Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, hogy a megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a megcsalt nőt agyon sajnálják rgyüttérzően, a megcsalt férfit meg leszólják hogy milyen béna?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a megcsalt nőt körbe sajnálják (a sajátjai is), és szét ócsárolják a tettest, még a megcsalt férfit kikezdik (a sajátjai is), hogy milyen béna volt, hogy nem tudta megtartani a nőt, ill. nem tudta megadni neki azt, amit a nő másnál keresett?

2020. júl. 25. 14:54
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
21%

Ugyan #41, ne pocsékold ilyen szánalmasan nevetséges kisfiúkra az idődet, hisz látható, hogy szegény csak egy troll, aki nem tudja elengedni a témát, aztán itt szórakozik. Normális ember ugyanis ezer százalék, hogy nem kezd el olyanokkal dobálozni "tanulj meg írni" bullshittel, egy olyan esetnél, mikor teljesen egyértelműen látszik, hogy az autocorrect felülcsapta, amit írtál. 🤷‍♀️ Elég lenne végignézni a kommentjeidet és tökéletesen látszik, hogy helyesen írsz, de hát mivel nem érti szerencsétlen, hogy miről van szó, mert képtelen analizálni pár mondatot és te ugye hozzá is vágtad, hogy menjen vissza alsóba (jó ötlet amúgy, de szerintem rajta már az sem segít), így megbántottad a kis lelki világát, muszáj volt valamivel visszavágnia. :(

Csak azt nem veszi észre, hogy a lehető legidiótább, legostobább dologgal próbált, amivel még inkább leégette magát. Hát hagyjad, hadd legyen ennyi öröme, hogy beleköthetett egy véletlen felülírt szóba.

Normálisék ezt meg sem említik, maguktól összerakják, hogy valszeg csak elírás és képesek beilleszteni a megfelelő szót, látod hogy neki még ez se megy, vissza kell kérdezzen rá. 🤦‍♀️😅

2020. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
21%

Jav.: nem kezd el olyan bullshittel dobálózni, hogy*


Még mielőtt Mr. Tökély ismét lecsapna.:D

2020. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
82%

Hány nicked van még? :D :D


Az értelmezésemről meg annyit, hogy ugyebár azon akadtál fent, hogy nem fogom fel azt, hogy azokat írtátok/írtad, hogy mindkét nemben egyaránt megvan az, aki lekezeli és megérti a megcsalt felet is, nemtől függetlenül.


Csak csendesen és félve kérdezem meg: Olvastad az első kommenteket is? Vagy csak félinformációkból próbálsz itt fölényes személyeskedéssel oltogatni? :P

Csak kérdezem. :D

2020. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 A kérdező kommentje:

"Szeressúk egymást gyerekek,

a szív a legszebb kincs.

Annál szebb szó hogy szeretet,

a nagy világon nincs."


;)

2020. júl. 30. 17:33
 45/70 anonim ***** válasza:
49%

#43 Ne magadból indulj ki. ;) Próbáld feldolgozni, hogy több ember is van, aki nem ért veled és/vagy a kérdésben felvázolt jelenséggel egyet.


Én is csak kérdezem, hogy elolvastad az elején azokat a beszólogató kommenteket, amiket ok nélkül kaptunk, pusztán azért mert leírtuk, hogy a saját környezetünkben nem éppen azt tapasztaljuk, amiről a kérdező beszélt? Tudod egyáltalan miért indult ki az egész vita? Mert nem úgy tűnik.

Azóta törölve lett néhány komment, de volt benne minden: leírtam normálisan a személyes tapasztalataimat, erre jött a komment, hogy ez hazugság, ilyen nem létezik. Mikor leírtuk, hogy de bizony létezik, csak nyitott szemmel kéne járni, akkor trollok voltunk, mert hát miért ne. Aztán leírjuk, hogy ugyan próbálja már meg felfogni, hogy ezek nem kitalációk, hanem személyes tapasztalat, erre a reakció: hát nem soha nem tapasztaltam ilyet, szóval nem ebben nem hiszek, ilyen nem létezik. Az a kommentelő nem te voltál, de ez volt az, amin többen felhúzták magukat, hogy némely "férfi" megint képes háborogni, hogy a nők itt hazudoznak, miközben erről szó nem volt. Ez volt az alap probléma, hogy bármit írtunk az kamu, hazugság. Azért ne legyünk már ilyen ovis szinten, könyörgöm.

