Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen házasság az, ahol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen házasság az, ahol a férj milliókat költ másra, a tudtom nélkül?! Mi lesz így velünk?

Figyelt kérdés

Örökölt egy nagyobb összeget, erről tudtam. Viszont arról nem, hogy

1. újra beszél, tartja a kapcsolatot a lányával és támogatja is anyagilag

2. a lánynak most lett lakás véve, és beszállt ő is bizonyos összeggel (persze a lakás csak a lányé, nekünk semmi tulajdonrészünk nincsen benne)


Tehát nemhogy a lánnyal beszél, de a volt feleségével is. Erre az volt a kifogása, hogy hát ő is a gyereke, és hogy nekünk nem hiányzik az a pénz, úgysem költöttük volna el... Ennyi erővel én is hozzávágok pár milliót valamelyik exemhez, és tűrje mosolyogva. Komolyan, legszívesebben fognám a gyerekeket és elköltöznék, aztán hozza ide a lányát és éljen vele boldogan.


És szerinte még én hisztizek és fújom fel, meg hogy a lánya amúgy sem kíváncsi ránk, a családjára, nem is akar velünk találkozni. Nem értem, ha akarna, akkor képes lenne idehozni? Majd jópofizunk és beszélgetünk, meg családosdit játszunk? A férjemnek megmondtam anno, hogy csak akkor válasszon engem és legyen velem, ha a múltját képes maga mögött hagyni. Felnőtt emberként hozott egy döntést, most mégis hazudott nekem és el is titkolta volna. Mondtam, hogy képtelen vagyok így vele aludni, mellé feküdni, és szeretném, ha a hétvégét máshol töltené, mert muszáj gondolkoznom. Igen, voltak vitáink eddigis, de haraggal sosem feküdtünk le, olyan pedig nem volt, hogy napokig ne beszéltünk volna. Nem tudom, mit kéne csinálnom. A gyerekek is érzik, hogy valami gond van.


2018. dec. 6. 18:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogok személyeskedni, mert nem szeretem. Szerintem gondolkodj el azon, hogy miért titkolta el? Próbáld magad a férjed helyébe képzelni. Van egy elsőszülött gyereke, akit a párja nem szeret, sőt nem akarja, hogy tartsa vele a kapcsolatot sem. Te, hogy éreznéd magad, ha az új férjed ellenezné, hogy támogasd a gyerekeid vagy tartsd velük a kapcsolatot? Mit csinálnál? Gondolom titokban támogatnád a saját örökségedből őket, mint ahogyan ő is ezt teszi. Az nem szép dolog, hogy nem beszélte meg veled, de teljesen érthető az előzmények fényében. Most képzeld el, hogy a férjed előáll ezzel a tervével, mielőtt megcsinálja. Na meg van már? Pont ezért nem. Jön a veszekedés, érzelmi zsarolás, hiszti, fenyegetőzés, jobb esetben sima ellenkezés.


Keress fel egy pszichológust, az a legjobb mindenkinek. Járj utána, hogy miért vagy féltékeny és kisajátító. Különben a házasságodnak annyi, ha nem változtatsz. Senkit nem lehet eltiltani a gyerekétől. Neked, hogy esett volna, ha az édesapádat elmarja mellőled egy újabb nő? A férjed te választottad, a gyerek jár vele, akár tetszik neked, akár nem. Gondolom, ha elváltok, akkor az új pasi fogadjon el téged a gyerekeiddel ugye?

2018. dec. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
87%

Mondd, már, Kérdező, mit fogsz csinálni, amikor jön a 3.-as számú Kitűző, aki természetesen azt kéri majd, hogy ne hozza be az előző gyerekeit a kapcsolatba,

mert neki nincs kedve pótanyut játszani??


Akkor majd kiírsz ide egy sirámot, hogy milyen szemét az apa meg az új nő, és a te szegény gyerekeid, és mi lesz veletek brühühühü......??


Ilyen ostoba szöveget, amit te idenyomtál - hát, nem az eszedért vett el az a jóember, de meg is érdemelte ezt a 6 évet, hogy egy v@l@gért hátat tudott fordítani a gyerekének.

Te maximum az említett testrésszel tudsz pénzt keresni, azért is őrjöngsz másnak az örökségén, amihez jogilag annyi közöd van, mint a szomszédodéhoz!

De amúgy egyet se aggódj, az ilyen jellemgyenge emberek, mint a férjed, többször is meg tudják ugyanazokat a fiaskókat csinálni. Miből gondolod, gondoltad, hogy te akkora kincs vagy, hogy téged nem lehet lapátra tenni?


Az elmúlt években otthon sunyi módon behúzott farokkal járkált, hogy a mindent ellenőrizni akaró HÁRPIA kussban legyen és ne bactassa, de nyugodt lehetsz, hogy közben úgy élt, ahogy akart.


