Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ennél megalázóbb dolgot el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennél megalázóbb dolgot el tudtok képzelni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátom (31) megcsalt egy 114 kg-os nővel, mondván kíváncsi volt, milyen a szex egy ducibbal. 54 kg vagyok, előttem is mindvégig csinos barátnői voltak, eddig kifejezetten lenézte az ilyen alkatúakat. Állítása szerint egyáltalán nem volt jó vele a szex, megbánta.

2021. ápr. 16. 15:45
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/127 anonim ***** válasza:
16%

Ez teljesen normális, nehogy otthagyd ilyen baromság miatt. Ki akarta próbálni kövér nővel. Na és? Legalább esküvő előtt volt. Én pl. ki akarom próbálni egyszer valami nagyon vékony ázsiai nővel, mondtam is a feleségemnek, hogy addig nem halhatok meg.(mondom ezt úgy, hogy ő duci, és én is csak a duci formákat szeretem)

Egyébként meg, mi van, ha elment volna kurvázni? Sokan járnak. Egyszerű szórakozás, mintha elmenne horgászni, vagy meccset nézni/focizni valaki. Nem kell ezt ennyire eltúlozni, csapott egy, vagy egy pár görbe délutánt, valószínűleg nem vallott szerelmet és nem ígért örök hűséget a kövér kis barátnőjének.

Nincs semmi gond, éljetek boldogan.

2021. ápr. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/127 anonim ***** válasza:
68%

121 Hú te @&@#>@{ csak azért nem írom le, mert nem szeretném, ha egy ilyen miatt tiltanának.

Kurvázni olyan mint meccset nézni?

Te most egy bolond nő vagy, vagy egy kispöcsű ?

2021. ápr. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/127 anonim ***** válasza:
74%

121/ Remélem a kocsmában ahol ezt előadod, kapsz ingyen sört, mert egészen biztos, hogy csak ilyen lepukkant ember lehetsz.

Elképzelem hogy a nejed meséli, hogy a férjem hétvégén nem lesz itthon mert elmegy a haverokkal horgászni...akarom mondani prostizni


Idióta

2021. ápr. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/127 anonim ***** válasza:
85%
A 121-es csak egy troll vagy egy lúzer ne törődjetek vele :D
2021. ápr. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/127 anonim ***** válasza:
75%

Elmegy horgászni a barátjával, tudjátok, akivel kölcsönösen szpják egymást......

Túl a barátságon c. film. 😁

2021. ápr. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/127 anonim ***** válasza:
13%
Vicc hogy semmi élettapasztalattal osszátok itt az észt! Volt már egyáltalán valakitek? Ja, hogy nem? Úgy tényleg nem is csalhattatok meg senkit:D:D
2021. ápr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/127 anonim ***** válasza:
100%

Jelentem volt már és nem csaltam meg senkit és nem is fogok 😃

Ez nagyon lúzer próbálkozás volt kedves 126-os 😩

2021. ápr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!