hozzam se szol. Sirtam is mar az utobbi miatt
2023. júl. 22. 23:14
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal lehetsz még, hogy ez ennyire aggaszt.

Szerezd meg, vagy szerezz egy másik pasit, és nem fog érdekelni.

2023. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hogyan szerezzem meg ha nincs arra sem lehetoseg hogy ugy beszeljek vele hogy ne halljak masok?

Az oke, hogy o szokott flortolni velem masok elott, de o a fonokom es en ugyanezt nem mernem megtenni.

2023. júl. 22. 23:29
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Beverni akarja csak.
2023. júl. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Úúúú, én is voltam ilyen szituban. A felmondás oldotta meg a dolgot végül, azóta se láttam 😀
2023. júl. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem neked sokat kell még megélned,tapasztalnod,hogy tudj kezelni egy ilyen helyzetet.

Próbáld meg úgy nézni,hogy neked ő gyakorlatilag csak egy idegen,akit nem ismersz.Lehet,hogy van valakije.Ráadásul a felettesed,ő diktál minden értelemben,akármilyen rendesnek is tűnik. Nem ismered,csak látod,tetszik,idealizálod,mert bejön neked.

Ez a féltékenység dolog is beteg kicsit,nincs mire ezt érezned,nem vagy senkije.

Szóval józanul gondold át,neked mennyire fontos ez a munkahely?

2023. júl. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!