Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, hogy a megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a megcsalt nőt agyon sajnálják rgyüttérzően, a megcsalt férfit meg leszólják hogy milyen béna?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a megcsalt nőt körbe sajnálják (a sajátjai is), és szét ócsárolják a tettest, még a megcsalt férfit kikezdik (a sajátjai is), hogy milyen béna volt, hogy nem tudta megtartani a nőt, ill. nem tudta megadni neki azt, amit a nő másnál keresett?

2020. júl. 25. 14:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
90%
A válasz a kérdésre: a kettős mérce!
2020. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom, én ugyanúgy sajnálom a megcsalt felet akár nő, akár férfi az illető. És még sosem hallottam vagy olvastam itt olyat, hogy egy férfi elpanaszolta, hogy megcsalták és az lett volna a reakció hogy milyen béna, hogy nem tudta megtartani az asszonyt. Viszont ha egy nőt megcsalnak, az egyik első kérdés: mennyit híztál? Nem kéne elhanyagolnod magad stb.

Biztos, hogy nem csak provokálni és nőgyűlölni akarsz megint?

2020. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
73%
Pont fordítva van. A megcsaló nőt elhordják minden r.bancnak, de ha őt csalja meg a férfi, akkor is őt hibáztatják, mert ő választotta, akkor meg is érdemli. A csaló férfit meg felmentik, mert ez genetika, nem tehet róla...
2020. júl. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 A kérdező kommentje:

Pedig így van: A megcsalt férfit a saját haverjai is lenézik hogy milyen béna lúzer hogy nem tudta megadni a nőnek amit máshol keresett. Esetenként mennek is az ex nőt megvifasztalni. Fordítva ez elenyészően ritka.


Persze érthető hhogy pár férfi utáló, vagy férfiban csalódott nő szerint ez rendben van, és felháborítja őket, ha valaki ezt szóba mwri hozni, így hát megy a "nőgyűlölőzés".

2020. júl. 25. 15:37
 5/70 anonim ***** válasza:
28%

Az még hagyján.


De azt a férfit akit megcsalnak, sokszor őt képesek hibáztatni, hogy a nő nem véletlenül csalta meg.....

2020. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 A kérdező kommentje:

Hát ezaz.


Amúgy nem tudom mi abban a nőgyűlölés, hogy azt írom, hogy a megcsalt férfit ki kezdik a sajátjai is. A sajátjaibaz állhat nőből és FÉRFIBÓL (!!!) is.

2020. júl. 25. 15:49
 7/70 anonim ***** válasza:
31%

Amúgy tényleg mindig van a megcsalt férfi felé egy bizonyos lesajnálás (még ha a nőt is ítélik el), hogy nem volt elég jó... Ez tény!

A megcsalt nőt meg általában tényleg sajnálják, hogy szegény milyen egy gerinctelen féreggel élt eddig.

2020. júl. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
100%

Ezért van az, hogy a pasi általában nem is "dicsekszik" vele, ha megcsalják.

A megcsalt nő meg kikiabálja a világba, hogy ő egy áldozat, mert tudja, hogy együttérzést fog kapni.

2020. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 A kérdező kommentje:
Na de mi ennek az oka, hogy ez így van?
2020. júl. 25. 17:19
 10/70 anonim ***** válasza:
16%

Ez az ősidőktől kezdve így van.


Ez hasonló ahhoz, hogy a bíróság 90%-ban tuti az anyának ítéli váláskor a gyerekeket. Akkor is ha mindkét fél teljesen ugyanolyan normális.

2020. júl. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!