Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek?! Megcsalás.Háza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?! Megcsalás.Házasság (Lentebb bövebben)

Figyelt kérdés

Lassan 10 éve élek párkapcsolatban a feleségemmel, van 2 gyermekünk.

(Igen Szeretem a feleségem)

Szerintem jól működik a házasságunk, boldogak vagyunk.

Szex is jó,viszont együttlétünk alatt van 2-3 dolog amit a párom nem szeret, én viszont vágyok rá.


Na most egy régi ismerősöm fel vette velem 1-2 éve a kapcsolatot(nő).

Na most én tudom, hogy amikre én vágyok azokat ő könnyedén teljesítené, és azt is tudom, hogy nem kellene sokat tenném, hogy az ágyába jussak.

Viszont eddig amikor ez feljött bennem, mindig le tudtam magam beszélni róla, mert nemtudom ezután, hogy tudnék a feleségem szemébe nézni.

Aki átment ezen esetleg, hogy erezte utána magát? Le tudta magába rendezni, hogy van egy szeretője vagy végül elmondta?



júl. 8. 20:08
 81/96 anonim ***** válasza:
19%
77, az is megér egy misét, hogy honnan ez a már-már "mánia", hogy folyton mindenkit egyedüllétre intünk, ha nem jön össze (és marad is) a számára tökéletes, és tévesen kapcsolatfüggőnek nevezzük azt is, aki köszöni, de nem akarja emiatt az egész életét egyedülállóként tölteni. A kapcsolatfüggőség nem ez. Természetes emberi igény, hogy nem akarsz egész életedben csak egymagadban lenni, időnként találkozgatva a barátaiddal meg anyádékkal. Társra vágyni, párkapcsolatban élni vágyni nem beteges.
júl. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/96 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolatfüggőség személyiségzavar kezdjük itt. Másodszor a fogalom két részre oszlik:


A) Amikor kapcsolatból kapcsolatban köt ki, megcsalja a párját (érzelmileg/fizikailag/mindkettő) és a szeretővel kezd új kapcsolatba.

Vagy szakít és azonnal ismerkedik anélkül, hogy kiheverte volna a kapcsolatot.

Állandóan keresi a hozzá megfelelő partnert!


B) Amikor valaki benne marad olyan kapcsolatban amelyben boldogtalan. Képes éveket eltölteni benne, sőt élete végéig.

Illetve marad a párja mellett és akkor megcsalja mert neki szüksége van biztos pontra a társa személyében még akkor is ha rosszul érzi magát.

júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/96 anonim ***** válasza:
40%

"Hát persze, hogy érthető az 54-es viselkedese olyan alaknak aki szintén félrement valamikor a múltban, vagy jelenleg is csinálja. :DDD"

Ennél jobban mellé sem lőhettél volna, én vagyok a hivatkozott hozzászóló, egyúttal én vagyok az is, aki később egy másikra reagálva jeleztem, hogy szintén egyedül fogok megdögleni. Ebből a szemszögből nézve is meg tudom érteni az 54/71/79-est. Én sem hiszek abban, amit a 79-es végén kívánt... Te lehet, hogy az az egy szerencsés kivétel vagy, de másnak is élnie kell valahogy, és semmivel sem jobb a fene nagy gerincesség jegyében, a kapcsolatfüggőségnek még a gyanúját is kerülve magára maradnia az embernek. Mert egyébként egy idő után ez lesz. Anyánk, egyéb családtagjaink meghalnak, a testvérünk (ha van) nyakán nem lóghatunk, a barátainkén sem, mert nekik ott a saját életük, kapcsolatuk, gyerekük.

júl. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/96 anonim ***** válasza:
43%

"Az lenne a legnagyobb poén ha a párja is félrelépegetne már ki tudja mióta és kiderülne. Nah aztán kíváncsi lennék arra hogyan reagálna. XDD"


Elmondom, hogy reagálnék, hogy ne kelljen kíváncsiskodnod :)

Mint mondtam rengeteget beszéltünk erről a párommal, nem jutottunk dűlőre.

