Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjemet rajtakaptam amint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemet rajtakaptam amint megcsal!?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdodott hogy hetvegen este mentem haza a szuleimtol a 3 pici gyerekemmel es amint beleptem a lakasba megcsapott a kellemetlen pia szag valamint a füstszag.

Beljebb mentem es ekkor azt vettem észre hogy a férjem egy nem túl jó álapotban lévő nőcskével iszogat és közben zenet halgatnak,nevetgélnek.

Amikor a ferjem eszbe kapott ,hogy ott állok elötte akkor meglepődött,valamit megölelt es megpuszilt es bemutatott a nőnek engem es a gyerekeket. Na most a gond az lenne hogy eletemben nem láttam ezt a nöt es ennek ellenére üdvözölt. Megpuszilt es bemutatkozott. Amikor megkerdeztem a ferjemet hogy mit keres itt ez a nö a válasza az volt,hogy kidobta a ferje,aki álitólagosan a ferjem legjobb barátja es a nőnek nincs hova mennie ezért egy napig nálunk szeretne aludni.

Es azt is mondta hogy kedvet kapott az iszogatáshoz és megkinálta a nőt is mert nem szeret egyedül inni es kozben engem várt,hogy enis koccintsak velük egyet.

Vajon,van okom aggódni? Történhetett valami koztuk? Bár,nem vettem észre semmi olyan jelet ami azt bizonyitaná,hogy a férjem megcsalt de azért elég kelemetlen szituációba kerültem,amikor megláttam,hogy a ferjem egy idegen nővel iszogat es nevetgél.

Mi a véleményetek erröl az egészröl????????? :O


2019. nov. 20. 17:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/103 anonim ***** válasza:
82%
Csak ittak. Ez nem megcsalás. Igaz, hogy kellemetlen ügy, de a megcsalástól messze van.
2019. nov. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/103 A kérdező kommentje:

És honnan tudhatom,hogy ameddig en nem voltam otthon,mit csinaltak? Szerinted ez normális dolog hogy egy férfi es egy nö alkoholt fogyaszt? Főleg hogy az alkohol sokmindenben befolyásol.......

Bizonytalan vagyok,es a legrosszab hogy ezt már soha nem fogom megtudni...

2019. nov. 20. 17:51
 3/103 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem sem volt megcsalás. Azért mert ittak? És? Azért a legtöbben nem másznak rá mindenkire, aki szembejön.
2019. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/103 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen természetes, hogy iszogattak néhány pohárral. Innentől már csak egy kérdést kell feltenned magadnak: "Bízom a férjemben vagy sem?"
2019. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/103 anonim ***** válasza:
89%
Csekkold le a baratot es h van-e felesege. Hozzateszem a ferjem baratainak a 98%at ismerem ahogy a feleseguket is, akiket pedig nem, azokat tuti nem fogadnank be ejszakara pialni. Ha megis igy lenne, a ferjem elotte egyeztetne velem. Nagyon santit a ferjed storyja.
2019. nov. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/103 anonim ***** válasza:
90%
Valóban nem biztos, hogy megcsalás történt.Tudta a férjed, hogy akkor érsz haza a gyerekekkel?Vagy csak másnapra számított?Mindenesetre azért önmagában elég elgondolkodtató, hogy- tudva, hogy 3 kicsi gyerekkel érkezel- odavitt egy számodra ismeretlen nőt és szépen beittak...
2019. nov. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/103 A kérdező kommentje:

En is úgy gondolom,hogy itt valami nem stimmel.

Eletemben nem láttam még ezt a nőt!

Mar alig vártam,hogy haza érjek,es akkor arra lepek be a közös házunkba,hogy egymas melett ülnek,a zene bömböl es isznak mint a lovak.....

A férjem azt mondta,hogy nem volt semmi és nem is lesz,mert neki csak en kellek.... de én sajnos nem hiszek neki,mert volt mar,hogy megcsalt....:/ most akkor hogyan kéne helyre hoznunk a kapcsolatunkat? Nem szeretnék elválni. En a gyerekeimnek mindigis normalis életet szerettem volna,és azt hogy legyen normális apjuk.

Hogyan tovább? Teljesen magamba fordultam. Gyanús nekem ez az egész. Es a nő ráadásul nagyon csinosan ki is volt oltozve es sminkelve.

Semmi szomorusagot nem lattam rajta amiert a ferje kidobta..

A ferjem azt mondta hogy nem ismerem a nő baratjat es azt is elmondta hogy Gábornak hívják.

De miért pont a ferjemet talalta meg és honnan tudta hogy hol lakunk ? Szóval értitek.....

Sehogy sem kapok értelmes választ akárhogy is gondolkozok....:(

2019. nov. 20. 18:05
 8/103 A kérdező kommentje:

Igen,a férjem tudta ,hogy aznap megyek haza!

Minden szombaton el szoktam menni a gyerekekkel anyámékhoz es olyankor este fele megyek csak haza. Tehát tudta hogy haza erkezem...

2019. nov. 20. 18:06
 9/103 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk az üti egymást, hogy a gyerekeknek normális apát akarsz, aki ráadásul már meg is csalt. Nem csak most
2019. nov. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/103 anonim ***** válasza:
38%

Felétek ennyire evidens és egyszerű, hogy egy férj kapásból beakasztja a lompost egy nőnek, ráadásul a saját házában? Húúúú, most nem tudom mit gondoljak, inkább azt, hogy tragikus mentalitás és családmodellek, férfi és női minták szerint szocializálódott itt rengeteg ember.


Ha pl a feleségemet találnám otthon egy pasival, eszembe sem jutna az, hogy megcsalna, vagy megcsalt. Azért nem ártana bízni és ismerni a saját párunkat, párunkban.

2019. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!