Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek?! Megcsalás.Háza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?! Megcsalás.Házasság (Lentebb bövebben)

Figyelt kérdés

Lassan 10 éve élek párkapcsolatban a feleségemmel, van 2 gyermekünk.

(Igen Szeretem a feleségem)

Szerintem jól működik a házasságunk, boldogak vagyunk.

Szex is jó,viszont együttlétünk alatt van 2-3 dolog amit a párom nem szeret, én viszont vágyok rá.


Na most egy régi ismerősöm fel vette velem 1-2 éve a kapcsolatot(nő).

Na most én tudom, hogy amikre én vágyok azokat ő könnyedén teljesítené, és azt is tudom, hogy nem kellene sokat tenném, hogy az ágyába jussak.

Viszont eddig amikor ez feljött bennem, mindig le tudtam magam beszélni róla, mert nemtudom ezután, hogy tudnék a feleségem szemébe nézni.

Aki átment ezen esetleg, hogy erezte utána magát? Le tudta magába rendezni, hogy van egy szeretője vagy végül elmondta?



júl. 8. 20:08
 51/96 anonim ***** válasza:
93%
Remélem a feleséged is eléd áll, hogy bocsi, de nagyobb farkú férfivel akarok szexelni. Ami még valahol érthető is, hogy neki úgy jobb, de neked min változtat, hogy hova landol az anyag? Ezért akarsz félrekúrni? Komolyan, az ilyenek miatt ábrándulnak ki a nők a pasikból. Szánalom.
júl. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/96 anonim ***** válasza:
89%

Ez nekem is magas. Férfi vagyok, de az. Hogyha én szeretem a párom akkor automatikus, hogy nem csalnám meg. Főleg nem a sperma elhelyezkedése miatt.

Egyenesen szégyen, hogy némelyik férfinak nem nevezhető lények hová süllyednek!

júl. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/96 anonim ***** válasza:
27%

Jaaaaj, ne hagyd magad provokálni. A legtöbb válaszoló szerintem puncit se látott nem hogy lehetőséget két nőre egyszerre. Elmagyarázom amire én gondolok. A legtöbb hosszú távú kapcsolatban/ házasságban a mai világban szanaszét csalják egymást az emberek . Viszont ha tényleg csak ennyi az oka hogy félrelépnél hogy nem nyeli le, azért szerintem az nagyon hülye indok. Azzal a nővel nem véletlen nem lett korábban sem komoly kapcsolatod, és a feleségeddel meg igen. 5 perc öröm nem ér meg annyit hogy a saját értékrended borítsd fel. Én azért a helyedben mélyen magamba néznék hogy biztos hogy csak ez az oka hogy más nőhöz mennél? Mert ezt egy prosti is megadja. Kinek és mit akarsz bizonyítani azzal hogy azt a másik nőt is megcsinálod? A válaszokra adott kommentjeidből teljesen kivehető hogy könnyen provokálható vagy. Ha a fiatalabb haver dicsekszik hogy azariah koncenrten lecummantotta valaki a toi toi wc-ben azoknak a fele se igaz csak nagyot mondás, mások iriggyé tétele. Te magad is tudod hogy borzalmas érzés egyedül lenni, hiába lehet nőket kefélgetni vagy hiába nyeli le valaki ha nincs mögötte szeretet vagy érzelem és nincs kire számítani. Gondolkozz hogy mi válthatta ki belőled ezt?

Aki meg azt írja nem szereted a feleséged az szerintem sose volt hosszu távú kapcsolatban, vagy nulla az érzelmi intelligenciája mert ez nem erről szól. Mindenkiben vannak mindenféle vágyak, vagy érzések/ állatias késztetések, de emberek vagyunk, nem szarunk az utcára, nem ölünk meg senkit csak mert felidegesített és nem dugunk mindenkivel aki az utunkba kerül. Nem szégyen hogy ez felmerült, a viselkedés a lényeg. Én tartanék egy mélyebb önismeretet magamba, hogy mit akarok ezzel bizonyítani és kinek? A szomszed jóskának? A havernak? Magamat nem érzem elég jónak csak ha megszerzek mindenkit ? Ha ez megvan megvizsgálnám a kapcsolatot hogy mi az igazi ok ami zavar és talán magamnak se mondom ki? Miért nem akarok felelősséget vállalni? Aztán ha tudod mi zajlik benned utána beszélj a feleségeddel. Lehetőségek vannak akár egy négyes szexre is ha elég nyitottak vagytok persze csakis akkor ha tényleg nincsen mélyebb oka a dolognak.