Én konkrétan adtam neki "engedélyt" nem egyszer arra, ha valaki mással is szeretne lenni időként akkor tegye. Beszéljük meg, megértem.


Persze abban a lehetetlen helyzetben ha mégis megcsalna ezek után és kiderülne még csak a pulzusom sem menne fel.

Egy dolgot tudok biztosan jelenleg, ő velem képzeli el az életét, az összes többi körítés nem érdekel.


De tegyük fel, hogy eltelik pár év. Van egy szeretője, akibe idővel beleszeret és elhagy.

Akkor őszintén egy világ dőlne össze bennem de kénytelen lennék elfogadni.

Ez az élet körforgása. Különböző érzések megélése, elfogadása és feldolgozása.

Nem lehetsz biztos abban, hogy ami a tiéd volt, tiéd is marad örökké. Én így élem az életemet.

Sokan belekényelmesednek egy-egy kapcsolatban és elfelejtenek létezni mint önálló ember és mikor jön a szakítás, jön a pofára esés is, hogy ki vagyok én valójában a párom nélkül?

júl. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/96 anonim ***** válasza:
85%
Én nem írtam sehol sem, hogy egyedül kéne valakinek meghalnia. Egyértelműen azt jegyeztem le, hogy csak szakítani kéne hogyha egyszer hiányzik lényeges dolog a kapcsolatból akár szexuális téren, túllépni a kapcsolaton és akkor ismerkedni. Nem mindenkinek adatik meg a "lelki társa" (vagy mi), valakinek nem jön össze. De az akkor se indok arra, hogy akkor hűtlen legyen a párjához! Simán lehet szakítani, vagy nyitott kapcsolatban élni! Nem kéne a másik háta mögött sunyiskodni, nem kéne átvágni főleg az olyan embert aki szereti, boldoggá akarja tenni. Még a nyitott kapcsolat is elfogadható. Legalább tudja a másik, hogy mizu. Lehet ő is vágyna változatosságra más emberekkel, de mégse teszi meg mert tiszteli annyira a másikat, hogy nem csalja meg. Amúgy meg az emberiség többsége úgy érzi előbb utóbb, hogy hiányzik neki valami, de tesznek érte mindketten, hogy elmúljon az érzés főként ha nem nagy dologról van szó. Hogyha már valakinek hiányzik valami lényeges annak szakítani kéne, vagy nyitott kapcsolatban élnie. Ismételgetni tudom önmagam mert a megcsalás óriási csúnya viselkedés. De persze mindenki maga tudja. Viszont úgy gondolom, hogy holmi szájba élvezés miatt nem kéne hűtlenséghez folyamodni semmiképp. Aki arra biztatja a kérdezőt, hogy nyugodtan menjen félre úgy, hogy csak párkapcsolatban él és nincsenek gyermekei szerintem rohadtul lelketlen, egoista teremtmény. Az a két gyermek, sőt a feleség se tehet róla, hogy a kérdező rögeszméje az izé a szájban. Szörnyű, hogy támogassák a megcsalást.
júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/96 anonim ***** válasza:
81%

54

De hát te maradsz olyan kapcsolatban amelyben nem vagy elégedett. Ha az lennél nem lenne szeretőd. Nem is lenne baj, hogy van legyen, de az már igen, hogy sötétségben tapogatózik a párod akit elmondásod szerint szeretsz, nem akarod megbántani. Viszont hétről hétre megbántod, megalázod, hülyének nézed! Önző vagy és nagyon rossz ember.


"Sokan belekényelmesednek egy-egy kapcsolatban és elfelejtenek létezni mint önálló ember és mikor jön a szakítás, jön a pofára esés is, hogy ki vagyok én valójában a párom nélkül?"


Tedd fel ezt a kérdést inkább magadnak mert csakis azért vagy vele mert már megvan a korod és szingliként nem akarnád újból kezdeni az életet.


