Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjemet rajtakaptam amint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemet rajtakaptam amint megcsal!?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdodott hogy hetvegen este mentem haza a szuleimtol a 3 pici gyerekemmel es amint beleptem a lakasba megcsapott a kellemetlen pia szag valamint a füstszag.

Beljebb mentem es ekkor azt vettem észre hogy a férjem egy nem túl jó álapotban lévő nőcskével iszogat és közben zenet halgatnak,nevetgélnek.

Amikor a ferjem eszbe kapott ,hogy ott állok elötte akkor meglepődött,valamit megölelt es megpuszilt es bemutatott a nőnek engem es a gyerekeket. Na most a gond az lenne hogy eletemben nem láttam ezt a nöt es ennek ellenére üdvözölt. Megpuszilt es bemutatkozott. Amikor megkerdeztem a ferjemet hogy mit keres itt ez a nö a válasza az volt,hogy kidobta a ferje,aki álitólagosan a ferjem legjobb barátja es a nőnek nincs hova mennie ezért egy napig nálunk szeretne aludni.

Es azt is mondta hogy kedvet kapott az iszogatáshoz és megkinálta a nőt is mert nem szeret egyedül inni es kozben engem várt,hogy enis koccintsak velük egyet.

Vajon,van okom aggódni? Történhetett valami koztuk? Bár,nem vettem észre semmi olyan jelet ami azt bizonyitaná,hogy a férjem megcsalt de azért elég kelemetlen szituációba kerültem,amikor megláttam,hogy a ferjem egy idegen nővel iszogat es nevetgél.

Mi a véleményetek erröl az egészröl????????? :O


2019. nov. 20. 17:42
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/103 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a gyerekekkel hiába vagdalózik, nem fogják tőled elvenni. Meg tudod biztosítani nekik az anyagi hátteret és te vagy az anya. Nem neki fogják adni, 99,99999%!!! Nehogy elhidd! Sőt, ha feltart titeket a menéstől és fenyegetőzik, ő húzza a rövidebbet! Minden fenyegetését felvenni, írásosakat lementeni! Fontos bizonyítékok!

Nyugodtan állj oda elé, hogy majd a bíróság eldönti mi lesz és majd hallani fog a jogászodtól!

Fogadj fel egy jogászt, jól nézzétek át, milyen esélyeid vannak (a legjobbak szerintem amúgy) és ne hagyd magad megfélemlíteni!!! Ez a legfontosabb!

Bátran hívd a szúleid, hogy akkor ma költözés oszt menjetek. Semmi joga feltartani!!!!! A gyerekeket se!!!!!

2019. nov. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/103 anonim ***** válasza:
100%
Ez várható volt, ha már egyszer megtette. És igen biztos, hogy azzal is megcsalt akit felvitt a házatokba. Tanulság legyen, hogy máskor nyitottabb szemmel járj és ne bízz meg vakon egy férfiban sem! Nem szabad. Ja és neked fogják ítélni a gyereket, szerezz konkrét bizonyítékokat is ha tudsz, hogy még meggyőzőbb legyen.
2019. nov. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/103 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, nagyon sajnállak, pokoli amin mist keresztülmész... :( De mist nem hagyhatod el magad, erősnek kell lenned, a gyerekek miatt!!!

Mindkettőtöknek u.a. joga van a gyerekekhez, mivel gondolom a nevén vannak. Legfontosabb lépés h s.o.s menj el egy családjogi ügyvédhez, de mielőbb add be a válópert és a gyermekelhelyezés iránti kérelmet és kérd az ideiglenes elhelyezést nálad, mivel megcsalt és nem is 1x így beadhatod erre hivatkozva a kérelmet, hogy te tartod el a családot, stb. Légy erős, nem fogják elvenni tőled a gyerekeket!!! Kitartást!!!

2019. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/103 anonim ***** válasza:
73%

Ne vegyétek már be ezt a szar kamut emberek :D Előre tudtam, hogy milyen sztori fog kikerekedni ebből (a kérdező beadja a válópert) és igazam lett :D

Bocsi, de akiben egy világ dől össze és összetörik a szíve, az nem jön sok-sok smileyval teletűzdelt mondatokkal sztorizgatni a netre.

2019. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/103 anonim ***** válasza:
72%

Mekkora kamu az egész! :D a kérdező túl sok brazil szappanoperát nézett és most itt éli ki magát! 😂

Várjuk az újabb fordulatokat, ooolyan izgi! 🤣

2019. nov. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/103 anonim ***** válasza:
69%

Na de hol is van az első megcsalásáról szóló sztori kedves kérdező? Még nem sikerült jó sztorit kitalálnod?


Több dologból vérzik a sztori:


1. Múlt szombaton érkezett haza arra hogy a férje egy idegen nővel iszogat a házukban ám mégis csak 20-án jutott oda hogy kérdést írjon ki? Aha, hihető. Meg az is hogy van olyan hülye a férje hogy egy megcsalása utan, mikor pontosan tudja hogy jön a haza a felesége egy nővel piáljon a házukban. Persze, persze....


2. Valóban túl sok szmájlival nyomja tele a kérdező az írásait, ráadásul túlzottan sokat is ír, bizonygatja az egész sztorit...


3. 81-es válaszánal még odanyomja a mosolygós szmájlit is, hogy beszámol a fejleményekről persze csak ha akarjuk. Képzelem mennyire kibukott feleség ha ennyire lelkes hogy értesítsen minket.


Ebben az egész sztoriban annyi fordulat van, amennyi nincs is egy brazil szappanopera részében. 😂

2019. nov. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/103 anonim ***** válasza:

En kérdeztem azt is,miért utálja ennyire az elso feleseget,h lekurxvázza.

Meg hogy irjon,elöszor hogy cdalta meg,nem reagált rá!

Kérdezö ha nem kamu,válaszoj ezekre is!

Vajon nincs más szorakozasa valakinek,hogy ilyeneket talál ki?

2019. nov. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/103 A kérdező kommentje:

Nem kamu. Rengeteg elintezni valom van,ezert nem reagaltam!

Azért utálom a volt asszonyát,mert vele volt az elso megcsalas,amikor en mar reg lefekudtem aludni.. ugy gondolom,minden okom meg van arra,h utaljam. Miert lenne kamu a sztorim? Azert,mert nem reagaltam azonnal?

2019. nov. 24. 13:51
 99/103 A kérdező kommentje:
A ferjem nem akar bele egyezni a valasba...es meg en vagyok a hibas,hogy bele mertem nezni a telefonjaba...
2019. nov. 24. 13:52
 100/103 anonim ***** válasza:
0%

Azt mondtad hosszú sztori a megcsalás erre 2 mondatban lezavartad. Hát akkor ezt már hamarabb is megírhatad de azzal takaróztál hogy hosszú sztori. Tehát te már rég lefeküdtél aludni mikor megcsalt vele? Te szegény! Csak nem akkor is az exasszonnyal piázott a férjed nálatok?


Nem azért kamu mert nem reagáltál azonnal. Hanem ez az egész annyira hiteltelen. Telemagyarázod sok mindennel. A másik meg hogy nyomod a szöveget hogy milyen tökéletes vagy, már csak azt nem írod hogy vörös szőnyeggel vártad haza mindig. Nekem az jön le, hogy azt akarod erősíteni hogy jobbat nem kívánhatna nálad aztán tessék ilyen rútul bánik el veled. Minden férfi egy szemét galád, utáljuk együtt őket!

2019. nov. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!