Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek?! Megcsalás.Háza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?! Megcsalás.Házasság (Lentebb bövebben)

Figyelt kérdés

Lassan 10 éve élek párkapcsolatban a feleségemmel, van 2 gyermekünk.

(Igen Szeretem a feleségem)

Szerintem jól működik a házasságunk, boldogak vagyunk.

Szex is jó,viszont együttlétünk alatt van 2-3 dolog amit a párom nem szeret, én viszont vágyok rá.


Na most egy régi ismerősöm fel vette velem 1-2 éve a kapcsolatot(nő).

Na most én tudom, hogy amikre én vágyok azokat ő könnyedén teljesítené, és azt is tudom, hogy nem kellene sokat tenném, hogy az ágyába jussak.

Viszont eddig amikor ez feljött bennem, mindig le tudtam magam beszélni róla, mert nemtudom ezután, hogy tudnék a feleségem szemébe nézni.

Aki átment ezen esetleg, hogy erezte utána magát? Le tudta magába rendezni, hogy van egy szeretője vagy végül elmondta?



júl. 8. 20:08
 71/96 anonim ***** válasza:
39%

54 vagyok.

Megértem a reakcióitokat, ha nektek jól esik nyugodtan elhordhattok mindennek, engem ez nem bánt.

Szép elképzelés, hogy egyszer majd jön egy ember akitől mindent megkapsz, akivel minden jó. Ilyen azonban nincs, csak ideig-óráig (nálunk ez kb 8 évet jelentett).

Mondhatjátok azt, hogyha minden más tökéletes akkor ne legyek önző és telhetetlen, engedjem el a szex részét. Ez így is történt hosszú hosszú évekig. Az előző kettő, szintén sok évig tartó kapcsolatomban így éltem.

Ami hiányzott elfogadtam, soha nem az én igényeimet tartottam szem előtt.

Aztán 40 körül elkezdi érezni az ember az idő múlását minden téren.

Én megtaláltam azt az embert akivel le tudom élni az életem, szerencsés vagyok.

Azonban rájöttem arra is, hogy fiatal vagyok még ahhoz, hogy innentől soha többé ne élhessek át szenvedélyes, vággyal teli szexet.

Ahhoz viszont túl öreg, hogy eldobjam azt az embert aki minden másban tökéletes partnerem, bízva a jószerencsében, hogy majd jön valaki akivel minden jó lesz. Ilyen nincs.

Igen, önző lettem, egy életem van és nem fogok úgy élni életem hátralévő részében ahogy az társadalmilag általánosan elfogadottnak minősül.


Az önismerettel és magam elfogadásával egyébként köszönöm, jól állok.

Édesanyám pszichológus, úgyhogy kb gyerekkorom óta része ez a terület az életemnek.

Tudna mesélni arról mennyi 30-as, 40-es, 50-es pár van akik boldogtalanul, frusztráltan élnek egymás mellett, akik elnyomják magukat és egymást.

Az én életem boldog és hiánytalan, amiért hálás vagyok.

