Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha már nem kívánom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már nem kívánom annyira a szexet a férjemmel?

Figyelt kérdés

A férjem sosem volt az a szenvedélyesen szeretkező.

Ő mindig is a belső tulajdonságaival vett le a lábamról: hihetetlenül kedves, törődő, és tudom, hogy tényleg szeret engem.

De nekem hiányoznak azok a fajta szeretkezések, amik igazi szenvedéllyel teliek. Ugyanis volt olyanban részem, s azokat testileg is jobban kívántam. Mármint a férfit... s néha-néha visszagondolok ezekre... de tudom, hogy ez már nem jó irány.

Nem akarok elválni. Mert szeretem a férjem, tisztelem. Nagyon jó ember.

De most már tudom, hogy a szex sosem lesz vele olyan szenvedélyes...

Eddig azt hittem, hogy a szex csak másodlagos, s elvakult voltam, hogy úgysem találom még egy olysn kedves, megbízható, törődő férfit mjnt a férjem. Főleg, hogy csalódtam párszor s tudom, hogy nem könnyű megbízhatót találni...

27/N



2018. júl. 6. 07:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%
Beszélnetek kéne a férjeddel a szexuális életetekről és hoyg mire vágytok, a szex tanulható és fejleszthető készség. Bizutos tudna szenvedélyesebb is lenni veled, kérjetek segítséget, ha szereted a párod.
2018. júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehetett rà szàmítani, hogy ez lesz, mivel írod, hogy sosem volt igazàn jó vele. Ezt veszem ki a szavaidból...

Ha nem vàltok el, ez csak rosszabb lesz ahogy telnek az évek és vagy elvàltok békében, vagy teljesen elhidegülsz tőle, és megkeseredsz, + esélyes, hogy meg is fogod csalni! Egy életen àt egy egészséges szexualitàssal bíró ember nem bírja ki a szenvedélymentes , semmilyen, vagy kifejezetten szar szexet. A te életed, te döntesz, de hosszútàvon ez amiben vagytok nem kapcsolat és nem élet , csak egy langyos izé. Valahogy nem tudom elhinni azt sem, hogy egy férfinak jó olyan nővel akinek vele nem jó a szex.

Kvàzi egy jó baràtodhoz mentél feleségül. Ez egyértelmű a kapcsolatotok jellegéből, és a leíràsodból is. Te is érzed. Ezért is írsz ilyeneket, és tetted fel a kérdést.


Na ezért nem követtem volna el soha azt a hibàt, hogy olyanhoz menjek feleségül akivel nem passzolunk minden téren egymàshoz...Èrtelmetlen évekig egy hiànyos kapcsolatban vergődni. Volt pàr kapcsolatom, ès màr hàzassàgban élek. :)Èg és föld a különbség!!! tudom milyen amikor nem szenvedélyes egy pasi az àgyban... hàt én max pàr hetet bírtam így aztàn szakítottam inkàbb. Nincs ezzel semmi gàz, tudomàsul vettem, hogy egyszerűen nem passzolunk egymàshoz. Ahol nem működik a kémia, ott nem működik és kész. Ahol pedig működik, az verhetetlen! Ha ez az élet boldoggà tenne téged, most nem lenne itt ez a kérdés.


Èn annyit tudok neked tanàcsolni, hogy addig vàltoztass amíg még nem mérgesedett el a viszonyotok.