Az már csak olaj volt a tűzre, hogy mindezekután megérkezett egy újabb kommentelő (lehet ez már te voltál) és el kezdte ismét boncolgatni, hogy miért van a kérdezőnek igaza abban, hogy a megcsalt férfiakat kikezdik, míg a nőket nem. Holott addigra már 10x minimum leírtuk, hogy igen is a nőket is kikezdik, mind a férfiak mind a nők.

Miért nem lehet elfogadni azt, amit a másik fél a saját bőrén tapasztal meg vagy közvetlen közelről látja/hallja?!

2020. júl. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
82%

Hát te is pont úgy nézel ki, mint aki elfogadja, hogy nem kevesen a kérdező álláspontját tapasztalta meg.


Én is leírtam hogy miért van ez, szerintem elég érthetően. A föpényes, lekezelő, arogáns oltani próbáló stílus azonban nem velem kezdődött. Olvass csak vissza!

2020. júl. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
54%

Ez komoly? Olvasd már el maga a kérdést! Kapásból úgy kezd, hogy a megcsalt férfiakat kikezdik, míg a megcsalt nőket körbesajnálják. Ergo általánosít, az összes megcsalt férfi és az összes megcsalt nőről van itt tulajdonképpen szó. Nem azt írta, hogy van olyan, hanem kijelentette, hogy ez így van.

Ellenben mi sehol egy árva szóval nem írtunk olyat, hogy csak és kizárólag ez vagy csak és kizárólag az, hanem leírtuk, hogy az amit kijelentett általánosságban a kérdező, az korántsem 100%-ig úgy van, mert igen is van példa a kikezdésre és a sajnálatra mindkét oldalon, nemtől függetlenül.


Ergo ha megnézed, mi sokakkal ellentétben nem általánosítottunk és nem is én/mi kezdtük el hazugnak és trollnak nevezni azt, aki mást mert mondani és nem is hazudtoltuk meg, mondván ilyen nem létezik.


Én képes vagyok elfogadni, hogy van olyan, mikor a megcsalt férfit kikezdik (nők is és férfiak is), de ugyanúgy van olyan, mikor a megcsalt nőt szólják le, hisz nem volt jó biztos az ágyban, nem vállalt be dolgokat, nem főzött jól és társai.

2020. júl. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 A kérdező kommentje:
Ha létezik fordítva is, nem ugyanolyan arányban.
2020. júl. 30. 18:44
 49/70 anonim ***** válasza:
54%

Aha, és te ezt egész pontosan honnan is tudod? Talán az összes megcsalt férfit/nőt egyesével vegigvizsgáltad/meginterjúvoltad? Van róla statisztikad? Vagy csak a hasadra ütöttél, esetleg a Tescos kristálygömbödből kiolvastad ezt az adatot?

Mi felénk speciel kb ugyanolyan arányban figyelhető meg a jelenség és véletlenül sem férfiak javára billen a mérleg.


De látjátok, legalább ismét beigazolta és alátámasztotta a kérdező személyében még egy kedves férfi, hogy mi volt a probléma, amit sokan nem képesek felfogni, tessék: "Ha létezik fordítva is..."

Jó ember, tényleg ilyen nehezen megy az értő olvasás?! Hányszor kell még leírni, hogy LÉTEZIK?? Hányan írták már le, hogy személyesen tapasztalták a dolgot? Erre még mindig ott tartunk, hogy "HA létezik..."

Ész megáll.

2020. júl. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
82%
Én ennek nem látom már tovább értelmét, a 27-es válaszban minden benne van. Tekintsétek irány adónak!
2020. júl. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!