Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ennél megalázóbb dolgot el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennél megalázóbb dolgot el tudtok képzelni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátom (31) megcsalt egy 114 kg-os nővel, mondván kíváncsi volt, milyen a szex egy ducibbal. 54 kg vagyok, előttem is mindvégig csinos barátnői voltak, eddig kifejezetten lenézte az ilyen alkatúakat. Állítása szerint egyáltalán nem volt jó vele a szex, megbánta.

2021. ápr. 16. 15:45
 71/127 anonim ***** válasza:
87%

"Fiatalon nagyon fáj a megcsalás, de ez csak a birtoklási vágytól van! Ha valakit igazán szeretsz, akkor elnézheted neki azt is hogy rámászik egy disznóra, mert megkívánta, vagy arra volt kíváncsi, hogy hogy visít a szextől."


Ezt a hülyét 😂😂😂


Igen kérdező trenírozd magad, tíz év múlva már elmúlik a birtoklási vágy és rájössz gyerekes dolog volt elvárni a társadtól, hogy ne mártogassa a hátad mögött másba a farkát puszta kíváncsiságból

2021. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/127 anonim ***** válasza:
88%
68-as benned éhen halna az agyrago bogár
2021. ápr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/127 anonim ***** válasza:
100%
Hogy irtas, sose voltál még ilyen helyzetben?? Nos anyukám leszel még nagyon sok ilyen helyzetben, értsd már meg, hogy fel nyitni akarja mindenki a szemed, ugyanezt csinálta a barátnőm jajj 8 év jajj csak egy botlas... Bla Bla Bla, aztán most a gyerekkel egyedül. Én kívánom neked őszintén, hogy soha többé ne forduljon ez elő, de hidd el idő kérdése, ilyenkor verszemet kap, hogy ezt veled meg lehet tenni. Csak jusson eszedbe amit írtam, amikor újra lebukik.
2021. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/127 A kérdező kommentje:
Abból, hogy egy általad ismert pasi ezt csinálta, nem következik az, hogy minden pasi ugyanolyan.
2021. ápr. 16. 18:59
 75/127 anonim ***** válasza:
91%

#74:

Hol engedtek ennyire buta embert továbbtanulni? Engem már csak ez érdekel.

2021. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/127 A kérdező kommentje:
Corvinusra jártam, de már nagyon eltértünk az eredeti kérdésemtől.
2021. ápr. 16. 19:02
 77/127 anonim ***** válasza:
84%

75 Háziasszonyképző lesz az


Kérdező engedd el ezt a trollkodást, nem áll jól.

Ha valóban érdekelt volna mások véleménye nem itt vergődnél.


Szimplán hülye vagy, nem baj, ilyenek is kellenek, különben honnan tudnánk, hogy mi nem vagyunk azok ? :)


Szóval menj keress egy esküvői rucit :)

2021. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/127 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező majd pár év múlva mikor folyamatosan ezt fogja csinálni,meg azt amit a válaszoló írt majd jusson eszedbe,hogy szakadt a röhögéstől mindenki akinek ezt eloadtad és hogy milyen buta vagy 😂😂
2021. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/127 anonim ***** válasza:
82%
Csak az esküvőn nehogy felredugjon valakivel mert még eddig azt se próbálta ki 😂😂
2021. ápr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/127 anonim ***** válasza:
90%

A Corvinusra amúgy felvesznek ilyen buta embereket?Jézusom.

Amúgy a kerdesedben megalazonak nevezted az egészet,akkor mit vergodsz itt?

2021. ápr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!