júl. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/96 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem ez így nagyon kerek volt, 71/54, lepontozhatnak és elmondhatnak érte mindennek, de ez az élet, ez a valóság.
júl. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/96 anonim ***** válasza:
26%
Egyébként én biztatnálak arra, 71/54, hogy többször vállald ne csak privátban a gondolataidat és a tapasztalataidat. Ráfér erre a helyre, itt nagyon sokan nagyon valóságtól elrugaszkodottak tudnak lenni... Te pedig kulturáltan, intelligensen, összeszedetten, nem fölöslegesen bő lére eresztve, de mindent, ami kell, belefoglalva írtál, józanul, két lábbal a földön állva. Sokkal több ilyen hozzászólás kellene ide.
júl. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/96 anonim ***** válasza:
82%
72# őszintén remélem hogy nem ez a valóság mert akkor inkább egyedül doglok meg
júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/96 anonim ***** válasza:
42%
Nem olvastam végig a rengeteg kommentet, de kb én is így vagyok, férfiként sok év házasság után. Én nem konkrét dologra vágyom, hanem egyszerűen egy másik testre ennyi év után. Van szex a házasságomban bőven, ráadásul kiváló. Többször felvetettem már a nyitott kapcsolatot, amit a feleségem elutasított. Ilyenkor mi van? Megcsalni nem akarom, szeretőt végleg nem, de így se jó. Sokan nem képesek felfogni, hogy a szex csak szex, nehéz folyamatosan megújulni sok éven keresztül és egyre idősebben. Szerintem már 1 dugással is ellennék évekig, de nem lehet.
júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/96 anonim ***** válasza:
40%
Ezt is megértem, én is egyedül vagyok, és úgy is "döglök meg" majd valószínűleg. Ez sem jobb mondjuk, főleg egy bizonyos kor fölött, bár igazából sosem. Azt kell látni és belátni szerintem, hogy egy-egy szerencsés kivételtől eltekintve mindannyiunknak szívás. Kinek így, kinek úgy, kinek kisebb, kinek nagyobb mértékben, ki mit tud vállalni, mi élhető számára. Számomra úgy tűnik, hogy 71 kihozta a lehetőségeiből a legtöbbet, sajnálatos, hogy a nagy idill nem volt elérhető és megvalósítható, de ez van, és valljuk be, ez valóban bőven jobb, mint az említett sok 30-as, 40-es, 50-es pár élete vagy mint az örök "szingliké".
júl. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/96 anonim ***** válasza:
89%
Hát ja, aki végtelenül önző és kapcsolatfuggo az nem hagyja el a párját, ja inkább megcsalja. Már rég lehetett volna szakítani, a 8 év után pl., de nem fogsz 54 mert te egyedül nem bírsz élni. Kell neked társ és persze szerető is. Már csak az, h reagálsz arra amit írtunk azzal cirka egyenlő, híg, egyáltalán nem vagy jó. A szex többet ér mint az, hogy gerinces légy. Szánalom.
júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/96 anonim ***** válasza:
79%
#77 nem szégyenled magadat hogy te nem csalod a párod mint a többi normális ember? :D
júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/96 anonim ***** válasza:
36%

Köszönöm a megértő szavakat, őszintén jól esik :)

Nehéz erről a témáról objektívan beszélni/írni, ezért nem szoktam erőltetni.

Minden kapcsolat, minden ember más. Megcsalás és megcsalás között óriási különbség tud lenni.

Könnyű fiatalon vagy friss, pár éve tartó kapcsolatból nyilatkozni és pálcát törni, hogy mit, hogy kellene csinálni.

Nincsen általános igazság és nekem sincs igazam. Van aki megért, van aki elítél attól függően mennyit és mit tapasztalt eddig.

Egy biztos. Mindenki úgy éli az életét ahogy ő szeretné.

Nektek attól nem lesz rosszabb, hogy szeretőm van, nekem sem lesz rosszabb ha ezért azt mondják kapcsolatfüggő vagy gusztustalan vagyok.

Szívetek joga, ahogy nekem is.


Az élet és a tapasztalat sajnos engem igazol. Még ha nem is hiszek benne, mégis őszintén kívánom mindenkinek, hogy találjanak valakit akivel le tudnak húzni egy életet boldogan, úgy, hogy nem kell elnyomniuk magukban semmit.


54/71

júl. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/96 anonim ***** válasza:
82%

66 szerint én álomvilágban élek. Tehát szégyellni kéne magam mint a többi gerinces embernek is magát!


"A végtelenségig keresgélni meg nem lehet, fogynak az ismerkedési lehetőségek és a szabad jelöltek is. Szóval tök érthető az 54-es"


Hát persze, hogy érthető az 54-es viselkedese olyan alaknak aki szintén félrement valamikor a múltban, vagy jelenleg is csinálja. :DDD



54-es amúgy még viccesebb:


"Azonban rájöttem arra is, hogy fiatal vagyok még ahhoz, hogy innentől soha többé ne élhessek át szenvedélyes, vággyal teli szexet.


Ahhoz viszont túl öreg, hogy eldobjam azt az embert aki minden másban tökéletes partnerem, bízva a jószerencsében, hogy majd jön valaki akivel minden jó lesz. Ilyen nincs."


40+-os ha jól értem és ő 10+ évig a párjával van aki megpróbálta kielégíteni őt, de sajnos nem tudta és most ahelyett, hogy megint felhozta volna a nyitott kapcsolatot inkább csalja évek óta!


Ő neki nincs problémája önmagával hiszen az anyukája pszichológus és az ő páciensei szintén félredugnak szóval nincs gond még véletlenül se.

Holott a páciensekhez hasonlítja önmagát, hogy jobban érezze magát. :DDD


Az lenne a legnagyobb poén ha a párja is félrelépegetne már ki tudja mióta és kiderülne. Nah aztán kíváncsi lennék arra hogyan reagálna. XDD

júl. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!