Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bevállaljam a szerető státuszt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállaljam a szerető státuszt?

Figyelt kérdés

Erkölcsileg persze nem szívesen de az örökös magány sem jó. Ő azzal védekezik hogy legalább elmondta ha titkolta volna már rég vele lennék...ami igaz.

Mert csak ez tart vissza az erkölcsi oldal.

Én szingli vagyok.


Egyre jobban felemészt ez mindenképp roszs ha nemet mondok bánom majd de ha igent akkor azt is megbánom,hogy ilyenbe belementem.



2019. okt. 1. 15:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 A kérdező kommentje:

Ha szakítana simán rávernék ezt az összeget. Ez a része nem ide tartozik.

És ha lenne ennyi pénzem nem érdekelne,de nincsen kb a töredéke van.

2019. okt. 1. 16:01
 22/74 anonim ***** válasza:
100%
És van időpont amikor már a 18 millióért nem kell mellette lennie? Mert ha igen és azt mondja hogy utána lelép onnan akkor talán van esély arra hogy ebből lehet valami. Ha örökké oda köti ez az összeg akkor hagyd mert már most is vannak benned érzelmek mi lesz ha teljesen beleszeretsz? Úgy lefeküdni hogy sosincs melletted mert neki haza kell mennie a 18 millió miatt az szörnyű érzés lesz neked.
2019. okt. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 A kérdező kommentje:

Anyagilag vegkepp nem akartam belefolyni,a lány apjának tartozik ezzel az összeggel,hivatalos papír is van róla.

De nemtudja kifizetni nincs ennyi pénze és nekem sincsen csak ha nagyon össze szedem magam kb a negyede.


Én emberileg megértem,mert a nincsből nemtudja visszafizetni....

2019. okt. 1. 16:04
 24/74 anonim ***** válasza:
100%
értem, hogy anyagilag nem akarsz belefolyni, és egyelőre nem is kell, hiszen nincs köztetek semmi. Viszont nem lehet figyelmen kívül hagyni ezt a dolgot. Ha belemész és kiderül, hogy szeretője van szerinted mi lesz? Az már csak az én véleményem, hogy ha nem vagyok biztos a kapcsolatomban, nem adósítom el magamat így az "apósom"-nak... Szerintem menekülj, amíg teheted. Nem sokat tudunk a fickóról, de ezek alapján nem egy főnyeremény.
2019. okt. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 A kérdező kommentje:

A pénz a lakás hitele kifizetésére kellett,abban élnek most.

Azert necces mert éppen az após jelöltjének tartozik.

2019. okt. 1. 16:16
 26/74 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt nehezen hiszem, hogy alig jár haza, mert az otthon is feltűnne!

Ha meg tényleg így van, akkor előbb-utóbb ki fogják tenni, és a tartozását is be fogják rajta hajtani. Ugyanaz a helyzet lenne.

2019. okt. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 A kérdező kommentje:

Munkája miatt alapból keveset van otthon plusz még most a mi ugymond ügyünk is meg sokat van haverjanal is.

Ha nem otthon van mindig hív,ezt onnan tudom.

2019. okt. 1. 16:19
 28/74 anonim ***** válasza:
90%
Lehet hogy az a pár milliód kéne neki hogy megszabadulhasson a tartozástól, téged meg majd jól otthagy a francba.
2019. okt. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 A kérdező kommentje:
Ha lenne annyim hidd el nem érdekelne,de nincs 18 milliom.
2019. okt. 1. 16:40
 30/74 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolod, hogy kamuzik neked? Először is hazudott a kapcsolatáról neked, azt hitted, hogy egyedülálló. Most hazudik, hogy miért nem tud kilépni. Nem gondolod, hogy egy nagy hazugsággyáros az ürge? Miért nem hallgatsz a válaszolókra, leírják neked, hogy szenvedni fogsz így is úgy is. Nem akarsz inkább első és egyetlen lenni? De menj csak fejjel a falnak, de utána fogd be a szád és ne piszkálj bele a kapcsolatukba. Ha vállalod, hogy szerető leszel, vállald azt is, hogy sírás-rívás lesz, szenvedést, féltékenységet, irígységet fogsz érezni a férfi párja iránt és eljön az a pont amikor nem fogod bírni és mindenáron csak magadnak akarod megszerezni és csak azon fog járni az agyad, hogyan miért nem csak veled van.

Tudd hol a helyed, a szerető csak szerető marad 80-90%-ban. Most még dönthetsz, de te tutira belemész, mert már most azt hiszed, hogy segíthesz neki kihúzni őt a "bajból". (látom másoknak is megfordult ez a fejükben :D, jól látjátok, a pénzt szereti nem a kérdezőt).

Hát lelked rajta, de szívni fogsz, ez már tuti.

2019. okt. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!