Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjemet rajtakaptam amint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemet rajtakaptam amint megcsal!?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdodott hogy hetvegen este mentem haza a szuleimtol a 3 pici gyerekemmel es amint beleptem a lakasba megcsapott a kellemetlen pia szag valamint a füstszag.

Beljebb mentem es ekkor azt vettem észre hogy a férjem egy nem túl jó álapotban lévő nőcskével iszogat és közben zenet halgatnak,nevetgélnek.

Amikor a ferjem eszbe kapott ,hogy ott állok elötte akkor meglepődött,valamit megölelt es megpuszilt es bemutatott a nőnek engem es a gyerekeket. Na most a gond az lenne hogy eletemben nem láttam ezt a nöt es ennek ellenére üdvözölt. Megpuszilt es bemutatkozott. Amikor megkerdeztem a ferjemet hogy mit keres itt ez a nö a válasza az volt,hogy kidobta a ferje,aki álitólagosan a ferjem legjobb barátja es a nőnek nincs hova mennie ezért egy napig nálunk szeretne aludni.

Es azt is mondta hogy kedvet kapott az iszogatáshoz és megkinálta a nőt is mert nem szeret egyedül inni es kozben engem várt,hogy enis koccintsak velük egyet.

Vajon,van okom aggódni? Történhetett valami koztuk? Bár,nem vettem észre semmi olyan jelet ami azt bizonyitaná,hogy a férjem megcsalt de azért elég kelemetlen szituációba kerültem,amikor megláttam,hogy a ferjem egy idegen nővel iszogat es nevetgél.

Mi a véleményetek erröl az egészröl????????? :O


2019. nov. 20. 17:42
 51/103 A kérdező kommentje:
Nem tudhattam,mert nagyon nagy a baráti köre a ferjemnek.... szinte a felét még életemben nem láttam....-.-
2019. nov. 20. 19:30
 52/103 anonim ***** válasza:
23%
ha csak ittak és semmi más nem volt, az nem megcsalás.
2019. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/103 anonim ***** válasza:
84%

Hat,eleg fura szitu,de en nem biznek benne azok utan,hogy mgcsalt.

Amugy nem.turnem,h a tavolletben,egy idegen no iszogasson,nevetgeljen a ferjemben ,plane ptt is aludjon...

2019. nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/103 anonim ***** válasza:
88%

És az ilyen ostobák szaporodnak... 🤦 Gratulálok! Pedig nyilvánvaló az egész szituáció és a végén a szánalom sex... A férjed baxott volna vagy meg is tette a nővel míg nem voltál otthon és mivel fel volt rá izgulva, így csak te jutottál neki, mivel otthon voltál...


Egyébként 1000% hogy minden szombaton ott van a nő. A férjeddel, míg te anyucinál vagy...


Úgy tudod ellenőrizni, hogy megint mész anyadhoz szombaton, de pár órával korábban érsz haza, mint ahogy szoktál és már is lebukik a férjed a szeretőjével.


Jól ismerik egymást, ha ilyen ennyire közvetlen kapcsolatban vannak egymással

2019. nov. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/103 A kérdező kommentje:

Ez majd következő szombaton kiderül.

De azért remenykedem benne,hogy nem igaz. Majd meglátjuk. Ha neki ennyit érek én és a 3gyereke,akkor vessen magára. :/ De eddig még nrm volt ilyen,hogy haza mentem es ott lett volna ez a nö vagy bárki.

Ez volt az elsò ilyen,hogy arra mentem haza,hogy ezzel a nővel nagyon jól érzik magukat...

2019. nov. 21. 00:07
 56/103 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Kérdező maradj a tervnél, hogy meglátod mi lesz szombaton.

Én megértelek és azt kívánom, hogy az igazságot kapd meg és ne élj tovább bizonytalanságban!

2019. nov. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/103 anonim ***** válasza:
100%

Ajjjajaj...

Először faggasd ki,a barátja nevéről.

Még a csaj nevéről ha nem tudod.


Utána a facen sokan kiposztoljak, hogy otthagyott a férjem stb stb...

Itt is utána nézhetsz.


Aztan,kamera vagy mikrofon..


De nekem senki se mondja, hogy természetes amit a férj csinált.

Ismeretlen barátnak,az ismeretlen barátnője, szó nélkül ott alszik.


Mert kivágták otthonról.


Ha így is van, egy telefon a feleségnek minimum, hogy figyu Rezsimet kivágta a Gábor, mit szólnál ha nálunk aludni egy éjszakát.


Egyébként ha nincs havi mennie, akkor mivel van előrébb egy ejszakaval?

Holnap kinél alszik?


Mondjuk az is igaz, ha most megcsal a vele, nem akkor tenné amikor ti hazaértek.


Simán felhívnám a Gábort.

2019. nov. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/103 anonim ***** válasza:
100%
aki már 1x megcsalt,többször is megteszi,simán.a nőt megdugta ez tuti.
2019. nov. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/103 anonim ***** válasza:
39%
.
2019. nov. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/103 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon gáz.Ha nem függsz tőle akkor keress magadnak vmi normálisat,mert ez nem az!
2019. nov. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!