Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha már nem kívánom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már nem kívánom annyira a szexet a férjemmel?

Figyelt kérdés

A férjem sosem volt az a szenvedélyesen szeretkező.

Ő mindig is a belső tulajdonságaival vett le a lábamról: hihetetlenül kedves, törődő, és tudom, hogy tényleg szeret engem.

De nekem hiányoznak azok a fajta szeretkezések, amik igazi szenvedéllyel teliek. Ugyanis volt olyanban részem, s azokat testileg is jobban kívántam. Mármint a férfit... s néha-néha visszagondolok ezekre... de tudom, hogy ez már nem jó irány.

Nem akarok elválni. Mert szeretem a férjem, tisztelem. Nagyon jó ember.

De most már tudom, hogy a szex sosem lesz vele olyan szenvedélyes...

Eddig azt hittem, hogy a szex csak másodlagos, s elvakult voltam, hogy úgysem találom még egy olysn kedves, megbízható, törődő férfit mjnt a férjem. Főleg, hogy csalódtam párszor s tudom, hogy nem könnyű megbízhatót találni...

27/N



2018. júl. 6. 07:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%

Most próbálnék valami vigasztalót mondani, de 7 éves kapcsolatot hagytam ott ugyanilyen okokból, és tulajdonképpen nem bánom, mert rájöttem, hogy én nem tudok normális szex nélkül hosszútávon létezni. És ez nem olyan dolog, ami változik, a szenvedélyen nem lehet alakítan, maximum a technikán. A szenvedély vagy jön belülről, vagy nem.


27N

2018. júl. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%

Ugyanígy érzem magam, de nem fogom emiatt elhagyni, mert nagyon szeretem. Nem tudom mit lehetne ezzel kezdeni.

23N

2018. júl. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem érdemes emiatt elhagyni. A falhozvágósan jó szerető is unalmas, fantáziátlan, kiégett fickó lesz egy idő után, elveszik belőlük a szenvedély.
2018. júl. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
16%
"hihetetlenül kedves, törődő, és tudom, hogy tényleg szeret engem." - mint, az apukád, csak épp nő nem vagy mellette...
2018. júl. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
2%
Velem ugyan ez volt csak 3 ev utan ..es en szakitottam is. Erdekes modon most nincs baj mar 8 eve egyutt vagyok egy masik ferfival es szerelem szenvedely meg mindig megvan. Ilyenkor mondom..elvetve egy egy hapsi van csak aki tenyleg ertekes es tud valamit :) szerintem szakits..
2018. júl. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
57%
Ha egy férfi írta volna ki ide ezt a kérdést, szénné lenne oltva a nők részéről. Itt meg...
2018. júl. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miért kell 0 %-ot adni... és ez lesz még rosszabb is. Múlnak majd az évek és egyszer csak azt veszed észre, h a szex leredukálódott nullára... de, szeretem, mert jó ember...
2018. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem erről beszélhetnél vele. Hogy esetleg próbálkozzatok változtatnina szexuális életeteken. Ezen lehet alakítani és kompromisszumot kötni.

Ne adj fel egy amúgy jól működő kapcsolatot egy olyan dolog miatt ami ugyan fontos de nem olyan amin nem lehet változtatni.

2018. júl. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%

Ha ő is szeret téged, és nem csak te őt, akkor ezen változtatnotok kéne.


Kommunikáció, kommunikáció, kommunikáció...

2018. júl. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%

Ezt a kerdest mintha en irtam volna

27 N

2018. júl. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!