2018. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
11. Szerinted az mennyire lenne igazi, vagy jó, ha csak rà van erőltetve az egész? Ha nem belőle jön a dolog, az rég rossz...
2018. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%
Pedig #11 jót mondott, nem kell rögtön minden xarért válni, beszélni kell(ene) a problémákról, igényekről... nálunk is volt hasonló, konkrétan elmondtam a férjemnek, hogy szeretném, ha egyszer-egyszer “falhoz vágna” és úgy istenesen meg...na... simán megoldotta. Kommunikáció...
2018. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Hàt kinek mi.... Szerintem ez a szenvedély vagy belülről jön vagy sehogy . Èn speciel nem érezném igazinak a viselkedését, inkàbb kikényszerítettnek, csak azért ne csinàlja mert én azt vàrom tőle. Ezért is írtam, hogy nekem többre lenne igényem , legalàbbis nem ilyen jellegű kapcsolatra. Ilyen szintű megalkuvàsra. Mert nekem ez màr az a kategória. Nekem ez kevés. Arra nem lennék hajlandó, hogy a màsikra kényszerítsek olyat amit magàtól nem tenne mert nem ilyen. De más ettől még gondolkodhat màsképp.
2018. júl. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
“Arra nem lennék hajlandó, hogy a màsikra kényszerítsek olyat amit magàtól nem tenne mert nem ilyen” - nyilván, ha a férjem nem szívesen tenné azt, amit én szeretnék (vagy fordítva), az nem férne bele, és persze van az a szint, amikor olyannyira nem egyeznek az igények, hogy nem lehet megoldani... de ez még nem ez a szint. Nálunk pl semmiféle kényszerítés nem volt, férjem is élvezte (beszéltünk róla...). Én értem, hogy miről beszél a kérdező, és sztem te is; hogy magától jöjjön a dolog. De x év után azért nem ilyen egyszerű a helyzet, amikor már reflexből tudjátok h hova kell nyúlni, h a másik másodperceken belül elélvezzen... hosszú házasságban igenis kell a változatosság, és “sajna” beszélni kell róla... mint tudjuk, “néma gyereknek anyja se...” ;)
2018. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Nem igazàn tudom mi számít hosszú kapcsolatnak, mi a férjemmel pl 8 éve vagyunk együtt, nem gondolom kevésnek. és attól, hogy tudjuk hova kell nyúlni (ismerjük egymàs testét, rezdüléseit) meg ilyenek, nem lett kevésbé szenvedélyes az együttlét. Ugyanúgy az mint az elején.

Amikor azt írtad, hogy kell a vàltozatossàg pàr év utàn, nekem az jött le, hogy aki így érez, az megunta a szexet a pàrjàval. Megunta őt magàt. Èn ezt csak koràbbi kapcsolatomban éreztem, és az még 1 évig se tartott. Nàlam akkor egyszerűen arról volt szó, hogy nem a hozzàm való pasival vagyok, ő meg nem a hozzà illő nővel. Sem szexben sem màsképp. Ezért untam meg, ezért fantàziàltam màsról, és hiàba próbàltam vele beszélni. A szexről nem beszélgetni kell hanem csinàlni. Nem mintha beszélni akart volna róla....azt is próbàltam. Nem ment. végül annyi probléma lett vele, hogy el is hagytam. Nem bírtam tovàbb. Sem az àgyban, sem azon kívül.

2018. júl. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
80%
Elég hirtelen dönthetted el, hogy férjhez mész hozzá. Nem szabad, csak szerelemhez hozzámenni. Ha még nincs gyereketek, akkor talán még el is válhatsz, ha van, akkor felejtős. mármint a válás. Így kell leélned az életedet. A szerelmi vágyakozás nem jön meg, ha egyszer valakivel szemben nincs. Ezért maradtam én egyedül, (párom van), de nem bánom.
2018. júl. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
6%
Miért lenne felejtős a vàlàs gyerekkel? Hagyjuk màr. Csak mert gyereke van valakinek, még nem kell olyan kapcsolatban élnie ami nem teszi boldoggà, amiből csak kapar kifelé, màsra vàgyik , vergődik. A gyerekeket se kell hülyének nézni...ők is észreveszik előbb utóbb,, hogy baj van anyu apu közt és azt fogjàk hinni , hogy ez a normàlis, pedig egyàltalàn nem kell màrtírkodni így a gyerekért. Rugalmasak, megszokjàk.
2018. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
70%
14-es, ez f!szság, már bocs. Amelyik pasi soha nem volt falhoz vágós a szex terén, az nem is lesz az, hiába kommunikálnak róla.
2018. júl. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!