Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, hogy a megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a megcsalt nőt agyon sajnálják rgyüttérzően, a megcsalt férfit meg leszólják hogy milyen béna?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a megcsalt nőt körbe sajnálják (a sajátjai is), és szét ócsárolják a tettest, még a megcsalt férfit kikezdik (a sajátjai is), hogy milyen béna volt, hogy nem tudta megtartani a nőt, ill. nem tudta megadni neki azt, amit a nő másnál keresett?

2020. júl. 25. 14:54
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
91%

Már hogy ne lenne...

Bar azt rögtön gondoltam, hogy ami titeket, szegény megalázott férfiakat véd és a csúnya, gonosz nőket fikázza, azzal nincs semmi baj... 🙂

2020. nov. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
17%
Mintha galambbal sakkoznék, de tényleg. 😁
2020. nov. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
81%

Bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű.....🤦🏻‍♀️😅

Mikor elfogynak ugye az amúgy sem létező érvek, de azért muszáj kötekedni.:D

2020. nov. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
19%

Két dolog demotivál a vita folytatására:


1. Vannak érvrim, de ha leírom és kb ugyanaz megy, mint melőtt leírtamm volna, felesleges még vagy 100x leírjam. Én ennyire nem unatkozok ám. 😉


2. Helyzethátrányban vagyok abból a szempontból, hogy az én ismerősem, barátaim, haverjaim, szintén nem unatkozó, hanem elfoglalt emberek, így nincs idejük folyton lájkolgatni a hozzászólásaimat, és diszlájkolgatni a tieidet, hogy ettől hitelesnek és hiteltelennek tűnjünk. 😉

2020. nov. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is vannak érveim, amit le is írtam és a válasz egyből a “hazudsz, kamu, nem igaz” volt meg ugye jött egyből a “biztos egyetlen nő írta az ellenvéleményt és ő pontoz mindenkit” alap nélküli szánalmas vádaskodás.

Ha lenne értelmes érved nem kene ilyen nevetségesen béna és szánalmas baromsaggal rágalmazd a másikat. 😉

Megnyugtatlak, vannak és voltak is itt annyian a másik oldalon (amin én is állok), hogy nem szorulok arra, hogy bárkit is megkérjek arra, hogy lajkolgasson, se arra hogy emiatt új fiókot csináljak. 😅 De hat mindenki magából indul ki ugye....😊

Ha egyszer végre eljönne az a nap, hogy az itt gyakorizó férfiak nem lennének ennyire nőgyűlölők és képesek legyenek mindenféle vádaskodás és rágalmazás nélkül elfogadni azt, hogy más baromira mást tapasztal, mint ő.... nem is tudom mi történne akkor. Piros betűs ünnep :D

2020. nov. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
93%
Kar, hogy ez a kérdés veletek az élen pont, hogy a nőgyűlölet ékes példája, csak úgy, mint az itt kiírt kérdések döntő többsége. De nektek felesleges bármit is írni, aki nem veletek ért egyet, az utálja a pasikat és hazudik, meg több profilról írogat, amiket a haverjai pontozgatnak 🤦🏻‍♀️😅 Logika, hol vagy?
2020. nov. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
11%

Csak tudnám miért nőgyülölőzöl ilyen előszeretettel. ;)

Inkább nem érdekel. :P

2020. nov. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
91%

Ugyanezt én is mondhatnám: csak tudnám miért kell férfifóbiázni és legfőképp miért kell az ember saját tapasztalatát egyből hazugságnak titulálni, na meg, hogy miért kell alaptalan hazugságokkal rágalmazni a másikat, miszerint minden kommentet egy nő írt, aki teljesen logikusan idehívta az összes haverját, hogy lepontozzák a többit.😅🤦🏻‍♀️

Az nem létezik, hogy többen is tapasztalták azt, hogy a nőket is ugyanúgy leszólják némelyek, ha megcsalták őket és vannak, akik a férfiakat is ugyanúgy sajnálják. De neeeem, ilyen nem létezik. Hagyjuk inkább.

2020. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
7%

A férfifóbia az a férfiutálat.

Köszönöm hogy itt lehettem. ;)

2020. nov. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
91%

“ A férfifóbia az a férfiutálat.”


Aztaa, nem mondod? :D

Én is tudom, az egyik dühös kis kommentelő ezzel vagdalózott az igaza érvényesítése érdekében, ezért írtam, hogy én sem értem miért férfigyűlölő az, aki mert mást is tapasztalni a kérdésben leírtakan kívül.

Szia. :)

2020. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!