Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjemet rajtakaptam amint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemet rajtakaptam amint megcsal!?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdodott hogy hetvegen este mentem haza a szuleimtol a 3 pici gyerekemmel es amint beleptem a lakasba megcsapott a kellemetlen pia szag valamint a füstszag.

Beljebb mentem es ekkor azt vettem észre hogy a férjem egy nem túl jó álapotban lévő nőcskével iszogat és közben zenet halgatnak,nevetgélnek.

Amikor a ferjem eszbe kapott ,hogy ott állok elötte akkor meglepődött,valamit megölelt es megpuszilt es bemutatott a nőnek engem es a gyerekeket. Na most a gond az lenne hogy eletemben nem láttam ezt a nöt es ennek ellenére üdvözölt. Megpuszilt es bemutatkozott. Amikor megkerdeztem a ferjemet hogy mit keres itt ez a nö a válasza az volt,hogy kidobta a ferje,aki álitólagosan a ferjem legjobb barátja es a nőnek nincs hova mennie ezért egy napig nálunk szeretne aludni.

Es azt is mondta hogy kedvet kapott az iszogatáshoz és megkinálta a nőt is mert nem szeret egyedül inni es kozben engem várt,hogy enis koccintsak velük egyet.

Vajon,van okom aggódni? Történhetett valami koztuk? Bár,nem vettem észre semmi olyan jelet ami azt bizonyitaná,hogy a férjem megcsalt de azért elég kelemetlen szituációba kerültem,amikor megláttam,hogy a ferjem egy idegen nővel iszogat es nevetgél.

Mi a véleményetek erröl az egészröl????????? :O


2019. nov. 20. 17:42
 81/103 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi válaszokat! Majd megírom h mi volt. Persze ha kivancsiak vagytok. :-)
2019. nov. 21. 19:35
 82/103 anonim ***** válasza:
39%
Azért ezen én is nagyon kiakadtam volna, ha a párom egy vadidegen nőcskét visz fel a közös lakásunkba. Én kipenderítettem volna zokszó nélkül. Menjen piáljon a kocsmába a luvnya. Utána meg költözzön oda ahova akar, biztos vannak szülei, rokonok, barátok. Nagyon gáz, nehogy engedd, hogy ott legyen! Ő problémája, oldja meg.
2019. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/103 anonim ***** válasza:
100%
Írtad valamelyik kommentedbe, hogy korábban megcsalt már. Akkor hogyan csinálta? Hogy derült ki?
2019. nov. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/103 A kérdező kommentje:
Az egy hosszú történet...de majd leírom holnap..:/
2019. nov. 21. 23:02
 85/103 anonim ***** válasza:
79%

Az elso feleseget is megcsalta?Te miert utalod ennyire a volt asszonyt?Kicsit jobban ralatunk a tortenetedre.


Majd ird le a sztorit,hogy veled mikor tortent,az elso megcsalas,mert nagyban befolyasolja,a mostanit.

Amugy hiaba nem tortent semmi most( ha igy volt),ez a nagy ivaszat,beszelgetes,ottalvas,nalam kiverne a biztositekot.

2019. nov. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/103 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként mivel most hogy lebukott a nőcskével, így még óvatosabbak lesznek és valószínűleg nem most szombaton fogja újra elhozni hozzátok a szeretőt...


Folyamatosan ellenőrizd idő közönként. Tehát ha most szombaton nem találod ott a nőt, az még nem jelenti azt hogy nincs közöttük semmi!

2019. nov. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/103 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Sajnos kiderult h megcsalt de nem ezzel a nővel. Bele néztem a telefonjába es ledöbbentem amikor megláttam az egyik beszélgetését valami Edinával. Természetesen ott hagytam és be adtam a válópert de most el akarja venni tölem a gyerekeket. :'( undorodom töle!!!!!•• @@@@:(((((
2019. nov. 23. 00:07
 88/103 A kérdező kommentje:

Tönkre tette az én életemet és a gyerekeim életét is...amikor megtudta h bele néztem a telefonjába elmondott minden qurvának es azt mondta h én nem mehetek sehova a gyerekekkel,ha akarok egyedul.elmehetek de a gyerekekkel nem.. meg azt is a fejemhez vágta h megérdemeltem h megcsalt mert egy budos qurva vagyok,söt ez neki nem is megcsalás hanem termeszetes dolog,es ha nekem ez nem tetsziik akoor menjek a picsbee

:/ a facebookja tele van nőkkel és mindegyiknek csak bókolt..istenem h én mekkora barom voltam,amikor adtam neki még egy esélyt. Azt hiszem psziológushoz kell fordulnom,mert ezt a fájdalmat nem birom elviselni. Koszonok nektek mindent es koszonom a valaszokat! :/

2019. nov. 23. 00:23
 89/103 A kérdező kommentje:
Borzalmas amit most at kell elnem! Új eletet kell kezdenem. Egyebkent biztos vagyook benne h azzal a nővel is megcsalt,akit felvitt a lakásba. Bár nincs bizonyitékom de ezek után már biztos vagyok benne.
2019. nov. 23. 00:25
 90/103 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Off: Ne haragudj,de en nem hiszem el, hogy eddig nem is sejtetted, hogy olyan a ferjed, amilyennek most leirtad.Ennyire csak akkor vak valaki, ha vak akar lenni. Csak abbol, amiket itt leirtal, voltak arulkodo jelek(mar maskor is megcsalt, nem ismerted a barataid, anyagi dolgok, kimaradozasok stb.) De mind1 is, remelem, tanultal belőle, es nem szulsz neki 4. gyereket, amikor rádöbben, hogy hazvezetono es eltarto nelkul marad+nagy osszegu gyerektartast kell fizetnie, es ezert lehazudja csillagokat is az egrol, csak hogy megbocsass.

On: Ne torj meg a zsarolasatol! Annak, hogy neki iteljek a gyerekeket, az eselye kb.0.

Ha jol emlekszem, a legkisebb kicsi, talan 9honapos. Egy ekkora gyereket a legritkább esetben itelnenek az apanak, a testvereket meg nem szeretik szétválasztani. Itt a kor be is zárult. Ennel kevesebb ok is eleg lenne ahhoz, hogy neked iteljek oket.

Ebben nincs tapasztalatom, de ugy tudom, a gyerekeket tenyleg nem viheted el csak ugy az eddigi lakhelyukrol. Az rossz pont a birosagon. Amilyen gyorsan csak lehet, kerj ideiglenes elhelyezest, hogy el tudjatok költözni.(Azt hiszem irtad, hogy van lakasod.)Gyors valast es sok lelkierot kivanok neked!

2019. nov. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!