Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ennél megalázóbb dolgot el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennél megalázóbb dolgot el tudtok képzelni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátom (31) megcsalt egy 114 kg-os nővel, mondván kíváncsi volt, milyen a szex egy ducibbal. 54 kg vagyok, előttem is mindvégig csinos barátnői voltak, eddig kifejezetten lenézte az ilyen alkatúakat. Állítása szerint egyáltalán nem volt jó vele a szex, megbánta.

2021. ápr. 16. 15:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/127 A kérdező kommentje:
Miért lenne gyerekes életed legnagyobb szerelmével összeházasodni? Ezt magyarázd meg kérlek!
2021. ápr. 16. 16:23
 22/127 anonim ***** válasza:
98%

Hiába akarod vele éreztetni, hogy megbántott... azok csak szavak. Akkor ott mint mondtál, amikor közölte, hogy csak úgy simán megcsalt, mert ki akarta próbálni mással?

Utólag már hiába durcizol, nem fogja jobban meghatni. valami ilyesmi reakcióra számítok: "Ezt már egyszer megbeszéltük..." meg hasonlók.

2021. ápr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/127 A kérdező kommentje:
Nem, nekem a sport, a mozgás az életem. Legkövérebb időszakokban (érettségi környéke) is 58 kg voltam, ennél súlyosabb sosem. Párom is izmos, jóképű pasi, ezért sem értem ezt az egész helyzetet.
2021. ápr. 16. 16:27
 24/127 anonim ***** válasza:
98%
Hogy derült ki? Lebukott vagy bevallotta?
2021. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/127 A kérdező kommentje:
Bevallotta. Egyik barátjához ment át elviekben videójátékozni meg sörözni. Pár nappal később összefutottam tök véletlenül az utcán a barátjával,kérdeztem tőle,hogy milyen volt a szombat estéjük. Erre nem is értette, hogy mire célzok, kiderült, hogy nem is találkoztak aznap egymással. Páromnak elmeséltem mindezt, kérdeztem, hogy akkor mégis merre volt, akkor vallotta be.
2021. ápr. 16. 16:35
 26/127 anonim ***** válasza:
67%

Hagyd már ,olyan kamu vagy. Idáig bűzlik. Ki vagy te,? a szerető? Mi gond nálad?

életed legnagyobb szerelme :D

2021. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/127 anonim ***** válasza:
98%
Akkor igazából lebukott. XD De ez már csak szőrszálhasogatás.
2021. ápr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/127 A kérdező kommentje:
Ha annyira kamuzni akart volna, akkor mondhatta volna, hogy hazaugrott az anyjához, másik barátjához ment satöbbi.
2021. ápr. 16. 16:41
 29/127 anonim ***** válasza:
99%

Tehát lebukott. Hiába áltatod magad. Magától nem vallotta volna be.

Valószínűleg nem ez volt az első, és garantáltan nem az utolsó.

Azzal, hogy nem szakítasz, sőt hozzá is mész, egyértelműen bebizonyítod, hogy veled ezt meg lehet csinálni, te ezt is elnézed.

Tudod, hogy miért vesz el? Mert kell a fix punci meg a házicseléd. Válni meg nehezebb, mint szakítani. Egy életen át taposhat rajtad, sose fogod elhagyni.

2021. ápr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/127 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy csak te vagy szerelmes ebben a kapcsolatban.
2021. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!