Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen házasság az, ahol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen házasság az, ahol a férj milliókat költ másra, a tudtom nélkül?! Mi lesz így velünk?

Figyelt kérdés

Örökölt egy nagyobb összeget, erről tudtam. Viszont arról nem, hogy

1. újra beszél, tartja a kapcsolatot a lányával és támogatja is anyagilag

2. a lánynak most lett lakás véve, és beszállt ő is bizonyos összeggel (persze a lakás csak a lányé, nekünk semmi tulajdonrészünk nincsen benne)


Tehát nemhogy a lánnyal beszél, de a volt feleségével is. Erre az volt a kifogása, hogy hát ő is a gyereke, és hogy nekünk nem hiányzik az a pénz, úgysem költöttük volna el... Ennyi erővel én is hozzávágok pár milliót valamelyik exemhez, és tűrje mosolyogva. Komolyan, legszívesebben fognám a gyerekeket és elköltöznék, aztán hozza ide a lányát és éljen vele boldogan.


És szerinte még én hisztizek és fújom fel, meg hogy a lánya amúgy sem kíváncsi ránk, a családjára, nem is akar velünk találkozni. Nem értem, ha akarna, akkor képes lenne idehozni? Majd jópofizunk és beszélgetünk, meg családosdit játszunk? A férjemnek megmondtam anno, hogy csak akkor válasszon engem és legyen velem, ha a múltját képes maga mögött hagyni. Felnőtt emberként hozott egy döntést, most mégis hazudott nekem és el is titkolta volna. Mondtam, hogy képtelen vagyok így vele aludni, mellé feküdni, és szeretném, ha a hétvégét máshol töltené, mert muszáj gondolkoznom. Igen, voltak vitáink eddigis, de haraggal sosem feküdtünk le, olyan pedig nem volt, hogy napokig ne beszéltünk volna. Nem tudom, mit kéne csinálnom. A gyerekek is érzik, hogy valami gond van.


2018. dec. 6. 18:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas vagy.

A férjedet sajnálom, remélem rájött, hogy rosszul döntött.

Eleve mi az, hogy döntsön közted és a tulajdon lánya közt? Kisajátító kis hárpia, undorító.

Tudod, miért nem mondta el? Mert ismer annyira, hogy lássa, milyen egy utálatos nőszemély vagy, aki szerint a férjnek még a lányára való költéshez sincs joga, ha őfelsége nem engedélyezi.

Semmi közöd nincs ahhoz, hogy a férjed és a lánya kapcsolata milyen.

Én mihamarabb válnék tőled, sőt, még a közös gyerekeket se hagynám nálad, képzelem milyen elvek szerint nevelnéd őket...

2018. dec. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
100%
Huuu en masodik feleseg vagyok, de te pont ugy viselkedsz mint a ferjem ex neje,mindent csak az o gyerekenek.Ugyanolyan szanalmas vagy te is mint ő. Egy apa egyforman szeresse a gyerekeit,nem az szamit,h kibol bujt ki! Gyerek nem tehet semmirol.Ha nekem anno azt mondta volna a ferjem,h hatat vet a gyerekenek Akkor tuti nem allok vele szoba,se nem szulok.
2018. dec. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
85%

Te egy romlott, undorító nő vagy.

Képzeld..a szüleim elváltak 15 éve,minden nap beszélnek, illetve én is apámmal.

De, ha a nője ezt mondanà neki,amit te..fhuu..kinevetné,elzavarná.

Pszichopata vagy,sürgősen keress orvost.

Az ilyen elszakít egymástól családokat,manipulál.

Gyilkos a volt feleség,hogy védeni kell a családot? Pff.. Max féltékeny pitsa vagy.

A férjed egy agyhalott,hogy neked csinált gyereket.

Tuti kötéseket,rontásokar teszel stb.

Szegény lánya, tuti lelkisérült lett az évek alatt a tiltásodtól,és az édesanyja is szenvedhetett.

Nagyon bosszantó vagy, h nem érted.50ember leírta már,h beteg vagy!!!! Az ilyet kellene elzárni!! Vagy elkapni az utcán,és elbeszélgetni,mert ha az én apámat tiltanád,hajad már nem lenne.

Annyi rossz van benned,vigyázz,mert a majd kijön betegség formájában.rák stb.

Puszi.új szabály :D

2018. dec. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
96%

És örülnék,h vett lakást a gyerekének,gondoskodott róla. A mai vilàgban nem mindenki teheti meg.

Legalább nem fog albérletezni.

Ja..de a te agyhelyedig ez ugysem jut el.

Gondolom párkeresésnél te azt mondanád,h a kolykeiddel egyutt fogadjansk el.

A pasit már csak gyerek nélkul fogadod el.

Ha szereted a phassszt,akkor a kolykot is szeresd.igy fair.

A ketto egyutt jar. Es ha volna lelked,szeretned a gyereket.

Nagyon szomoru a torteneted. Hogy vannak ilyen nok.

Sajna,ismerek meg1 ilyet. Miert eltek? Miert a normalis bekes emberek halnak meg?

Figyelj,szerintem..tanács neked! Köpj fel,aztán állj alá.

2018. dec. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
87%

A hiba az volt h olyannak szültél kettőt aki simán elhagyta a gyerekét a te választás elé állitásodra.. Jelemmtelen volt, zsák a foltját csak ő közbe észre tért, hogy egy pu--- ciért nem érte meg.. És az ilyen téged is elhagyhat ilyen simán exéért vagy másért..

58N

2018. dec. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
100%

És csodálkozol hogy felétek sem nézett? Vicc!

Nem tudtad hogy van gyereke, ezt eltitkolta és Te hozzá mentél.

Erre már nem is tudom mit lehet írni! Szánalmas, önimádó, érzéketlen egy nő vagy! És ilyen lények élnek a földön!

Nem vagy kíváncsi véleményekre? 🤔 Akkor minek tetted fel a érdèst?

Ne aggódj, lehetsz Te meg ex meg a gyerekeidre is lehet tojni fog pár ev múlva! Megérdemelnèd! Csak szegény gyerekeket sajnálom!

2018. dec. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
5%
Sajnálom kérdező, a válaszolók azt hiszik, hogy Mikulás helyett bolondok napja van. Ennyi hülye választ; én megértelek. Majd írd meg, hogy döntöttél!
2018. dec. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
15%
Mindenki csak a kérdező személyiségén kötekszik, de valaki elolvasta a kérdést és a szituációt? Úgy költött el az egyik fél több millió forintot, hogy ne szólt volna a másiknak róla. Ez mindenkinek olyan halál természetes? Kutyát nem érdekli most, hogy mire költötte, akkor is csak meg kéne beszélni. "Minek szólni, csak a vita lett volna belőle"- akkor még nem kell együtt lenni, de akkor sem a titkolózás a megoldás. Hirtelen mindenki belekapaszkodott, hogy de hát a saját gyerekére költötte..van neki egy másik is, annak is vehetett volna lakást vagy indít egy kötvényt, tökmindegy, ez így akkor sem volt valami jó megoldás szvsz.
2018. dec. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
87%

és attól nem félsz, hogy téged is elhagy a papus valami (vélhetően) még fiatalabbért?


esetleg gyereket is csinál neki, és a tieidet meg letojja, mert az ifiasszony úgy kívánja?

2018. dec. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak az kérdés, hogy ki adja be előbb a válást.
2018. dec. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!