Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha már nem kívánom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már nem kívánom annyira a szexet a férjemmel?

Figyelt kérdés

A férjem sosem volt az a szenvedélyesen szeretkező.

Ő mindig is a belső tulajdonságaival vett le a lábamról: hihetetlenül kedves, törődő, és tudom, hogy tényleg szeret engem.

De nekem hiányoznak azok a fajta szeretkezések, amik igazi szenvedéllyel teliek. Ugyanis volt olyanban részem, s azokat testileg is jobban kívántam. Mármint a férfit... s néha-néha visszagondolok ezekre... de tudom, hogy ez már nem jó irány.

Nem akarok elválni. Mert szeretem a férjem, tisztelem. Nagyon jó ember.

De most már tudom, hogy a szex sosem lesz vele olyan szenvedélyes...

Eddig azt hittem, hogy a szex csak másodlagos, s elvakult voltam, hogy úgysem találom még egy olysn kedves, megbízható, törődő férfit mjnt a férjem. Főleg, hogy csalódtam párszor s tudom, hogy nem könnyű megbízhatót találni...

27/N



2018. júl. 6. 07:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Minek mentel hozza ? Oszinten ?

Langyos viz soha nem lesz forro csak hidegen

2018. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Tarts szeretőt...
2018. júl. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Igazából szerintem 2 féle ember van, akinek elsődleges fontosságú a szex, és nem tud meglenni a jó szex nélkül, és aki nem így van vele.


Én mindig szerettem a szexet (mint mindenki), de elég korán rájöttem, hogy vannak fontosabb dolgok is egy párkapcsolatban. Az én férjem is hasonló lehet a a tiédhez: nem egy nagy ágytornász, de megbízható, lehet rá számítani, jó ember, szeretem és ő is szeret engem.


Néha eszembe jut, hogy ja, igen, voltak jobb szexuális élményeim is, de igazából nem amiatt mentem hozzá, mert falhoz vágva dugott meg a liftben hetente hétszer, hanem más dolgok miatt. És nem bántam meg, eszemben sincs elválni.

2018. júl. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Először azzal a kérdéssel kezdem, hogy akkor miért jöttetek össze, miért házasodtatok össze, ha a kezdetektől fogva ennyire hiányzott neked a szenvedély? De ezen már nem lehet változtatni, viszont együtt megpróbálhattok javítani a helyzeten, amíg még nem késő.


Egyébként a közhiedelemmel ellentétben a szex fejleszthető, tanult képesség, nem ösztönösen jön. Mindennek a kulcsa a kommunikáció, meg kell beszélni, hogy ki mire vágyik, mit és hogyan szeretne. Ha igazán szeret a férjed, biztos meg fog tenni szinte bármit, amit kérsz, ami téged boldogabbá tesz, amitől jobbnak fogod érezni a szexet. Csak ne várd el tőle, hogy gondolatolvasó legyen, hanem mondd el mit szeretnél, segíts neki. Ha magatoktól nem megy, még mindig el lehet menni szexuálpszichológushoz, hátha tud segíteni. És ha ezek után se sikerül, még mindig nem késő békében elválni. Csak egy dolgot ne csinálj, ne keress szeretőt, mint ahogy ezt valaki javasolta.


És akkor a végére hagytam a személyes példám. Nagyon hasonló helyzetben voltunk, mint ti, csak az én feleségemnek az az érdekes elképzelése volt a szexről, hogy annak magától kell működnie. Én mindent megpróbáltam, különböző technikákat, pózokat, stb, tényleg mindent megtettem volna, hogy boldoggá tegyem. De ehhez ő semmilyen segítséget nem adott, nem volt hajlandó kommunikálni, megbeszélni a dolgokat. Cserébe ő semmilyen kompromisszumra nem volt hajlandó, semmit nem tett meg, amit én kértem, a végén csak hátulról ment, hogy még csókolózni se kelljen. Mint utólag kiderült, azért mert már egy jó ideje szeretőt tartott, akitől megkapta, amire vágyott. Ahelyett hogy megpróbálta volna megjavítani a dolgokat, eldobott egy 7 éves kapcsolatot (házasságot), ami egyébként minden más szempontból jól működött, arra ítélve a gyermekünket, hogy ne családban nőjjön fel. Mit sem számít az, hogy van lakás, autó, nyaralások, anyagi biztonság, hogy valaki jó ember, jó apa, törődő, elkötelezett a családja iránt, mindent megcsinál a háztartásban ... Inkább a jó szex egy rosszfiúval, aki hol dolgozik, hol nem, nyakig el van adósodva, akivel hosszú és boldog jövő biztosan nem lesz.

2018. júl. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!