Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, hogy a megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a megcsalt nőt agyon sajnálják rgyüttérzően, a megcsalt férfit meg leszólják hogy milyen béna?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a megcsalt nőt körbe sajnálják (a sajátjai is), és szét ócsárolják a tettest, még a megcsalt férfit kikezdik (a sajátjai is), hogy milyen béna volt, hogy nem tudta megtartani a nőt, ill. nem tudta megadni neki azt, amit a nő másnál keresett?

2020. júl. 25. 14:54
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
83%
Nem hallgattunk el, csak nincs értelme ostobákkal vitatkozni. Ha a férfiak ilyen sötétek, hogy egymás is ekézik emiatt, nincs mit hozzáfűznöm, megérdemlitek. A nők legalább sajnálják egymást. De azért szerintem vannak normális férfiak, az már a te hibád ha őstulkokból áll a baráti köröd.
2020. júl. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
28%

Azért, mert a mai világban a férfinek kell mindent megtenni, a nőknek meg nem kell tenni a dolgokért, csak sodródni az árral, és érzelmi/hangulatban dönteni. Ezért van tele a facebook meg az egész internet az eféle dogmákkal is. (pl: Egy nő azt fogja visszatükrözni, ahogy bánsz vele. Ha nem tetszik a viselkedése, nézd meg hogy bántál vele!)


Plusz a férfiakban ott a megfelelési kényszer, meg az egymás iránti kényszeres versenyszellem.

2020. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
86%
Hát én egyáltalán nem ezt tapasztalom, sőt. Nemtől független még a megcsalt fél van kihozva hibásnak, hogy hát biztos ő is tehet erről az egészről, valamit nem adott meg otthon és magának is köszönheti. És mondom még egyszer, ha egy nőt csalnak meg is ugyanez megy, nem csak ha férfit, szóval nem kell túlozni meg általánosítani.
2020. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
75%
#15 De, igen is létezik, szóval mások meghazudtolása helyett talán inkább húzd ki a fejed a seggedből és nyisd ki a szemed. 🤦🏻
2020. júl. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
85%
Te beszélsz?! Mi abban a férfi utálat, hogy igen is a megcsalt nőket is hibáztatják ugyanúgy, nem csak a megcsalt férfiakat?? Ordenáré stílusod meg maximum neked van, aki rágalmazol minket és közlöd, hogy a SAJÁT személyes tapasztalataink mind hazugságok, nem léteznek. Hagyjuk már. Itt ti csináltok minden kérdésből nőgyűlölködő szemetet, nem kell előadni a mártírt.
2020. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem igaz, hogy a megcsalt férfiakat mindenesetben lehordják, míg a megcsalt nőket körbesajnálják. Pont ugyanolyan arányban tapasztalom férfiak és nők esetében is ezt. Ha a nőt megcsalják is megy ám ezerrel, hogy biztos nem vállalt be mindent is az ágyban, nem volt elég szexi, így-úgy, nem tett meg mindent, magának köszönheti és társai. Szóval ne adjuk elő, hogy megint szegény férfiak, miközben a gonosz nők...
2020. júl. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
91%
Igen te vagy az :(
2020. júl. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
61%

Nem én vagyok az. Nem én látok bele hímsovinizmust abba, hogy a férfiakat ha megcsalták, akkor kikezdik. Főleg hogy ki lett írva pár hsz-el fejjebb, hogy a férfit akik megkövezik, lehhetnek férfiak is és nők is.


Vagy az a hímsoviniszta nőgyűlölet ebben, hogy férfiak és nők is megkikezdik, nem pedig férfiak?

2020. júl. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
63%
Igen az zavarja.
2020. júl. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
95%
És én egész egyszerűen azért lennék troll, mert merészeltem olyat tapasztalni, hogy ugyanúgy a kikezdik a megcsalt nőket is és nem csak a férfiakat?! Te kezted azzal, hogy amit mi írunk, az kamu, ilyen nem létezik, aztán még ki is kéred magadnak. 🤦🏻 Ahogy valaki rá mer cáfolni arra, hogy nem csak a megcsalt férfiakat benazzak le, hanem a nőket is, úgy egyből jön a "troll, férfigyűlölő, hazug". Szanalom a köbön.
2020. júl. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!