Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bevállaljam a szerető státuszt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállaljam a szerető státuszt?

Figyelt kérdés

Erkölcsileg persze nem szívesen de az örökös magány sem jó. Ő azzal védekezik hogy legalább elmondta ha titkolta volna már rég vele lennék...ami igaz.

Mert csak ez tart vissza az erkölcsi oldal.

Én szingli vagyok.


Egyre jobban felemészt ez mindenképp roszs ha nemet mondok bánom majd de ha igent akkor azt is megbánom,hogy ilyenbe belementem.



2019. okt. 1. 15:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
94%
Figyelj,elhiszem,hogy rossz egyedül. De várj másra. Bűnhődni fogsz a lelkiismereted miatt. Már most kétely van benned,hát még ha belevágsz. Fel fog emészteni. Légy büszke és ne menj bele,légy emberséges is a másik társa iránt,te is lehetnél hasonló helyzetben.
2019. okt. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
84%

Jobban fogod bánni ha belemész és el fogod átkozni a napot, amikor igent mondtál erre.

Komolyan ennyi tartásod nincs, hogy ürítőlyuknak mész? Annyi szingli ember van, keress velúk szexkapcsolatot, vagy tinderezz, de ne foglalt emberrel kezdj már! Hihetetlen...

2019. okt. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 A kérdező kommentje:

Nem a sex miatt keresek,arra simán találnék bármikor.

A magányt nem bírom már.

2019. okt. 1. 15:23
 4/74 anonim ***** válasza:
47%
A magányt nem bírod elviselni, de azt a tudatot, hogy egy utolsó undorító selejt féreg lettél, el tudnád? Érdekes.
2019. okt. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 A kérdező kommentje:

Nem vagyok féreg,csak mert megszerettem valakit aki épp foglalt

Nem tettem semmit de bárhogy is lesz gyotorni fog.

Épp ez a rossz benne .

Ha elszalasztom azt bánnám ha megteszem akkor meg azt higy inkább ne keveredtem volna bele.

2019. okt. 1. 15:31
 6/74 anonim ***** válasza:
94%
Szeretőként mindent kapsz, csak a magány nem fog elmúlni sőt! Még magányosabb leszel, mert pontosan tudod hogy a nap végén a másik a párjához megy haza és nem hozzád. Inkább fogadj örökbe egy háziállatot, vagy keress egy hobbit, ami emberek közé visz, de ez egy eleve k.urva rossz döntés!
2019. okt. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 A kérdező kommentje:

Az életem ezen része üres csak ,munka és más terén oké.

Meg a tipikus dolog,hiába van másik 4 jelentkező ha azokhoz egyáltalán nem vonzódok mint férfiakhoz.

Annyira patthelyzetben érzem magam.

2019. okt. 1. 15:34
 8/74 anonim ***** válasza:
100%
A magányra ez biztos, hogy nem megoldás, csak még rosszabb lesz. Nem te irányítod az életedet, csak abból fog állni, hogy vársz, alkalmazkodsz. Közben meg magadat őrlöd, és egyre rosszabbul fogod érezni magad.
2019. okt. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
100%
6-osnak nagyon igaza van. Ha a magányból szeretnél menekülni, akkor egy foglalt embernél pont nem fogod megtalálni a számításod. Megtetszett és akarod őt. Szerintem ez a lényeg. A többi porhintés. Tégy belátásod szerint, de szerintem csak elcs*szel az életedből egy csomó időt, amit arra fordíthatnál, hogy találj egy megfelelő, nem foglalt embert magadnak.
2019. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 A kérdező kommentje:

Fordítva történt :) én tetszettem meg neki és ismerkedtunk is egy jó ideje mire most elárulta hogy foglalt ....

Erre mondja hogy ha nem vallja be már vele lennék ...és ez igaz de akkor nemtudtam az más !! Mint így hogy tudom.

2019. okt. 1. 15:42
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!