Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjemet rajtakaptam amint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemet rajtakaptam amint megcsal!?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdodott hogy hetvegen este mentem haza a szuleimtol a 3 pici gyerekemmel es amint beleptem a lakasba megcsapott a kellemetlen pia szag valamint a füstszag.

Beljebb mentem es ekkor azt vettem észre hogy a férjem egy nem túl jó álapotban lévő nőcskével iszogat és közben zenet halgatnak,nevetgélnek.

Amikor a ferjem eszbe kapott ,hogy ott állok elötte akkor meglepődött,valamit megölelt es megpuszilt es bemutatott a nőnek engem es a gyerekeket. Na most a gond az lenne hogy eletemben nem láttam ezt a nöt es ennek ellenére üdvözölt. Megpuszilt es bemutatkozott. Amikor megkerdeztem a ferjemet hogy mit keres itt ez a nö a válasza az volt,hogy kidobta a ferje,aki álitólagosan a ferjem legjobb barátja es a nőnek nincs hova mennie ezért egy napig nálunk szeretne aludni.

Es azt is mondta hogy kedvet kapott az iszogatáshoz és megkinálta a nőt is mert nem szeret egyedül inni es kozben engem várt,hogy enis koccintsak velük egyet.

Vajon,van okom aggódni? Történhetett valami koztuk? Bár,nem vettem észre semmi olyan jelet ami azt bizonyitaná,hogy a férjem megcsalt de azért elég kelemetlen szituációba kerültem,amikor megláttam,hogy a ferjem egy idegen nővel iszogat es nevetgél.

Mi a véleményetek erröl az egészröl????????? :O


2019. nov. 20. 17:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/103 anonim ***** válasza:
85%
Gábornak hívják a nőt? Akkor szerintem nincs okod az aggodalomra...
2019. nov. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/103 anonim ***** válasza:
91%

Nem kaptad rajta megcsaláson, mert ebben a szituációban nem volt semmi, ami megcsalás lehetne. Azt nagyon furcsállom, hogy nem hívott fel, amikor megjelent az ismerőse, de szerintem ha megcsalt volna akkor nem így reagált volna a hazaérkezésedre, hiszen eddig is tudta, hogy hazajössz aznap, nem? Ha megcsalna akkor nem gondolod, hogy nem hagyná magát "rajtakapni"?

Mondjuk ha már korábban megcsalt, akkor tök mindegy, hogy most is megteszi-e. Akkor se hagytad ott, megmutattad neki, hogy veled bármit megtehet, ha most megtenné, akkor se csinálnál semmit. Megéri kattogni?

2019. nov. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/103 anonim ***** válasza:
94%

ELképzelhetetlennek tartom, hogy a férjed a közös lakásba szervez randit, amikor tudja, hogy bármikor hazaérhettek, és közben leitatja nőt és telefüstölik a lakást.


VIszont eszembe jutott valami, mivel soha nem hallottál erről a barátról és nőről. Lehet, hogy a sztori csak félig igaz. A nőt valóban kidobta a férje, akit akár Gábornak is hívhatnak, viszont nem a barátja a férjednek, hanem a nő a szeretője, és miután kivágták otthon a megcsalásért, hova menekülne, ha nem a szeretőjéhez. Ez indokolja a nevetgélést és a jókedvet.

2019. nov. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/103 anonim ***** válasza:
69%

Kamu az egész, szeruntem ha később érsz haza már az ágyban találod őket. Nincs olyan hogy valakit kidobnak és annak a haverjához megy aki ráadásul családos férfi.

Mêg ha egyedülálló agglegény lenne, de akkor is nagy esély arra hogy a “jóbarát” csak megfeketetni akarja a csalódott nőt.

Szerintem a férjed a szeretője.

2019. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/103 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem meg ha a szeretője lenne, akkor nem tartotta volna a lakásban, mikor hazaér az asszony. Ennek egyszerűen nincs értelme.
2019. nov. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/103 anonim ***** válasza:
100%

Ejj a mindenségit, terringettét neki!

Most mi lesz?

Mit fogsz tenni?

2019. nov. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/103 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs,mit gondoljak...

Én el tudom azt is képzelni,hogy volt köztük valami ameddig en nem voltam otthon...

Ha mar ennyi piát megittak biztos nem elöttem fél óraval érkezett a nő.szerintem már egy jó pár óraja ott lehetett a házunkban.

2019. nov. 20. 18:37
 18/103 A kérdező kommentje:
Mindenesetre ez elég nehéz ügy...:/
2019. nov. 20. 18:37
 19/103 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az biztos,ha még egyszer itt találom ezt a nöt,akkor megpróbálom úgy intézni,hogy szemtől szembe kettesben maradjak vele,es kifaggatom egy-két dologról!

2019. nov. 20. 18:38
 20/103 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem érsz vele ha kifaggatod max hazudni fog.


Csakhogy így nem fogsz nyugodtan aludni sajnos...

2019. nov. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!