Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bevállaljam a szerető státuszt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállaljam a szerető státuszt?

Figyelt kérdés

Erkölcsileg persze nem szívesen de az örökös magány sem jó. Ő azzal védekezik hogy legalább elmondta ha titkolta volna már rég vele lennék...ami igaz.

Mert csak ez tart vissza az erkölcsi oldal.

Én szingli vagyok.


Egyre jobban felemészt ez mindenképp roszs ha nemet mondok bánom majd de ha igent akkor azt is megbánom,hogy ilyenbe belementem.



2019. okt. 1. 15:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:

Most amikor a lakás árak az egekben vannak, pont most nem tudná eladni? Viccelsz vagy valami nincs rendben a fejecskédben? Kicsit olvasgass és nézz utána a dolgoknak, ne csak mondogassad a betanított szöveget, mint egy papagáj. Te szerintem már lezártad magadban ezt a dolgot, szerintem már a szeretője vagy és a kezéből eszel. Azt hiszem nálad sokáig fog tartani a felébredés, de a pofáraesés is nagy lesz, mert minél nagyobb ilúzióban tartod magad, annál fájdalmasabb lesz amikor rájösz, hogy végig hazugságban tartott téged.

Azt írtad kettős mércézúnk és, hogy sok a szeretői viszony, blablabla. De te beszéltél már olyan szeretővel aki 1-2 éves viszony után is a fejét veri a falba, hogy belement annak idején a viszonyba és, hogy miért is hitt el mindent a "szerelmének"? Ajánlom, hogy olvasgass a témában és beszélgess megúnt/lecserélt/elhagyott szeretőkkel. Értsd már meg, hogy nagyon hülyére vesz téged a pasikád. De ha elérkezik az idő amikor már nem fogod bírni cérnával akkor magadra vess és ne őt hibáztasd. TE mentél bele a viszonyba, ezért majd ne játszd meg az áldozatot. Szerintem elég sokan akartak téged visszatartani, de TE NEM AKARSZ senkire sem hallgatni.

Almási Kitti "Miért hitegetsz másokat, miért hagyod, hogy hitegessenek" vlogja pont erről szól. Nagyon tanulságos, de csak az olyanoknak akik hallgatnak is az okos szóra, nemcsak léteznek és elhisznek mindent egy jöttment pasinak.

2019. okt. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 A kérdező kommentje:
Utána jártam a lakás árak az egekben vannak,csak épp nem itt Borsod megyében.... azért ne pesti viszonylatban gondolkodj csak.
2019. okt. 5. 16:40
 73/74 anonim ***** válasza:
*illúzió
2019. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nem tudom végül hogyan döntöttél.


Az én történetem majdnem hasonló.Különböző dolgok miatt nem tud kilépni a házasságból a férfi.Kb.3éve kerülgetjük egymást.Nagyon jó barátok lettünk,sokat beszélgetünk,teljesen egy hullámon mozgunk.Mindketten tudjuk,h több ez mint barátság,sokkal több. Ő 25 éve házas én 13.Nincs gyerekük,nekünk 1 lányunk van.A lányomat is imádja.Rossz a házasságuk,de soha nem gondolt arra,h kilépjen.Mi időközben elváltunk a férjemmel.


Nemrég találkoztunk a férfival,ismét jót beszélgettünk,majd egyszerűen megcsókolt.De ennél több nem történt.

Hazudnék,ha azt mondanám,h nem volt jó,és ,h csak ő akarta.Lelkiismeretfurdalása van mindkettőnknek emiatt.Sokat gondolkodtam ezen az egészen.Nagyon szeretném ezt az embert,őt beengedném az életünkbe.De csak akkor,ha kilép a házasságából.Arra is felhívtam a figyelmét,h miattam ne váljon el .Csakis maga miatt.Azért,m már nem érez semmit a felesége iránt,nem kapja meg tőle amit tőlem.Amit amúgy elis mesélt nekem.Szóval,bárhogy is dönt majd,én akkor sem fogom őt soha bántani,v elítélni.Ha nem lép ki megmarad a barátságunk,bár nehéz lesz vele találkozni.Nagy a kísértés felé,nagyon nehéz higgadtnak maradni,de szeretője nem leszek sem neki,sem másnak.Ezt neki is elmondtam.De nem is várja el tőlem.Nem állít döntés elé.És én sem őt.Hagyok neki időt,h gondolkodjon.


Nagyon remélem,h nem mentél bele a dologba.Mert aki veled akar lenni,az nem a kifogásokat fogja keresni,hanem oda áll eléd, tessék itt vagyok,téged akarlak.Nem hárítja a felelősséget rád,h döntsd el te,h leszel a szeretőm avagy sem,m bocs csak ezt tudom nyújtani.És bárhogy döntesz,előbb vagy utóbb,de mindenképpen te leszel az aki szenvedni fog.

2019. nov. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!