Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjemet rajtakaptam amint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemet rajtakaptam amint megcsal!?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdodott hogy hetvegen este mentem haza a szuleimtol a 3 pici gyerekemmel es amint beleptem a lakasba megcsapott a kellemetlen pia szag valamint a füstszag.

Beljebb mentem es ekkor azt vettem észre hogy a férjem egy nem túl jó álapotban lévő nőcskével iszogat és közben zenet halgatnak,nevetgélnek.

Amikor a ferjem eszbe kapott ,hogy ott állok elötte akkor meglepődött,valamit megölelt es megpuszilt es bemutatott a nőnek engem es a gyerekeket. Na most a gond az lenne hogy eletemben nem láttam ezt a nöt es ennek ellenére üdvözölt. Megpuszilt es bemutatkozott. Amikor megkerdeztem a ferjemet hogy mit keres itt ez a nö a válasza az volt,hogy kidobta a ferje,aki álitólagosan a ferjem legjobb barátja es a nőnek nincs hova mennie ezért egy napig nálunk szeretne aludni.

Es azt is mondta hogy kedvet kapott az iszogatáshoz és megkinálta a nőt is mert nem szeret egyedül inni es kozben engem várt,hogy enis koccintsak velük egyet.

Vajon,van okom aggódni? Történhetett valami koztuk? Bár,nem vettem észre semmi olyan jelet ami azt bizonyitaná,hogy a férjem megcsalt de azért elég kelemetlen szituációba kerültem,amikor megláttam,hogy a ferjem egy idegen nővel iszogat es nevetgél.

Mi a véleményetek erröl az egészröl????????? :O


2019. nov. 20. 17:42
 61/103 anonim ***** válasza:
85%

Ez az egész annyira életszerűtlen.

Talán a férjed arra pályázik, hogy hagyd el. Megkérte ezt a nőt, hogy legyen ott amikor hazaérsz, direkt alkoholizáltak, dohányoztak a lakásban, hogy mégjobban kiakadj. Kitaláltak egy ilyen direkt nagyon gyenge kamu sztorit, hogy gyanússá váljanak. A férjed reménykedik, hogy ennyi elég ahhoz, hogy elhagyd, így ő lehet a válásotok ártatlan áldozata.

2019. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/103 A kérdező kommentje:

És mégis mi oka lenne a válasra,amikor minden rendben van köztünk? O.o

A pénzemet akarja? Vagy a lakasomat? Semmi oka sincs arra amiért el akarna valni.

Arany elete van melettem abból a jó pár millióbol amit kiszedtem magamnak... tudom ez nem ide tartozik de mindenünk megvan es ez melett van 3 gyonyoru szep gyerekunk. De ha valni akar legyen meg az akarata.... neki lesz szar pocsék élete nem nekem..

Igazából mar nem is kattogok ezen a témán h megcsalt vagy sem.

Most szombaton ugyis lebuktatom őket... de ha nemlesz itt a nő akkor biztos nincs koztuk semmi.

Egyebkent csak mellekesen megkérdezném,mi jarna neki,ha elválnank? A lakás az én nevemen van es van egy kocsim is és pár millióm. Ebből kéne neki adnom valamit? :/ csak mert ezt a pénzt a gyerekeimnek tartogatom es gyujtom nekik folyamatosan amig 18 evesek nem lesznek.....

2019. nov. 21. 15:33
 63/103 A kérdező kommentje:

Még a gyerekekről is én gondoskodok...

Ő semmit nem adott nekik. @@

2019. nov. 21. 15:34
 64/103 A kérdező kommentje:
Mindent a volt qurvajara hagyott..... pff :/
2019. nov. 21. 15:35
 65/103 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hagyott ő kire mit? Ez az utolsó kommented nem érthető
2019. nov. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/103 anonim ***** válasza:
Ha a házasságotok előtt vetted a lakást, a kocsit, akkor semmi köze hozzá.
2019. nov. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/103 A kérdező kommentje:
Neki elöttem mar volt egy felesége és ráhagyta a házat. De ezen kívül a férjemnek van még egy lakása ami csak az ő nevén van. Tehát az en nevemen nincs. Ezért vettem magamnak házat ha barmi tortenne legyen hova mennem a gyerekekkel....már arra is ra akart beszélni hogy adjuk el a házamat. Nem tudom miért van akkor velem... talan csak a pénzem miatt
2019. nov. 21. 17:16
 68/103 A kérdező kommentje:
Lehet be is adom a válópert. Ugy lettem a felesége hogy nem egy lakcímen vagyunk
2019. nov. 21. 17:17
 69/103 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnállak. Lehet minden szombaton ezt csinálta a hátad mögött amikor a szüleidhez mentél. Erős a gyanúm a leírtak alapján h bizony megcsal a férjed ezzel a rüfkével... Hogy hogy nem ismered a férjed legjobb barátját? Házasság alatt szerzett minden vagyon (ingatlan ingóság) közös, bár ha csak a te neveden van, akkor elvben semmi köze hozzá. Kérdezz meg egy családjogban gyakorlott ügyvédet és minden kérdésedre választ kapsz. Elmondásod alapján te tartotd el a családot, a férjedet, nem irigyellek, ennek inkább fordítva kellene lennie. De mielőtt bármit is tennél, kémkedj valahogy, kamuzd h mész szombaton a szüleidhez és leselkedj a közelben valahol. A gyerekeket meg bízzad valakire akiben megbízol, amíg kémkedsz. A kamera is jó ötlet, csak jól dugd el valami olyan helyre,h ne lássa meg. Megérdemled az igazságot és a nyugalmat! Sok sikert! Bár ne lenne igazam és tényleg ártatlan lenne... Drukkolok.
2019. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/103 A kérdező kommentje:

Hat köszönöm a bíztatásod. :) en is reménykedem hogy amit sejtek az nem lesz igaz.. bár úgy lenne. Én úgy gondolom hogy nem ezt érdemeltem. Jó anya vagyok,jó társ es jó feleség.en soha nem bántottam meg a férjemet semmivel sem,de mégsem becsül meg. Ha nem lennék jó feleség es nem foglalkoznék vele,akkor biztos,hogy nem bántana meg.

Nekem mar az is megbántas ha egy ellenkezö nemüvel iszogat es jól érzi magát. Ott már valaminek történnie kell.teljesen ki vagyok idegileg de olyan szinten hogy egész éjjel nem bírok aludni és azon gondolkozom h hamarosan vége a házasságomnak. :( en ezt nem szeretném. De megbocsajtani sem szeretnék neki még egyszer,mert akkor folyamatosan totál hülyenek nézne,es agyba föbe csalna,mert tudná azt,hogy velem bármit meg lehet tenni..... de én nem akarok a gyerekeimnek ilyen apát es egy szar eletet ahol azt látjak,hogy az apukájuk csalja az anyjukat es minden héten más nöt hoz fel a lakásba. Kizart dolog,hogy vele maradjak,ha valóban megcsalt!!!!!!! :/

2019. nov. 21. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!