Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bevállaljam a szerető státuszt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállaljam a szerető státuszt?

Figyelt kérdés

Erkölcsileg persze nem szívesen de az örökös magány sem jó. Ő azzal védekezik hogy legalább elmondta ha titkolta volna már rég vele lennék...ami igaz.

Mert csak ez tart vissza az erkölcsi oldal.

Én szingli vagyok.


Egyre jobban felemészt ez mindenképp roszs ha nemet mondok bánom majd de ha igent akkor azt is megbánom,hogy ilyenbe belementem.



2019. okt. 1. 15:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
75%

Remélhetném, hogy nem leszel akkora idióta. Csak sajnos te már most a tenyeréből eszel ennek az alaknak. Életed egyik legnagyobb hibáját készülsz elkövetni!

Nem, nem azért, mert szent vagyok, sőt... Hanem mert sajnos tudom, mivel jár ez.

2019. okt. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
90%
Akkor szakítsanak és a pasi havonta részletekbe fizessen a volt apósának. Szerinted ha most nem tud fizetni később majd sikerül hirtelen egybe 18 millát kicsengetni? Akkor ezek szerint örökké oda van kötve és te örökké szerető maradsz? Azt ugye tudod hogy sokáig nem lehet ezt bírni főleg ha szereted.
2019. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 Zsoltmester ***** válasza:
88%
Ja nem játszadozik?😁 Akkor minden rendben.... xD
2019. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 A kérdező kommentje:

Nem játszadozik, nem kell a gúnyos hangnem.

Tudom az igazat,és mostmár rajtam múlik.

2019. okt. 1. 18:39
 45/74 A kérdező kommentje:

42es

Ha majd szakítanak akkor szerinted még engedményeket fog tenni az Após jelölt hogy havonta fizethessen? Ő diktálja majd a feltételeket ...

Én ebbe beleszólni nem tudok nem is lehet.

2019. okt. 1. 18:41
 46/74 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy ő diktálja a diktálja a feltételeket, apósjelöltnek először is bíróságra kell vinnie az ügyet, ha bármit is akar látni a pénzéből. De ha jól emlékszem, házat vett a férfi a 18 millióból, azt odaadja az após jelöltnek, és többet nem követelhet.
2019. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges a kérdező. Azt hiszi ő különb lesz! Hidd el neki minden szavát, aztán egy másikra lecserél majd :D
2019. okt. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 A kérdező kommentje:
46 Ez a verzió már felmerült ,de nem kell neki a ház hanem készpénz ,meg jelenleg ugye abban laknak.
2019. okt. 1. 19:20
 49/74 A kérdező kommentje:

Nem a pénz téma a lényeg ebben ,nagyon elment e felé a dolog.


Az a baj,hogy akárhányszor mondom h még alszok rá egyet meggondolom mit tegyek ....annál inkább rosszabb.

2019. okt. 1. 19:22
 50/74 Zsoltmester ***** válasza:
100%
Minek tetted fel a kérdést, ha zavar az igazság?
2019. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!