Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ennél megalázóbb dolgot el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennél megalázóbb dolgot el tudtok képzelni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátom (31) megcsalt egy 114 kg-os nővel, mondván kíváncsi volt, milyen a szex egy ducibbal. 54 kg vagyok, előttem is mindvégig csinos barátnői voltak, eddig kifejezetten lenézte az ilyen alkatúakat. Állítása szerint egyáltalán nem volt jó vele a szex, megbánta.

2021. ápr. 16. 15:45
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/127 anonim ***** válasza:
100%

Tessék itt egy hasznos tanács: fogd be és főzz tovább :)


Egyébként meg megnéztem volna, hogy ez a manusz, életed szerelme hogy vallotta volna be, hogy mekkorát is dugtak a dagi csajjal.

Mert gondolod ezt elmondta volna mi?

Szimpla kiváncsiság nem hajt más ágyába. Állt rá a farka régóta rendesen. Sztem azóta is rajta csámcsog.


Sőt téged is lehet nem virággal hanem sütivel engesztel :D



60/ hagyd el, felszínes hülye pcsa. pont összeillenek a párjával

2021. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/127 anonim ***** válasza:
100%

de az érzéseim ezt sugallják helyesnek+


Hát nem csodálom, hogy az érzéseidre hagyatkozol, ha már másra úgysem tudsz :D

2021. ápr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/127 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az hogy egy durván elhízott nőt te ducinak nevezel, úgy hogy úgy állítod be, ez ciki, egyértelműen arra mutat, hogy te vagy a 114 kilós
2021. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/127 A kérdező kommentje:
Nem szoktam senkit degradálni, sem a súlyával, sem egyéb külső tulajdonságával, ezért probáltam a lehető legfinomabban fogalmazni. Az is ugyanennyire fájt volna, ha egy normál testalkatú nővel teszi ezt meg.
2021. ápr. 16. 18:28
 65/127 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy kamu kérdés már megint!
2021. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/127 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező ilyen esetet nem fogsz itt találni mert ritka az ilyen hülye mint te vagy 😃
2021. ápr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/127 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen esetem, de én vagyok a dagi csaj.

A srác magas, izmos, jóképű, diplomás, értelmiségi családból. A barátnője igazi kirakatbaba: szép, és csak mutogatni van.

A szülők és a haverok előtt a srác sose merte felvállalni, hogy odavan a kövér nőként. De mindig volt egy dagi csaj, aki a szeretője. Meg a csini barátnő a kirakatban, aki süket és vak, amíg az esküvő be van ígérve.

2021. ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/127 anonim ***** válasza:
11%

Azt nem írtad le, hogy Te hány éves vagy?

Azt hiszem, hogy mivel a válaszadók átlagéletkora a 16 évet sem éri el, nem igazán várhatsz ésszerű tanácsot. Fiatalon nagyon fáj a megcsalás, de ez csak a birtoklási vágytól van! Ha valakit igazán szeretsz, akkor elnézheted neki azt is hogy rámászik egy disznóra, mert megkívánta, vagy arra volt kíváncsi, hogy hogy visít a szextől. Az ember nagy valószínűséggel nem monogám. A nemi szerveink a szaporodásra rendeltettek. A férfi arra termett hogy minden meghódítható nőstényt megtermékenyítsen. De lejöttünk a fáról, és változott a felállás. Kialakultak párok, akik segítették egymást az aktus után is. Kialakultak olyan kultúrák, ahol 10 felesége is lehet egy férfinek. Az eszkimók felkínálják a feleségüket az idegennek, hogy az nemzzen gyereket a feleségüknek, mert így csökkentik a beltenyészet veszélyét. Minden ember hasonlít a másikra, de senki sem egyforma. Ezt a problémát, nem mi, hanem Te fogod megoldani! 31 évesen már lehetett volna a fiúnak mindeféle nője. Miért akkor tette ezt, amikor elhatároztátok hogy magasabb szintre léptek? Én arra tippelek, hogy Te vallási okokból nem akarod ezt a dolgot már "elengedni". De a szívedben tele van a kalocsnid vele. Ha akarsz ról még beszélni írj!

2021. ápr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/127 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok, rosszul gondolod, ateista vagyok.
2021. ápr. 16. 18:47
 70/127 anonim ***** válasza:
92%

68 Halálosan röhejes vagy, és próbálsz itt arra utazni, hogy nem múltunk el 16. Szívecském 36 is elmúltam. És aki engem megcsal, szépen repül.


Szóval valószínűleg a te érzelmi intelligenciád egyenlő a nullával, ezt a kisregényt meg már mintha írogattad volna itt-ott, csak máshol sem figyeltek rád :)

2021. ápr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!