Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen házasság az, ahol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen házasság az, ahol a férj milliókat költ másra, a tudtom nélkül?! Mi lesz így velünk?

Figyelt kérdés

Örökölt egy nagyobb összeget, erről tudtam. Viszont arról nem, hogy

1. újra beszél, tartja a kapcsolatot a lányával és támogatja is anyagilag

2. a lánynak most lett lakás véve, és beszállt ő is bizonyos összeggel (persze a lakás csak a lányé, nekünk semmi tulajdonrészünk nincsen benne)


Tehát nemhogy a lánnyal beszél, de a volt feleségével is. Erre az volt a kifogása, hogy hát ő is a gyereke, és hogy nekünk nem hiányzik az a pénz, úgysem költöttük volna el... Ennyi erővel én is hozzávágok pár milliót valamelyik exemhez, és tűrje mosolyogva. Komolyan, legszívesebben fognám a gyerekeket és elköltöznék, aztán hozza ide a lányát és éljen vele boldogan.


És szerinte még én hisztizek és fújom fel, meg hogy a lánya amúgy sem kíváncsi ránk, a családjára, nem is akar velünk találkozni. Nem értem, ha akarna, akkor képes lenne idehozni? Majd jópofizunk és beszélgetünk, meg családosdit játszunk? A férjemnek megmondtam anno, hogy csak akkor válasszon engem és legyen velem, ha a múltját képes maga mögött hagyni. Felnőtt emberként hozott egy döntést, most mégis hazudott nekem és el is titkolta volna. Mondtam, hogy képtelen vagyok így vele aludni, mellé feküdni, és szeretném, ha a hétvégét máshol töltené, mert muszáj gondolkoznom. Igen, voltak vitáink eddigis, de haraggal sosem feküdtünk le, olyan pedig nem volt, hogy napokig ne beszéltünk volna. Nem tudom, mit kéne csinálnom. A gyerekek is érzik, hogy valami gond van.


2018. dec. 6. 18:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/81 anonim ***** válasza:
100%
Az örökség külön vagyonnak számít, arra költi mindenki amire szeretné. A férj szerintem azért nem kötötte a kérdező orrára, mert annó a kérdező választás elé állította. Nem is tudom, hogy gondolhatott ilyet egyáltalán. Igazából azon vagyok nagyon akadva, hogy a pasi miért ment bele ebbe! De hát a legtöbb pasi, ha elválik (tisztelet a kivételnek), nem 100% törődik a gyerekeikkel, még tartásdíjat is nehezen akarnak fizetni, így könnyű volt őt manipulálni. De mostanra kiismerte azt a nőt akiért a családját elhagyta és most hozott egy helyes döntést. Mert el tudom képzelni, hogy a kérdező azt is követelné, hogy a lányát az örökségből is zárja ki.
2018. dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!