Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjemet rajtakaptam amint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemet rajtakaptam amint megcsal!?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdodott hogy hetvegen este mentem haza a szuleimtol a 3 pici gyerekemmel es amint beleptem a lakasba megcsapott a kellemetlen pia szag valamint a füstszag.

Beljebb mentem es ekkor azt vettem észre hogy a férjem egy nem túl jó álapotban lévő nőcskével iszogat és közben zenet halgatnak,nevetgélnek.

Amikor a ferjem eszbe kapott ,hogy ott állok elötte akkor meglepődött,valamit megölelt es megpuszilt es bemutatott a nőnek engem es a gyerekeket. Na most a gond az lenne hogy eletemben nem láttam ezt a nöt es ennek ellenére üdvözölt. Megpuszilt es bemutatkozott. Amikor megkerdeztem a ferjemet hogy mit keres itt ez a nö a válasza az volt,hogy kidobta a ferje,aki álitólagosan a ferjem legjobb barátja es a nőnek nincs hova mennie ezért egy napig nálunk szeretne aludni.

Es azt is mondta hogy kedvet kapott az iszogatáshoz és megkinálta a nőt is mert nem szeret egyedül inni es kozben engem várt,hogy enis koccintsak velük egyet.

Vajon,van okom aggódni? Történhetett valami koztuk? Bár,nem vettem észre semmi olyan jelet ami azt bizonyitaná,hogy a férjem megcsalt de azért elég kelemetlen szituációba kerültem,amikor megláttam,hogy a ferjem egy idegen nővel iszogat es nevetgél.

Mi a véleményetek erröl az egészröl????????? :O


2019. nov. 20. 17:42
 71/103 A kérdező kommentje:
Ezek után bízom benne,hogy a bíróság sem ítélne neki a gyerekeket... mert tudom,hogy mindent megtenne annak erdekében,hogy elvegye tölem a gyerekeket...
2019. nov. 21. 17:52
 72/103 A kérdező kommentje:
Erröl már volt szo,ezért is bocsájtottam meg neki,mert nem szeretném elvesziteni a gyerekeimet. Ŕá adasul mindenféle hazugságot kitalálna rólam,es akkor én lennék a legszarabb anya...@ holott ez egyáltalán nem így van.. orulhetne neki,hogy ilyen jó feleséget kapott aki még nő letére is gondoskodik a családjáról. Más férfi össze tenné a két kezét. Mindig meleg kajával varom,rend es tisztaság van a lakásban és minden kérését,óhaját,sóhaját teljesítem...tehát ezért sem fogom megérteni,hogy ha netán megcsalt,akkor miért tette....:/
2019. nov. 21. 17:54
 73/103 A kérdező kommentje:
Teljesen kivagyok! Nem bírom kivarni mar a szombatot. Most is az én draga ferjem elment valamerre és azóta sem jött haza. Azt mondta hogy segít az egyik haverjának valamiben.. de hogy miben,fogalmam sincs...
2019. nov. 21. 17:56
 74/103 A kérdező kommentje:
Hm. Gyanús ez nekem.:/
2019. nov. 21. 17:56
 75/103 A kérdező kommentje:
Ja es persze azt is mondta,mire hazajon sussek neki pizzát. Termeszetesen a pizza már 1 óraja keszen van.... :3 ha engem elveszít remelem nemlesz mar neki normalis felesége csak egy olyan aki ossze vissza fogja csalni.... en meg így jártam.. jó nagy barom voltam..
2019. nov. 21. 17:57
 76/103 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, érdekesen fogalmazol.

Mindent a volt k.jára hagyott

Utána meg volt egy felesége előtted.Azért én nem nevezném a felséget a volt k. jának...

Nem arról van szó h te voltál az, és miattad hagyta ott az asszonyt, és veled csalta őt?

Ha nem bocsi, ha igen, most visszakapod.

2019. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/103 anonim ***** válasza:
65%

De mekkora egy csicskása vagy te kérdező!🙄🤦😂 Állítom, hogy ha kiderül hogy a mi igazunk hogy már régóta csal, akkor is vele maradsz mert ekkora idióta vagy! Ez látszik is abból, hogy míg a qurvájával találkozik és ki tudja mit csinálnak abban az időben, addig te a csicskása sutod neki a pizzát mert ő azt mondta.... Úr isten!😂 Te egy vicc vagy!


Nem is csoda, hogy más nőcskékhez mászkál! Megérdemled!🤦

2019. nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/103 A kérdező kommentje:
Hát én úgy nevezem hogy a qurvaja mert utalom mint a szart........ ha nem tetszik akkor sajnálom. Es nem miattam hagyta el a drága feleségét......
2019. nov. 21. 19:07
 79/103 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi Kérdező, minden rendben, a lényeg, hogy derüljön ki az igazság. Szerintem tök mindegy, a biztos rossz is jobb mint a bizonytalanság, na abba bele lehet hülyüli.
2019. nov. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/103 A kérdező kommentje:
Hát igen igy van csak már nagyon ideges vagyok mert nem tudom hogy mire fogok belépni a lakásba. Esetleg rajta kapom őket.... na azt nem akarom. Már amugyis olyan szarul erzem magamat mintha megcsalt volna tehát teljesen mindegy. Az utolsó elöttinek pedig uzenném hogy szépen is lehet beszélni. Miért kell engem ennyire hulyenek nezned ? Azért sutottem neki pizzat mert ameddig nem tudom az igazat es nincs bizonyitekom addig teljesen termeszetesen kell viselkednem mint ahogy eddig is...van bizonyitekom? Nincs! Akkor mégis mit kéne tennem?
2019. nov. 21. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!