Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, hogy a megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a megcsalt nőt agyon sajnálják rgyüttérzően, a megcsalt férfit meg leszólják hogy milyen béna?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a megcsalt nőt körbe sajnálják (a sajátjai is), és szét ócsárolják a tettest, még a megcsalt férfit kikezdik (a sajátjai is), hogy milyen béna volt, hogy nem tudta megtartani a nőt, ill. nem tudta megadni neki azt, amit a nő másnál keresett?

2020. júl. 25. 14:54
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
7%
Vagy mert nem szokás fordított esetben.
2020. júl. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
92%
De, szokás fordított esetben is, csak azzal nem lehet fújolni a nőket és nem titeket támaszt alá.....🤦🏻
2020. júl. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
91%

Szánalmas, hogy nőként hiába írod le a saját tapasztalataidat, meg vagy hazudtolva, mert hát olyan nem létezik, az kamu, az nem is úgy van. 🤦‍♀️


Az én ismerősi körömben is volt olyan férfi és nő, akit megcsaltak. Összességében a többség mind a nőt, mind a férfit sajnálták! És volt olyan is, aki úgy gondolta, hogy biztos hibás a másik fél is, mert nem volt elég odaadó, nem szexeltek eleget stb. És mindezt nemtől függetlenül, szóval nem csak a férfit szapulták.


Ja és az sem általános érvényű igazság, hogy pusztán azért mert egy nőnek nem tetszett az adott férfi, már a másik sem akar tőle semmit. Max azért nem, mert barátnők és nem próbálkoznak egymás "exeinél" vagy azoknál, akikkel a barátnőjük ismerkedett.

Az meg nettó baromság, hogy azért, mert egy férfit mar megcsaltak, tartózkodnak tőle a nők. Én pont hogy attól tartózkodom, aki megcsalt már valakit és nem attól, akit megcsaltak.

2020. júl. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
7%

Fordított esetben az a jellemző, hogy a férfi megy a nőt megvígasztalni, vagy "megvígasztalni." Hogy milyen céllal és hogy ez mennyire etikus, az már más kérdés.


Úgyhogy nem kell mindenben nőgyűlöletet látni.

2020. júl. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
91%
Mindkét fél esetében vannak, akik empatikusabbak és megvigasztalják a másikat, ahelyett hogy leszólnák. És mindegy, hogy férfi vagy nő az illető. Láttam már olyat, hogy megcsalt férfit egy másik férfi vigasztalt, ahogy olyat is hogy nő és megcsalt nőt másik nő és férfiak vigasztalta. És persze olyat, hogy szidták, mert "biztos az ő hibája". Mindegyik előforduló dolog, mindre van precedens, felesleges általánosítani, hogy a férfiakat leszólják, bezzeg a nőket agyonsajnálják, mert ez erős túlzás.
2020. júl. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
8%
Ez nagyon komoly. :D Abba látnak bele itt egyesek nőgyűlöletet, hogy a nők egymás iránt együttérzőek, aférfiak meg kikezdik egymást. Ebbe látják bele. :D :D :D :D
2020. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:

Lehet nem ártana elvégezni legalább az alsó osztályt és akkor talán képes lennél értelmezni összefüggésben pár mondatot. :) Amíg ez nem megy, addig kár beled a szó.


Ti vekengtetek azon, hogy olyan nem létezik, hogy a megcsalt nőket is kikezdik, mert hát nem is igaz, csak szegény férfiak vannak szapulva és hiába írta le több nő is, hogy a környezetében baromira nem ez a jellemző, ment az "én ebben nem hiszek" meg az "ez kamu, ilyen nem létezik". Hagyjuk már. 🤦🏻


Ennyit írtunk, hogy MINDKÉT nemben vannak, akik kikezdik a megcsalt félt és vannak, akik sajnálják. Ez totálisan egyénfüggő és nem pedig nem függő. Aki annyira korlátokat, hogy ezt nem képes mehetünk, az magára vessen.

2020. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
89%

Hogy mi? Elírás, a kommmented pedig kérlek szépen a #37-es elejének az alátámasztása...:D

Valóban sok sütni való kell ahhoz, hogy nagy nehezen kilogikázd, hogy az ott "nem képes FELFOGNI"*

Most már jobb? Örülsz, hogy ugyan a lényeget továbbra sem bírod értelmezni, de legalább beleköthettél egy jelentéktelen részletbe? :) Minden kommenteddel egyre jobban és jobban leégeted magad, de ha téged nem zavar..:D

2020. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
63%

Amúgy meg "Aki annyira korlátokat, hogy ezt nem képes mehetünk, az magára vessen." és nekem kell elvégezzem az alsó osztályt?


De annyira logikus, nem? :D

2020. júl. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
89%

Jujj Úristen, a telefon átjavított egy szót és nem vettem észre, most mi lesz, atya világ. 🤦🏻🤦🏻

Gondolom veled ilyesmi még soha a büdös életedben nem fordult elő, ugye? :)

Szöveget értelmezni nem tudsz, érvelni nem tudsz, így olyan nevetségesen szánalmas dolgokba kötsz bele, mint hogy figyelmetlenségből véletlen átíródott egy szó, amit egyébként ha 3nál több agysejted van, pontosan össze tudod rakni, mi akar lenni. Ebbe tényleg még egy óvodás sem kötne bele, de mivel valaki ellent mert mondani őfelségének és megcáfolta a kérdésben felvázolt szitut, így most foggal-körömmel keres valamit, amibe tud kapaszkodni.

Lehetnél ennél is szánalmasabb?


A különbség közted és köztem, hogy én VÉLETLEN írtam el (akarom mondani a telefon) egy szót, míg te szimplán ezen a szinten vagy, szövegértés nulla, érvelés tripla nulla stb. Egyszerű vagy, mint a faék.

2020. júl. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!