Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen házasság az, ahol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen házasság az, ahol a férj milliókat költ másra, a tudtom nélkül?! Mi lesz így velünk?

Figyelt kérdés

Örökölt egy nagyobb összeget, erről tudtam. Viszont arról nem, hogy

1. újra beszél, tartja a kapcsolatot a lányával és támogatja is anyagilag

2. a lánynak most lett lakás véve, és beszállt ő is bizonyos összeggel (persze a lakás csak a lányé, nekünk semmi tulajdonrészünk nincsen benne)


Tehát nemhogy a lánnyal beszél, de a volt feleségével is. Erre az volt a kifogása, hogy hát ő is a gyereke, és hogy nekünk nem hiányzik az a pénz, úgysem költöttük volna el... Ennyi erővel én is hozzávágok pár milliót valamelyik exemhez, és tűrje mosolyogva. Komolyan, legszívesebben fognám a gyerekeket és elköltöznék, aztán hozza ide a lányát és éljen vele boldogan.


És szerinte még én hisztizek és fújom fel, meg hogy a lánya amúgy sem kíváncsi ránk, a családjára, nem is akar velünk találkozni. Nem értem, ha akarna, akkor képes lenne idehozni? Majd jópofizunk és beszélgetünk, meg családosdit játszunk? A férjemnek megmondtam anno, hogy csak akkor válasszon engem és legyen velem, ha a múltját képes maga mögött hagyni. Felnőtt emberként hozott egy döntést, most mégis hazudott nekem és el is titkolta volna. Mondtam, hogy képtelen vagyok így vele aludni, mellé feküdni, és szeretném, ha a hétvégét máshol töltené, mert muszáj gondolkoznom. Igen, voltak vitáink eddigis, de haraggal sosem feküdtünk le, olyan pedig nem volt, hogy napokig ne beszéltünk volna. Nem tudom, mit kéne csinálnom. A gyerekek is érzik, hogy valami gond van.


2018. dec. 6. 18:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
100%
A lányára költötte, nem egy idegenre. Egyébként abban igaza van, hogy megbeszélhette volna veled, hiszen van még másik gyereke is. Bár valószínűleg nem csoda, hogy inkább eltitkolta, ha ilyen erőszakos, kisajátító hárpia vagy. A helyedben inkább ezen gondolkodnék...
2018. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ez nem a napi kamu rèsze,akkor szánalmas vagy...
2018. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
94%

Az ő pénze,és aki azt mondja egy tisztességes apának h felejtse el a másik gyerekét,az egy aranyásó szívtelen nő szerintem.. És már akkor kezdődtek a gondjaitok mikor követelted h felejtse el a gyerekét tiltottad tőle nem engedted vele találkozni gyanítom h találkoztak de neked hazudva lett és én se találkoznék egy ilyennel és nem család játszás mivel a gyereke ő is nem csak azok akiket te kipottyantottál neki... De gondolom érdekből szültél és vártad a lét nem jött be erre most puffogsz...

58N

2018. dec. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 A kérdező kommentje:

Új szabály: Aki szerint ez kamu/provokatív/hiszti, vagy engem szeretne minősíteni, NE ÍRJON! Ugyanis nem érdekel.


Azért kértem, hogy válasszon köztem, és a régi élete között, mert én VELE akartam családot, nem pedig vele, a gyerekkel és a volt feleséggel. Ha azt mondta volna akkor, hogy a lányát választja, szó nélkül elfogadom, és nem keresem többé. De nem így döntött.


Nincsenek anyagi gondjaink így sem, nem a pénz összegén van a hangsúly.

2018. dec. 6. 18:36
 15/81 anonim ***** válasza:
100%

Az nekem is rosszul esne,hogy ezt titokban csinálja.De hát akkoris a gyerekéről van szó.Micsoda feltételed volt neked,hogy hagyja maga mögött a múltját? Úgyhogy van gyereke is? Te most szórakozol?

A ház kié? Hogy te parancsolgatod neki,hogy töltsön máshol pár napot?

2018. dec. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 anonim ***** válasza:
100%

"persze a lakás csak a lányé, nekünk semmi tulajdonrészünk nincsen benne"


Akkor pont annyi közöd van hozzá, mint a férjed által örökölt pénzhez...

2018. dec. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
98%

"Komolyan, legszívesebben fognám a gyerekeket és elköltöznék, aztán hozza ide a lányát és éljen vele boldogan."


Na, ez pl. kitűnő ötlet. Ha elválsz, már nem kell a pénze miatt aggódnod, és ha az első gyerekéről ilyen könnyen lemondott miattad, akkor szerintem a másik két gyerek miatt sem fog aggódni.

2018. dec. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
100%
10: te vagy az új punci, aki miatt lemondott a saját véréről. Az a lány ugyanúgy a gyermeke, mint a ti közös gyereketek. Úgy látszik, kezd helyrejönni az esze és ezt észreveszi ő is. Lépj le nyugodtan a gyerekeddel, de aztan ne sírj, hogy te nem kapsz pénzt.
2018. dec. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
100%

Azért kértem, hogy válasszon köztem, és a régi élete között, mert én VELE akartam családot, nem pedig vele, a gyerekkel és a volt feleséggel..

Ostoba volt,és rosszul választott és már tudja ő is ezért probál kimenekülni..

58N

2018. dec. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
100%

Az örökölt vagyon nem közös, az csak az övé. Majd ha te is örökölsz, te is arra költöd amire akarod.

Olyat kérni, hogy ne találkozzon a lányával egy gonosz, szívtelen kérés, ilyen nőt én páros lábbal rúgnék ki. Hozott anno egy döntést, és most már tudja, hogy rossz döntés volt. Ennyi a történet.

2018. dec. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!