Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek?! Megcsalás.Háza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?! Megcsalás.Házasság (Lentebb bövebben)

Figyelt kérdés

Lassan 10 éve élek párkapcsolatban a feleségemmel, van 2 gyermekünk.

(Igen Szeretem a feleségem)

Szerintem jól működik a házasságunk, boldogak vagyunk.

Szex is jó,viszont együttlétünk alatt van 2-3 dolog amit a párom nem szeret, én viszont vágyok rá.


Na most egy régi ismerősöm fel vette velem 1-2 éve a kapcsolatot(nő).

Na most én tudom, hogy amikre én vágyok azokat ő könnyedén teljesítené, és azt is tudom, hogy nem kellene sokat tenném, hogy az ágyába jussak.

Viszont eddig amikor ez feljött bennem, mindig le tudtam magam beszélni róla, mert nemtudom ezután, hogy tudnék a feleségem szemébe nézni.

Aki átment ezen esetleg, hogy erezte utána magát? Le tudta magába rendezni, hogy van egy szeretője vagy végül elmondta?



júl. 8. 20:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim ***** válasza:
89%
Mondd el a feleségednek, beszéljétek meg. Ja, hogy azt nem? Aha, szereted...
júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 anonim ***** válasza:
100%
Elválni nem akarsz, vagy nyitott kapcsolatot ajánlani a feleségednek? Mert nemcsak a megcsalás az opció.
júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/96 A kérdező kommentje:

#1


Ha leírnám az egészet, nem végeznék.


Tehát azt, hogy hiányolok dolgokat tudja, próbálta leküzdeni magába, nem sikerült (azóta nem is erőltetjük).


Párszor felhozta, hogy mi lenne ha elengedne 1 hét házasságmentes kiruccanásra, amit akkor én elvetettem, és utólag kiderült, megkönnyebbült ő is, mert nem tudta hogy érezné utána magát...


De köszönöm az értelmes hozzászólást

júl. 8. 20:16
 4/96 anonim ***** válasza:
91%

Egy valamit tudok és az az, hogy rohadtul nem tiszteled nemhogy szereted a nejed ha képes vagy online csalni fejben, érzelmi téren és ha te meg akarod csalni, már eldöntötted, hogy megfogod akkor a gyerekeid sem szereted hiszen többet ér neked az a céda mint ők, mint a békés, normális családi élet.


Mit tegyél? Köpj fel és állj alá, vagy valld be a nejednek, hogy mész megcsalni mert nem bírsz ellenállni a beteg vágyaidnak.

júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/96 A kérdező kommentje:

#2


Nyitott kapcsolaton magamba gondolkoztam,de tudom hogy ez pancserul hangzik de fixen nem tudnám lenyelni, hogy a párom mással legyen.


Tudom, ez mekkora *szánalmas*, hogy én bennem felmerül,hogy megcsaljam de azt nemviselném el hogy ő mással legyen. De ez van

júl. 8. 20:18
 6/96 A kérdező kommentje:

#4


Jó veled ezt inkább elengedem.

Köszönöm a véleményed

júl. 8. 20:19
 7/96 anonim ***** válasza:
98%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__valas..


Majd ha kiderül, hogy másba, sőt másokba lógattad mert nem fogsz te megállni annál a luvnyánál akkor jusson eszedbe mit veszítettél és sírj még a szemeid ki nem esnek helyükről! :)

júl. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/96 anonim ***** válasza:
76%
5: ja ez tényleg rohadtul szánalmas. Én továbbra is azt mondom, hogy terítsd a lapjaidat, és együtt találjatok megoldást. Lehet hogy te is el tudnád viselni, csak most "hisztizel" a lelkedben, hogy jaj te nem tudod elviselni, hogy mással legyen. De nyilván ha magadnak meg akarod a dolgokat, de őt is akarod, akkor nyisd ki a szád, kezdjetek el nyíltan beszélni mert elszalad az élet, közben meg ő a társad, és vizsgáld át az ellenérzéseidet, hogyha magadnak meg akarod engedni...
júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/96 A kérdező kommentje:

Pálcát könnyű törni más feje felett.

De sebaj örülök, ha legalább ennyi örömötök volt a mai nap folyamán

júl. 8. 20:24
 10/96 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem dobod fel neki a nyitott házasságot és kiderül, hogy félreléptél hiába marad veled már nem lesz olyan a házas élet mint volt. Tehát embereld meg magad, azaz növessz gerincet és légy vele őszinte. Ne akard birtokolni, nem tárgy ő, vagy ne tartsd magad felsőbbrendűnek mert te férfinemű vagy. Vagy esetleg az a probléma, hogy neki se olyan jó a szex és attól félsz, hogy más férfiak lepipálnának, nem bírnád hallgatni ha róluk beszélne, vagy nézni, hogy kivirult, látni a " jól megkúrt" arcát? Mert általában aki nem akar nyitott kapcsolatban élni, de ő simán félremenne annak kisebbségi komplexusa van és fél attól is, hogy a másik fél lelép mással...
júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!