Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ennél megalázóbb dolgot el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennél megalázóbb dolgot el tudtok képzelni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátom (31) megcsalt egy 114 kg-os nővel, mondván kíváncsi volt, milyen a szex egy ducibbal. 54 kg vagyok, előttem is mindvégig csinos barátnői voltak, eddig kifejezetten lenézte az ilyen alkatúakat. Állítása szerint egyáltalán nem volt jó vele a szex, megbánta.

2021. ápr. 16. 15:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/127 A kérdező kommentje:
Sosem csaltak még meg korábban, a legrosszabb érzés a világon. Megmondtam neki,hogy még egyszer nem fogok neki ilyet lenézni.
2021. ápr. 16. 16:02
 12/127 anonim ***** válasza:
98%

Az ilyeneknél nem tudom (vagy akarom) elhinni, hogy nem kamu. Megcsalt, méghozzá csakúgy, mert miért ne alapon :D Te meg még sírsz, hogy dehát szereted. Csodálatos.

Egyébként minek írtad ki a kérdést? Szakítani nem akarsz. Akkor ne tegyél semmit, tervezd a házasságot. Sok boldogságot, meg ilyenek...

2021. ápr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/127 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tényleg mihamarabb házasodjatok össze! Úgy hallottam ha már meg is esküsznek egymásnak az emberek, akkor istenbizti meg kell tartani a hűséget
2021. ápr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/127 A kérdező kommentje:
Akkor tisztázzuk: arra vonatkozott a kérdésem, hogyan éreztessem vele, hogy ezzel nagyon messzire ment és iszonyúan megbántott?? Nem akarok játszmázni, visszaadni meg hasonló gyerekes dolgokat.
2021. ápr. 16. 16:05
 15/127 anonim ***** válasza:
98%
Szakíts. Hiába állítod hogy jaj ez más, nem tudnád megtenni, de elnézni se fogod tudni. Megpróbálod lenyelni, de nem fog menni és mindig fel fogod hozni neki, ha épp összebalhéztok valamin. A bizalmad megrendült és ezt nem lehet helyrehozni, csak kemény munkával, és az sem segít, ha érezteted vele, mennyire megbántott. Itt a bizalmat kell újraépíteni ami nem könnyű.
2021. ápr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/127 anonim ***** válasza:
100%
Tyű mint a barátnőm anno, mindent elhitt a pasinak. Aztán amikor házasok lettek, jött egy nő, utána meg egy, pedig soha többet igetgetett a pasi. Aztán jött meg egy aki miatt el is hagyta, most meg ő az áldozat 😂pedig tudta kivel él.
2021. ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/127 anonim ***** válasza:
94%
Meg cska nem is azért csalt meg mert valami probléma volt, hanem mert kíváncsi 😂😂😂😂lesz ő meg kíváncsi szokere meg barnára, meg 60 kgra. De hiába mond itt bárki bármit, neked az a lényeg hogy vegyen el. Pár év múlva jössz ide sírni, hogy mit tett.
2021. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/127 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem az a legfontosabb, hogy vegyen el, de a 3 éves kapcsolatunkat magasabb szintre emelné.
2021. ápr. 16. 16:19
 19/127 anonim ***** válasza:
96%
Csak jókat röhögök. Komolyan azt mondod, hogy gyerekes bosszút állni (az) de az nem gyerekes, hogy ezzel az emberrel akarsz összeházasodni ? :D
2021. ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/127 anonim ***** válasza:
100%
16/ Ilyen nőket még csak sajnálni sem tudom. Neki ez kell? Legyen, nem is érdemel jobbat
2021. ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!