Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen házasság az, ahol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen házasság az, ahol a férj milliókat költ másra, a tudtom nélkül?! Mi lesz így velünk?

Figyelt kérdés

Örökölt egy nagyobb összeget, erről tudtam. Viszont arról nem, hogy

1. újra beszél, tartja a kapcsolatot a lányával és támogatja is anyagilag

2. a lánynak most lett lakás véve, és beszállt ő is bizonyos összeggel (persze a lakás csak a lányé, nekünk semmi tulajdonrészünk nincsen benne)


Tehát nemhogy a lánnyal beszél, de a volt feleségével is. Erre az volt a kifogása, hogy hát ő is a gyereke, és hogy nekünk nem hiányzik az a pénz, úgysem költöttük volna el... Ennyi erővel én is hozzávágok pár milliót valamelyik exemhez, és tűrje mosolyogva. Komolyan, legszívesebben fognám a gyerekeket és elköltöznék, aztán hozza ide a lányát és éljen vele boldogan.


És szerinte még én hisztizek és fújom fel, meg hogy a lánya amúgy sem kíváncsi ránk, a családjára, nem is akar velünk találkozni. Nem értem, ha akarna, akkor képes lenne idehozni? Majd jópofizunk és beszélgetünk, meg családosdit játszunk? A férjemnek megmondtam anno, hogy csak akkor válasszon engem és legyen velem, ha a múltját képes maga mögött hagyni. Felnőtt emberként hozott egy döntést, most mégis hazudott nekem és el is titkolta volna. Mondtam, hogy képtelen vagyok így vele aludni, mellé feküdni, és szeretném, ha a hétvégét máshol töltené, mert muszáj gondolkoznom. Igen, voltak vitáink eddigis, de haraggal sosem feküdtünk le, olyan pedig nem volt, hogy napokig ne beszéltünk volna. Nem tudom, mit kéne csinálnom. A gyerekek is érzik, hogy valami gond van.


2018. dec. 6. 18:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
93%

De ő nem akárki meg nem a múltja, hanem a gyereke, ugyan úgy, ahogy a közös gyerekeitek. Azt mondtad, nincsenek anyagi gondjaitok, így megnyugodhatsz, marad neked is, meg a közös gyerekeiteknek is.

Gondolom azért nem szólsz, mert már ismer annyira, hogy tudja, hogy így reagálnál, pedig nem az utolsó gatyátokat adta oda egy vadidegennek.

32/f

2018. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
100%
Edd meg amit föztél...
2018. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
97%

A saját gyereke NEM a múltja része!

Hogy kérhetted ezt tőle, hogy felejtse el?


Te eldobnád a gyerekedet, ha azt kérnék tőled?


Az a vagyon nem a tiéd, hanem a férjedé, és jól tette, hogy lakást vett belőle a lányának, ezzel biztosítva a jövőjét.

A gyereke jogosan ül bele a készbe, te viszont nem.

2018. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 A kérdező kommentje:
Honnan veszik itt egyesek, hogy "én beleültem a készbe"? Vagy hogy én sosem dolgoztam, nem dolgozom jelenleg is? Páran itt nagyon eltévedtek...
2018. dec. 6. 19:30
 45/81 anonim ***** válasza:
100%

És te milyen jogon tiltottad el a gyerekétől? Fordított esetben gondolom neked se tetszene bár borítékolom h érdekből szültél és a gyerekeid érdekelnek téged a legkevésbé, csak a sértettséged egoista önzőséged érdekel meg a pasid öröksége és h a pasikád kezd észre térni és mégis foglalkozik a gyerekével menekülne tőled. 6 évet húzott le pocsékolt el egy ilyen érzelmi analfabéta nő mellett.. Ex helyébe már megrángattalak volna akkor mikor kifúrtad a gyerekemet az apja életéből h neked több jusson..

40N

2018. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
100%

Páran itt nagyon eltévedtek...

Az tévedt el anyukám aki azt hitte lenyúlhatja a másik örökségét ami külön vagyon 20 év házasság után is,és elüldözheti a gyerekét. "Igen, voltak vitáink eddig is",hát ezt nem csodálom.. Szerintem ha elmegy hétvégére ő is gondolkodni fog h akar e egy ilyen kígyóval élni.

Ritka az ilyen a gyakorin..

Egy kérdés ahol mindenki egyetért gratula a kérdezőnek.. :D

40N

2018. dec. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
96%

44:


"Drága" kérdező, azért írják, hogy valószínűleg egy percet nem dolgoztál az életedben, mert úgy tűnik, be akarod osztani az ő pénzét, amiért ő dolgozott meg, nem te.


Meg ha nem tetszik, hogy valaki normális szülő próbál lenni a válás után is, nem kell olyan pasihoz hozzámenni, akinek van gyereke az előző házasságából. Ennyi...


Gondolom, nem az eszedért és a jó indulatodért vett el, hanem a kinézeted miatt. De meg is érdemled, hogy miután betöltötted jó esetben a 40-et, a híd alatt köss ki.

2018. dec. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálatára méltó vagy...

36N

2018. dec. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
93%

Hát....a férjed örökségéért te egy napot nem dolgoztál, ha jól gondolom. ;)

32/f

2018. dec. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
100%
47-es kommenthez kis javítás: ő örökölt, megdolgozott helyett-bár ha mondjuk többen vannak a családban, lehet, többet kapott, mert avval az adott rokonnal ő volt a legnormálisabb, stb.-
2018. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!