Te meg olyan buta, elbizakodott, üresfejű nő vagy, hogy azt képzelted, veled úgysem lehet ezt megcsinálni 😂😂!

2018. dec. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
10%

Nem olvastam végig a válaszokat.

Viszont szerintetek a pasi két másik gyerekének (akik a kérdezővel közös gyerekek), nem járt volna abból a pénzből? Szerintem ez így jogilag nem oké. Oké, hogy a kérdezőnek nincs a pasi örökségéhez köze, de a két másik gyerekének azért lenne.

2018. dec. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:
18%

Egyébként nagyon érdekes, itt akkor mindenki, ha a kérdező helyében lenne, boldogan, tálcán átnyújtaná azt a 10 (15, 20, akárhány) milliót a férje első gyerekének, ugye? Még csak beleszólni sem szeretne, még csak véleményt sem mondana. Még úgy sem, hogy van két közös is.

Ez a GYIK.

2018. dec. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
19%
Köszönjék meg az sárkány anyjuknak h nem kaptak belőle valószínű a férj már a gyerekekhez is másképp áll.. Nagyon sok helyen a nők érik el h a gyerekük se pénzt se szeret nem kapnak apáktol....
2018. dec. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
100%

Már elnézést, de sem a kérdezőnek sem a gyerekeknek nincs közük az apjuk örökségéhez. Az az ő tulajdona. Ő pedig úgy döntött, hogy az előző házasságból származó gyerekének segít belőle egy komolyabb összeggel. Az én örökségemhez sincs köze a férjemnek ahogy nekem sincs közöm az övéhez. Az örökség magánvagyon, és a legkönnyebb úgy elherdálni, hogy közös vagyonba fekteted. A kérdésben szereplő apa hozott egy döntést, hogy azt a gyermekét akarja belőle támogatni, akit eddig hanyagolt. Ez érthető, különösen annak fényében, hogy mint a kérdező is írja, jól állnak anyagilag és a közös gyerekek még kicsik.

A kérdés csak az miért vannak ezek még mindig együtt, merthogy a kérdésre is válaszolnék: ez a házasság egy kalap sz@r, főleg mert ilyen lehetetlen elvárást támasztott a kérdező a férjével szemben. Aki meg volt olyan ostoba, hogy belement és persze hazudni, sunnyogni kényszerül.

2018. dec. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
0%
Rendkívül érdekes olvasni a válaszokat, hogy itt mindenki annyit mondana a férjének, hogy "persze drágám, nagyon jó ötlet volt, legközelebb is nyugodtan költsd el a millióidat úgy, hogy nem is szólsz róla, az a te pénzed". Rohadtul kíváncsi lennék, tényleg lenne e itt egyetlen olyan ember is, aki valóban őszintén így reagálna...
2018. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: én nem tudom, mire költötte az övét. Én egy lakást örököltem, ki volt adva, nyilván a családi kasszát gyarapította, de fel sem merült bennem, hogy vele tárgyaljam meg, eladom-e, kiadom-e, hiszen ez az én lakásom. Nem értem, mit lovagolsz azon, hogy a házastárs eltűri-e szó nélkül. Hiszen jogilag sincs köze hozzá, és mint írja, jól állnak anyagilag. Tehát nem éheznek a gyerekek meg ilyenek. Mert ott még felmerülne, hogy milyen ember az, aki ezzel nem törődik. De így?
2018. dec. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:
100%

Mi lesz így veletek?

1.Elváltok, ha a férjed rájön mennyire rossz cserét csinált, amikor összejött veled.Talán mostmar nem a farka "szavára" hallgat, mint akkoriban.

2.Összeszeded magad és félreteszed a sértődött királykisasszony szerepet, ha lesz még benned Ennyi ész.Bár ezt nem nézem ki belőled.Akkor talán melletted marad.

3.Elváltok, és megtapasztalod, amit az exe és a gyereke is átélt a te egoista, önző viselkedésed miatt.Ezt nagyon megérdemelnéd.Szívből kívánom egy ilyen defektes puncinak ezt a verziót.Bár a gyerekeket sajnálom, ők nem érdemlik meg az anyjuk marha viselkedése miatti kínlódást.

2018. dec. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
13%
Fel sem merülne benned, hogy ha eladod azt a lakást, megbeszéld a házastársaddal, mire kéne költeni? Csak a jogi duma jutna eszedbe, semmi más, tényleg itt tartunk erkölcsileg, állandóan csak a joggal takarózunk és eszünkbe sem jut csak egy kicsit is belegondolni a másik helyzetébe magunkat? Az most is egy másik kérdés, hogy a kérdező is megkérdejelzhető erkölcsökkel rendelkezik a férje gyerekét illetően, de akkor is csak a tényeket nézve mégis szarul esne bárkinek, ha egy ilyen döntésből kihagyják, vagy még csak nem is tájékoztatják, ezt nekem ne mondja senki, hogy nem így van.
2018. dec. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!