Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ennél megalázóbb dolgot el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennél megalázóbb dolgot el tudtok képzelni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátom (31) megcsalt egy 114 kg-os nővel, mondván kíváncsi volt, milyen a szex egy ducibbal. 54 kg vagyok, előttem is mindvégig csinos barátnői voltak, eddig kifejezetten lenézte az ilyen alkatúakat. Állítása szerint egyáltalán nem volt jó vele a szex, megbánta.

2021. ápr. 16. 15:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/127 A kérdező kommentje:
Rendkívül rosszindulatúak vagytok. Elárulom nektek, hogy egyetemi végzettséggel rendelkezem, elég jó mumkahelyen dolgozom. Mindent lehet rám mondani, de azt kikérem magamnak, hogy lehülyéztek, mert nem fedi a valóságot.
2021. ápr. 16. 17:16
 42/127 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy troll vagy, még abból is a bénábbik
2021. ápr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/127 anonim ***** válasza:
88%

Attól,hogy elvegezted az egyetemet nem leszel okos 😃

Max ahhoz értesz amit megtanultal,de ehhez hasonló helyzetekben nagyon buta vagy,kár,hogy ezt nem tanítják suliba :((

Lehetsz akár mérnök is de attól buta vagy mint a föld

2021. ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/127 anonim ***** válasza:
100%
szerintem teljesen mindegy, kivel csaljak meg az embert, egy szupermodell kinezetu novel, egy csunya koverrel vagy akar egy masik pasival, az ugyanugy megalazo es nincs ra mentseg. engem nem erdekelne a szemely es a motivacio, kuka lenne az illeto es a kapcsolat.
2021. ápr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/127 A kérdező kommentje:
Sosem voltam még ilyen vagy ehhez hasonló helyzetben, előfordulhat, hogy másképp reagálnék, ha már átéltem volna ilyet korábban, de ezért lebutázni enyhén szólva is túlzás.
2021. ápr. 16. 17:42
 46/127 A kérdező kommentje:
Én azt a nézetet képviselem,hogy amit lehet, azt javítsuk meg, nem kell mindent azonnal eldobni, legyen szó egy emberről, akár egy tárgyról.
2021. ápr. 16. 17:44
 47/127 anonim ***** válasza:
85%

De ha buta vagy arrol csak te tehetsz.

Megcsalt,megalazott te meg hozzá akarsz menni feleségül és itt bizonygatod,hogy ő életem szerelme és jaj amúgy nem csinált sose ilyet velem bruhuhu

Ha ilyen hülye vagy meg is érdemled

2021. ápr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/127 anonim ***** válasza:
82%
Jo javítást kívánok majd akkor is mikor esetleg egy negerrel vagy izmos csajjal csal majd meg mert még velük se csinálta sose 😂😂😂
2021. ápr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/127 anonim ***** válasza:
91%
hat akkor ‘javitsd meg’. de akkor miert kerdezgeted, hogy mit tegyel?
2021. ápr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/127 anonim ***** válasza:
94%
Hagyjátok csórit. Unatokozó troll. És remélem is hogy az, mert ha emögött a kérdés mögött egy valódi történet van, hát kérdező te vagy az ütnivaló hülye. komolyan. Sajnálom, de olyan szánalmas vagy, hogy kinyílik az ember zsebében a bicska
2021. ápr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!