Röviden én nem csalnám meg, többet ér szerintem egy mély kapcsolat.

júl. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/96 anonim ***** válasza:
17%

Az én esetem hasonló.

Jelenleg 13 éve vagyunk együtt a párommal (én vagyok a nő). A szexuális életünk számomra egyáltalán nem kielégítő, minden más szinte tökéletes.

Kb 9 éve lehettünk együtt amikor éreztem, hogy ez már valahogy nem az igazi.

Nagyon-nagyon sokszor beszéltünk erről azóta , próbáltunk mindent bevetni de inkább volt nyűglődés, mint jó.

Én vágyom valamire amire ő nem, persze szeret ezért megpróbálja, igyekszik...de sajnos érződik, hogy ezt nem önszántából, nem szenvedéllyel csinálja.


Idővel én is felvetettem neki a nyitott kapcsolatot. Ami persze nem arról szólna, hogy boldog boldogtalannal összefeküdnék minden héten, nem is lennék rá képes.

Teljes mértékben elutasította a gondolatot mondván, hogy én tökéletesen elég vagyok neki, az pedig, hogy más hozzám nyúl, nem tudná megemészteni (egyébként megértem) és maradt minden a régiben, beletörődtem.


Ismét eltelt 1-2 év, majd találkoztam valakivel (régi ismerős, de ezt a sztorit bővebben nem fejteném ki) aki hasonló helyzetben van mint én.

Az elsőt nem terveztük, de megtörtént és azóta is összejárunk havi 2-3 alkalommal.

Az igazság az, hogy egy cseppet sem bántam meg a történteket. Olyan szintű megkönnyebbülés vele az együttlét ennyi év rossz szex után, hogy egyszerűen nem tudom rosszul érezni magam.

A párom ezt sosem fogja megtudni, nem vagyok hajlandó összetörni a szívét az őszinteség nevében.

És szakítani sem fogok, mert mint mondtam a szexen kívül tökéletes.


Bár ezt lehet inkább privátban kellett volna küldenem, na mindegy.

Úgyis rég kaptam már 0%-ot.

júl. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/96 anonim ***** válasza:
75%

És szakítani sem fogok, mert mint mondtam a szexen kívül tökéletes.


Akkor legyen a barátod...

júl. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/96 anonim ***** válasza:
8%

Én nem kértem tanácsot kedves 56-os, de köszönöm.

Én a barátaimmal nem szoktam együtt élni és nem is akarok, ő sokkal több barátnál.

júl. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/96 anonim ***** válasza:
89%
57 attól még gusztustalan vagy 😚
júl. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/96 anonim ***** válasza:
71%

Én nem csak nyugtatom magam hogy túl vagyok rajta.

Én is ugyanúgy félre tudok menni, miért kellene a nőknek otthon várni finom meleg vacsorával meg szétett lábakkal a megcsalós paraszt férjet.

júl. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/96 anonim ***** válasza:
92%
Komolyan az ember kedve elmegy a tarskerestol... ennyi alja osztonlenyt... nem kötelező ám kapcsolatban élni!
júl. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/96 anonim ***** válasza:
91%

Ebből a kérdésből is látszik, hogy mennyire undorító a férfiak többsége. A nők nagy részének még egy normális orgazmusa sincs, de a "teremtés koronája" nem elégedett azzal, hogy az aktusok majdnem 100%-ban elélvez, már az sem mindegy, hogy hova landol az undorító takony állagú büdös spermája🥹

Nem csodálom, hogy egyre több a tudatos szingli nő, akik nem kérnek ebből.

júl. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!