Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, hogy a megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a megcsalt nőt agyon sajnálják rgyüttérzően, a megcsalt férfit meg leszólják hogy milyen béna?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a megcsalt nőt körbe sajnálják (a sajátjai is), és szét ócsárolják a tettest, még a megcsalt férfit kikezdik (a sajátjai is), hogy milyen béna volt, hogy nem tudta megtartani a nőt, ill. nem tudta megadni neki azt, amit a nő másnál keresett?

2020. júl. 25. 14:54
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
0%
Én olyat nem tapasztaltam, sőt nem is láttam, hogy a nők is kikezdik a megcsalt női társukat.
2020. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
94%

Attól még, hogy te nem tapasztalták ilyet, más még tapasztalhatott/láthatott! Vagy amit TE személy szerint még nem tapasztaltál, az akkor nem is létezik vagy mi?

Amúgy nem csak nők, hanem a férfiak is "kikezdték" a megcsalt nőket, mondván biztos nem adtak meg mindent az ágyban és társai.

2020. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
0%
Én ebbe nem hiszek.
2020. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
94%

Atyaúristen.🤦🏻🤦🏻

Akkor ne higgyél, egyéni szoc.problémád, attól még nagyon is létezik. A te hited semmiben sem befolyásolja, azt hogy a nőket is ugyanúgy hibáztatják. De haa te ettől jobban alszol...

2020. júl. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
0%
Abban sem hogy fordítva igaz.
2020. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
94%
Mondtam már, higgy amiben akarsz, ez a valóságra továbbra sincs semmiféle befolyással.
2020. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
5%

Annak adok igazat, aki szerint az van, ami a címben is elhangzik. El is magyarázom a definícióját:


A férfiaknál él egy felesleges versenyszellem, és egyfajta falkaösztön egymással szemben. A versenyszellem az egyértelmű, de a falkaösztön azt jelenti, hogy csak a "legerősebbet" tartják meg maguk közt. Így ha egy nő elhagyja vagy megcsalja a pasit, nem pátyolgatják hanem lesajnálják. Rosszabb esetben még az exét is vígasztalgatják.


Nőknél ez más: Ők hasonló helyzetben együttéreznek egymással, mert bennük empátia van egymás iránt, nem falkaösztön.

2020. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
93%
Én személy szerint abban hiszek, amit a saját szememmel és fülemmel hallottam/láttam/tapasztaltam az évek során. Az pedig nem más mint, hogy a megcsalt a nőket is ugyanúgy "megszólják", általában férfiak, de sokszor nők is, mert nem tesz meg mindent a kapcsolatért, nem bevállalós a szexben, nem szexelt eleget vele, nem volt szexi, kívánatos és még sorolhatnám. A megcsalt férfiakat pedig általában szintén férfiak szólták le, a nők többségeben pedig együttérzőek voltak.
2020. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
5%

Hát a megcsalt férfi inkább taszítani szokta a nőket, hogy rossz lehet vele/mellette, ha már a nőnek más mellett kellett keresnie, amit mellette nem kapott meg.


Hasonlóan mint mikor egy nő látja hogy a férfi nem kellett annak a másik nőnek akinél próbálkozott, így már neki sem fogja izgatni a fantáziáját.

2020. júl. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem mire jó ez az általánosítás, ugyanis ezek közül sem igaz egyik sem mindegyik nőre, sőt...

Soha nem gondoltam úgy egy megcsalt férfira, hogy nem jönnék össze vele, mert biztos hu de rossz vele. Ahogy egyik értelmes barátnőm se.


És ugyanúgy az sem igaz, hogyha A-nak nem kellett egy férfi, akkor biztosan B-nek sem fog kelleni. Mégis miféle következtetést lehet ebből levonni ismeretlenül?? Lehet az adott nőnek nem volt szimpatikus, nem tetszett a humora, míg a másiknak az lesz, mert tudod, nem egyforma ám az ízlése/stílusa az összes nőnek.


Egyébként meg ezeket ugyanúgy meg lehet ám fordítani a férfiakra is, csak azt valamiért szeretik nem szóbahozni.

2020. júl. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!