Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjemet rajtakaptam amint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemet rajtakaptam amint megcsal!?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdodott hogy hetvegen este mentem haza a szuleimtol a 3 pici gyerekemmel es amint beleptem a lakasba megcsapott a kellemetlen pia szag valamint a füstszag.

Beljebb mentem es ekkor azt vettem észre hogy a férjem egy nem túl jó álapotban lévő nőcskével iszogat és közben zenet halgatnak,nevetgélnek.

Amikor a ferjem eszbe kapott ,hogy ott állok elötte akkor meglepődött,valamit megölelt es megpuszilt es bemutatott a nőnek engem es a gyerekeket. Na most a gond az lenne hogy eletemben nem láttam ezt a nöt es ennek ellenére üdvözölt. Megpuszilt es bemutatkozott. Amikor megkerdeztem a ferjemet hogy mit keres itt ez a nö a válasza az volt,hogy kidobta a ferje,aki álitólagosan a ferjem legjobb barátja es a nőnek nincs hova mennie ezért egy napig nálunk szeretne aludni.

Es azt is mondta hogy kedvet kapott az iszogatáshoz és megkinálta a nőt is mert nem szeret egyedül inni es kozben engem várt,hogy enis koccintsak velük egyet.

Vajon,van okom aggódni? Történhetett valami koztuk? Bár,nem vettem észre semmi olyan jelet ami azt bizonyitaná,hogy a férjem megcsalt de azért elég kelemetlen szituációba kerültem,amikor megláttam,hogy a ferjem egy idegen nővel iszogat es nevetgél.

Mi a véleményetek erröl az egészröl????????? :O


2019. nov. 20. 17:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/103 A kérdező kommentje:

Igen,ez a baj,hogy nincs semmifele bizonyitekom.

Tehát,nem tudok mit tenni.

Nekem mar az sem tetszik,ha a férjem nökkel társalog,nemhogy még iszogat is vele a házunkban.

Bezzeg,ha engem találna igy egy ferfival,akkor biztos az lenne benne,hogy megcsaltam es nem hagyna szó nelkul.

Csakhogy nekem erre lehetőségem se lenne,mert itt a 3 gyerek. De őt még ezzel sem lehetne meggyözni. Volt mar hogy balhé volt mert az egyik ismerőse bejött hogy elvigye a cuccait,mert egy par napot itt csővezett nálunk.

A ferjem amikor ezt elmondtam neki,teljesen kifordult magából,miközben semmi sem törtent koztunk. En soha nem csaltam meg senkit. Hüséges vagyok,es lehet hogy ez a bűnöm.:/

2019. nov. 20. 18:44
 22/103 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Nekem lenne ilyen megszorult ismerősöm, első, hogy a lárom hívom, hogy Katika itt van épp mert ez és ez okból. Szóval emiatt nagyon furcsa nekem.

Másik oldalról viszont ja, nem iszogatnék a szeretővel a lakásban, ha tudom, hogy jön a házastárs. Ha csak nem annyira pofátlan már a férjed, hogy neki full mindegy, hogy ott találod a nőt vagy sem :/

Nehéz, megértem a gondod...

2019. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/103 anonim ***** válasza:
100%
És a 3 gyermek mindig vele van? Csak az apjukkal soha nincsenek?
2019. nov. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/103 A kérdező kommentje:

Utolsó! Nem értem a kérdést?

Kivel lenne a 3 gyerek mindig? O.o

2019. nov. 20. 18:53
 25/103 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon sajnálom a gyerekeket. Azt látják, hogy apa folyamatosan csalja anyát, ráadásul haza is hordja újabban a szeretőit. Anya meg tűri, mert ostoba, nincs önbecsülése és mert mindennél fontosabb egy farok. A férj részéről tapasztalható alaptalan féltékenykedés meg agresszió csak ráadás. Gyönyörű példa, remek szülők vagytok.
2019. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/103 A kérdező kommentje:
Hétvégenként elszoktam menni meglátogatni a szüleimet,délelött,a gyerekekkel. És este szoktunk haza érkezni. De ez egy heten egyszer van mindig,es szombaton.
2019. nov. 20. 18:55
 27/103 A kérdező kommentje:

De most nem is ez a lenyeg.

Es egyaltalán nem biztos,hogy megcsalt,csak en gyanakszom....

2019. nov. 20. 18:55
 28/103 anonim ***** válasza:
100%

Klasszikus kettős mérce, kamerákat a házba.

De szerintem nem ez az első alkalom. Tudta a férjed hogy mikor fogtok hazamenni?

Ha külön mennél tudnál élni a gyerekekkel, van munkád/bevételed valamiből pl. kiadott lakás, üzletben részesedés stb,? Hány évesek a gyerekek és ti?

2019. nov. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/103 A kérdező kommentje:

A ferjem miért nincs arra tekintettel,hogy itt a 3 gyerek? Tegnap is megkérdezte a kisebbik,hogy "anya,ki volt az a néni,aki itt volt". Szerintetek,mit mondhattam volna neki? Semmit!

De ettòl fuggetlenul még mindig nem tudom be bizonyitani,hogy a ferjem megcsalt. Max,akkor tudnam,ha bele nézek a telefonjaba,vagy ha legkozelebb is ide téved az a nö,akkor nem megyek be azonnal,hanem kihalgatom,hogy miről beszelnek... ezt a két megoldast látom... máskepp soha a budos eletben nem fogom megtudni,hogy vajon mi tortenhetett koztuk...

2019. nov. 20. 18:59
 30/103 anonim ***** válasza:
79%
Amugy a kamera nem rossz otlet, csak ne tudjon rola. Akkor tenyleg kaphatnal bizonyitekot. Ha most felvitte valszeg maskor is felfogja, ha megcsal vele.
2019. nov. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!