Más el van egyedülállóként, nem keresgéli az "igazit", éli az életét, ismerkedik és ha pórul jár feláll. Aztán ha akad neki olyan partner akkor boldogan elvan. Ha meg nem akkor nem, akkor másban találja meg az élet értelmét.


Te meg két férfit használsz arra, hogy jobban érezd magad évek óta!


Nem igazán van okod azt a kérdést másnak feltenni, inkább magadnak kéne válaszolni rá!

júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/96 anonim ***** válasza:
43%

En nem akarok veled egyeterteni meg fiatal vagyok ehhez 54,71…

De nagyon szepen, kulturaltan fogalmazol, elgondolkodtato amiket irsz es egyben kicsit elkeserito is, sajnos van benne valami.

En nem gondolnam, hogy rossz ember vagy.

Bocsi, hogy ekezetek nelkul irok, telorol vagyok.

júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/96 anonim ***** válasza:
85%

Nem rossz amikor hűtlen évek óta, nem akarja elmondani a párjának, hogy szeretője van?


"Egy dolgot tudok biztosan jelenleg, ő velem képzeli el az életét, az összes többi körítés nem érdekel."


Ha valakinek csak körítés mással való szex akkor miért nem vállalja fel, hogy mással dug? Hogyha tuti benne, hogy a párja vele képzeli el az életét akkor mitől fél? Ha úgy áll hozzá az élethez, hogy nem lehet az övé valaki/valami örökké akkor mégis mitől tart?


Nos attól, hogy szedheti a sátorfáját!


És akkor nem rossz? Meg van benne valami amiről ír? Hiába fogalmaz kulturáltan 87 akkor is erkölcstelen a szeretőjével együtt.


Igen benne van a pakliban mindig, hogy a másik hűtlen, benne van, hogy kifelé nézeget, de akkor szakítani illene és nem benne maradni megcsalás után a kapcsolatban és kész.


De aki tényleg szereti, vagy minimum tiszteli a párját mint embertársát legalább akkor korrektül felvállalja, hogy neki szüksége van másra szexuális területen és ha a párja rábólint még akkor is ha bántja a dolog az már nem a megcsaló gondja.


Leírta az 54, hogy bármikor fordulhat a kocka és lehet, hogy a párja lép majd le mással és túllépne rajta. Akkor miért olyan baromira nehéz elmondani, hogy évek óta más (is) gyömöszöli?


Mert rossz emberszabású!


Főleg, hogy még biztatja is a kérdezőt, hogy lépjen félre.

júl. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/96 anonim ***** válasza:
84%
88: igen, azzal, hogy valakinek szeretője van, a különben “tökéletes” kapcsolatba beköltözik a folyamatos hazudozás. Mikor hol voltam, mit csináltam stb. És ha ez a helyzet, akkor már nem beszélhetünk a másik felé tiszteletről és igazi szeretetről. Akármilyen jól tudja ezt valaki megmagyarázni, ez önbecsapás (is).
júl. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/96 anonim ***** válasza:
82%

Ja, becsapja a párját aki az életét képes neki szentelni és persze önmagát is. Hiába valakinek annyira v*szket, annyira nem elég a jó, hogy inkább hűtlen, de bevallani nem meri mert tisztában van vele, hogy véget érne a kapcsolat és persze akkor a képzeletbeli tükörbe bele kellene néznie, hogy igenis irtóra gusztustalan hernyó és azt már nem akarja.


Pedig mennyi olyan kapcsolat van, hogy a szex, a vágy kihűl és nem tudnak rajta változtatni ugyanis normális folyamat hiszen az emberi test, psziché nem tudja fenntartani egy életen át a lángot.


De ha már egyszer képtelen élni, a szerelem, vágy, izgalom rabja akkor legyen korrekt. Csak ennyit várna el az ember!

Nem olyan komplikált embernek maradnia a talpán ha ember és nem csúszó mászó a földön ugyebár...


Remélhetőleg kiderül, hogy más is kezelgeti és legvégül két szék közül a padlón köt ki az 54 és minden vele kezet fogható hűtlen dög! :)

júl. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!