Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bevállaljam a szerető státuszt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállaljam a szerető státuszt?

Figyelt kérdés

Erkölcsileg persze nem szívesen de az örökös magány sem jó. Ő azzal védekezik hogy legalább elmondta ha titkolta volna már rég vele lennék...ami igaz.

Mert csak ez tart vissza az erkölcsi oldal.

Én szingli vagyok.


Egyre jobban felemészt ez mindenképp roszs ha nemet mondok bánom majd de ha igent akkor azt is megbánom,hogy ilyenbe belementem.



2019. okt. 1. 15:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 A kérdező kommentje:
Az igazságot én tudom és aki benne van,nem vadidegenek.
2019. okt. 1. 20:47
 52/74 anonim ***** válasza:
80%
Akkor sz.. rnak jössz ide, ha nem fogadod meg olyan emberek tanácsát, akik tudják, hogy rosszul fogsz járni...???
2019. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 A kérdező kommentje:

Én szingliként mivel járnék rosszul?

Sokan ismeretlenül is az ellen oldalt védik,nem értem....

2019. okt. 1. 21:16
 54/74 A kérdező kommentje:

Több hozzászólásra reagálni nem fogok!

Eddigieket mindenkinek köszönöm ,kivève aki mocskolódott :) annak hasonlókat én is xd

2019. okt. 1. 21:18
 55/74 Zsoltmester ***** válasza:
89%
Ostoba vagy.
2019. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, kérdező, de tényleg érthetetlen a viselkedésed. Idejössz, hogy kikérd a véleményünket. Vadidegen, arctalan emberek véleményét. Van persze, aki szélsőségesen fogalmaz, esetleg sértő megjegyzéseket tesz, de ez egy ilyen kérdés esetében elkerülhetetlen. Ugyanakkor egy csomóan értelmesen, segítő szándékkal szóltunk hozzá a témához. Te meg szépen befeszültél attól, hogy senki nem azt írja, amit te szeretnél. Neked kell ez a fickó, és pont. Úgyis belemész a dologba. Minden észérv ellenére. Ha egy kicsit végiggondolnád, te magad is beláthatnád, hogy mennyit szívhatsz a dologgal attól függetlenül, hogy ennek a férfinak őszinték-e az érzelmei feléd, avagy sem. Nagyjából végigkövettem a válaszokat, és a válaszolók nagy része a te oldaladról közelítette meg a dolgot, hogy neked mi lenne szerintünk jó hosszabb távon. De tényleg a te életed, úgy rontod el, ahogy neked tetszik.
2019. okt. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm nem értem, hogyan lehet manapság valakit ennyire beetetni hülyeségekkel. Tartozik apósnak 18 millával, amiből vett egy lakást. A lakást el kell adni, pénzt vissza lehet fizetni. De írod, mint kifogást, hogy abban laknak. És? Nem tudnak kiköltözni? A csaj megy vissza a szülőkhöz, vagy albérletbe, vagy ahova akar, a roppant gerinces úriember is mehet haza a családjához, vagy albiba, vagy akár hozzád. Az, hogy após adta a pénzt, az nem azt jelenti, hogyha szakítanak, akkor másnap egyben vissza kell adni, akármennyire harciaskodna is após. Após megy bíróságra vagy ügyvédhez, amire beindulna a dolog, addigra a ház is elkelhet, nincs miről beszélni. Pénzügyekben ilyen nincs, hogy „mert azt mondta”. Vannak jogok, meg kötelezettségek, amiket érvényesíteni kell, és az idő. Meg lehet oldani, lehet, hogy nem annyira kényelmesen, de nem reménytelen a helyzet, hogy fél vagy max 1 éven belül ne lehetne veled hivatalosan is a pasi, ha tényleg akarná. De nem akarja, mert a kényelem fontosabb neki, mint te. És te tőle remélsz gyógyírt a magányodra. Az első felmerülő problémánál lelécel.
2019. okt. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy mit írunk, szeretője akar lenni ennek a pasinak és pont. De az ilyen úgyis megkapja ami jár neki, mert tudatosan lesz szerető. Ez a legrosszabbik fajta, tisztelet mások kapcsolata iránt, önbecsülés 0, nincsenek gátlásai, már most is küzd magával, pár hét múlva veri a fejét a falba.
2019. okt. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 A kérdező kommentje:

Nevetek azon hogy mindneki hibátlannak hiszi és játssza

magát,aztán rengeteg mégis a szeretői viszony és megcsalás.

Valahogy ez a kettősség nagyon furcsa.

2019. okt. 2. 13:35
 60/74 A kérdező kommentje:

Vállalom ez elég tré helyzet most,de ez a tartozásos probléma akkoris fennállhatna ha épp szingli pasival Ismerkdek meg.

Bárkinek lehetnek problémái aki a valo életben él az tudja.

2019. okt. 2. 13:38
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!