Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjemet rajtakaptam amint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemet rajtakaptam amint megcsal!?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdodott hogy hetvegen este mentem haza a szuleimtol a 3 pici gyerekemmel es amint beleptem a lakasba megcsapott a kellemetlen pia szag valamint a füstszag.

Beljebb mentem es ekkor azt vettem észre hogy a férjem egy nem túl jó álapotban lévő nőcskével iszogat és közben zenet halgatnak,nevetgélnek.

Amikor a ferjem eszbe kapott ,hogy ott állok elötte akkor meglepődött,valamit megölelt es megpuszilt es bemutatott a nőnek engem es a gyerekeket. Na most a gond az lenne hogy eletemben nem láttam ezt a nöt es ennek ellenére üdvözölt. Megpuszilt es bemutatkozott. Amikor megkerdeztem a ferjemet hogy mit keres itt ez a nö a válasza az volt,hogy kidobta a ferje,aki álitólagosan a ferjem legjobb barátja es a nőnek nincs hova mennie ezért egy napig nálunk szeretne aludni.

Es azt is mondta hogy kedvet kapott az iszogatáshoz és megkinálta a nőt is mert nem szeret egyedül inni es kozben engem várt,hogy enis koccintsak velük egyet.

Vajon,van okom aggódni? Történhetett valami koztuk? Bár,nem vettem észre semmi olyan jelet ami azt bizonyitaná,hogy a férjem megcsalt de azért elég kelemetlen szituációba kerültem,amikor megláttam,hogy a ferjem egy idegen nővel iszogat es nevetgél.

Mi a véleményetek erröl az egészröl????????? :O


2019. nov. 20. 17:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/103 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán minket szülte meg azt a harmadik gyereket? Én nem adok második esélyt megcsalás után senkinek. Nemhogy még egy gyereket is szüljek neki. Ezért nem értem, minek erőlteti a normális család dumát?
2019. nov. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/103 A kérdező kommentje:

Csak ezért hulyeség lenne elhagynom,en ugy gondolom...

Ha csak iszogattak és nem törtent semmi...

De ha megcsalt akkor már biztos,hogy elhagyom...

2019. nov. 20. 19:16
 43/103 anonim ***** válasza:
88%
Én sem tudnék, de a kapcsolat alapja nem a bizalom? Egy ilyen kapcsolat a gyerekekre is kihathat. Az a probléma, hogy a gyerekek szívják meg mindig az ilyet. És ha kiderül, hogy a kamera felvételén nem látható semmi megcsalásra utaló dolog, akkor visszajön majd a bizalmad a férjed felé? Ugyan már!
2019. nov. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/103 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg te egyedül hazaérhetnél korábban szombaton, a gyerekeket meg hagyd a nagyinál.
2019. nov. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/103 anonim ***** válasza:
80%

Igazad van, kérdező, a legtöbben nem tudnánk egy megcsalás után megbízni a párunkban, és pont ezért le is zárnánk vele a kapcsolatot. Ennek tükrében még azt sem értem, hogy bizalom nélkül miért vállaltatok még egy gyereket? Mindegy is, a helyzet adott, és nem néz ki túl jól.

A férjed sztorija szerintem is kissé logikátlan, a nő viselkedése a leírásod alapján irreális, szóval nem valószínű, hogy az van, amit állítanak. De ha amúgy sem bízol benne, és a tökkelütött még ilyen félreérthető helyzetekkel rá is játszik, akkor nem tök mindegy, hogy most megcsalt-e vagy sem? Ez a kapcsolat nem ér 2 forintot sem. Ő úgy vesz hülyére, ahogy akar, te meg gyomorideggel asszisztálsz hozzá. Biztos jó buli...

2019. nov. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/103 anonim ***** válasza:
100%
Na, és végül ott aludt nálatok a nő? Hisz azt írod, hogy nem volt hova mennie. Akkor este vagy reggel nem tudtál vele beszélni? Hogy telt az este további része, nem volt zavarban a nő? Hol aludt?
2019. nov. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/103 A kérdező kommentje:

Igen,itt aludt a másik szobában,egyedül.

Viszont én direkt mar reggel koran felkeltem és megvártam hogy elmenjen. El is ment.

Nem akartam koran reggel beszelgetni vele...

2019. nov. 20. 19:25
 48/103 A kérdező kommentje:

Az este úgy telt hogy en meg etettem es lefürdettem a gyerekeket,a nő elment aludni es elötte azt mondta,hogy ne haragudjak,de nincs hol aludnia,es kifizeti nekem amiért itt aludhat nálunk... es azt is mondta hogy szulei nincsenek,testverei nincsenek,nem tud kihez fordulni.. gondoltam,egye fene,aludjon itt.

Az este tovabbi reszeben nem tortent semmi olyasmi,ami gyanús lenne.

2019. nov. 20. 19:27
 49/103 anonim ***** válasza:
100%
Szóval egész eddig nem tudtad, hogy hogyan hívják a férjed legjobb barátját?
2019. nov. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/103 A kérdező kommentje:
A ferjem lefekvés előtt elkezdte sajnálni a nőt,hogy jaj szerencsetlennek nincs hova mennie...meg hogy jól van hadd aludjon itt,holnap reggel már ugy is elmegy.... es ugy aludtunk el,hogy atőlelt... es aznap volt más is köztünk. /nem reszletezném.../ nagyjábol ennyi.
2019. nov. 20. 19:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!