Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ennél megalázóbb dolgot el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennél megalázóbb dolgot el tudtok képzelni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátom (31) megcsalt egy 114 kg-os nővel, mondván kíváncsi volt, milyen a szex egy ducibbal. 54 kg vagyok, előttem is mindvégig csinos barátnői voltak, eddig kifejezetten lenézte az ilyen alkatúakat. Állítása szerint egyáltalán nem volt jó vele a szex, megbánta.

2021. ápr. 16. 15:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/127 anonim ***** válasza:
99%
Ezert banta meg?😂😂
2021. ápr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/127 anonim ***** válasza:
99%
"További jó kísérletezgetést!" felkiáltás mellett angolosan távoznék. Szerinted mégis mi a rossebet kéne tenni? Még csak nem is arról van szó, hogy kialakult egy szeretői kapcsolata, csak "kíváncsi volt". Aztán jön az, hogy kíváncsi voltam, milyen egy kisebb mellűvel, nagyobb mellűvel, vörössel, kék szeművel, ázsiai származásúval, 15 évessel, 65 évessel... nem. Hagyd ott a fenébe.
2021. ápr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/127 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts.
2021. ápr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/127 A kérdező kommentje:
Nagyon szerelmes vagyok belé, 1 év múlvára az esküvőt tervezzük. Bármelyik korábbi kapcsolatomban ilyen esetben szakítottam volna, de ő teljesen más.
2021. ápr. 16. 15:53
 5/127 anonim ***** válasza:
96%

Elég szegényes a fantáziád, ha ennél megalázóbbat te nem tudsz elképzelni...

Ha nem akarsz szakítani ez van, de én megtenném. Ha 1 hónap múlva meg másra lesz kíváncsi? 2 hónap múlva megint, stb?

Normális ember ilyen után egyből kivágja a másikat

2021. ápr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/127 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem kifogás... sőt. Akkor még gázabb, mert akkor nem arról van szó, hogy friss a kapcsolat, úgy gondolta, ez belefér, hanem valószínűleg pontosan tudta, hogy mit kockáztat ezzel, és nem érdekelte. Ezzel az emberrel akarod leélni az életed?
2021. ápr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/127 anonim ***** válasza:
99%

Jaj hajrá, de szép házasok lesztek 😍


Sok boldogságot. Persze neked sem volt megalázó, meg annak sem, akivel nem élvezte. Figyi, legközelebb kipróbál majd egy anorexiásat, olyannal sem volt. Utána jönnek a siketek majd félvakok.

Lehet befigyel majd még egy autista is, hiszen azzal sem próbálta még.


Egy dologra kell csak figyelni. Ne élvezze, mert addig nem is számít megcsalásnak.


:)

2021. ápr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/127 A kérdező kommentje:
Esküdözött, hogy több ilyen nem fog előfordulni, egyszeri és utolsó alkalom volt.
2021. ápr. 16. 15:58
 9/127 anonim ***** válasza:
99%

Hát ilyen nem is lesz, mert pont 114 kilós nőket nem találsz minden sarkon. Lesz majd 125 meg 72 meg 48. Kilóban, korban.

Remélem troll vagy, és nem ilyen kikopott agyú

2021. ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/127 anonim ***** válasza:
100%
Minek kérdezed? Vele akarsz maradni. Akkor tégy úgy.
2021. ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!