Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen házasság az, ahol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen házasság az, ahol a férj milliókat költ másra, a tudtom nélkül?! Mi lesz így velünk?

Figyelt kérdés

Örökölt egy nagyobb összeget, erről tudtam. Viszont arról nem, hogy

1. újra beszél, tartja a kapcsolatot a lányával és támogatja is anyagilag

2. a lánynak most lett lakás véve, és beszállt ő is bizonyos összeggel (persze a lakás csak a lányé, nekünk semmi tulajdonrészünk nincsen benne)


Tehát nemhogy a lánnyal beszél, de a volt feleségével is. Erre az volt a kifogása, hogy hát ő is a gyereke, és hogy nekünk nem hiányzik az a pénz, úgysem költöttük volna el... Ennyi erővel én is hozzávágok pár milliót valamelyik exemhez, és tűrje mosolyogva. Komolyan, legszívesebben fognám a gyerekeket és elköltöznék, aztán hozza ide a lányát és éljen vele boldogan.


És szerinte még én hisztizek és fújom fel, meg hogy a lánya amúgy sem kíváncsi ránk, a családjára, nem is akar velünk találkozni. Nem értem, ha akarna, akkor képes lenne idehozni? Majd jópofizunk és beszélgetünk, meg családosdit játszunk? A férjemnek megmondtam anno, hogy csak akkor válasszon engem és legyen velem, ha a múltját képes maga mögött hagyni. Felnőtt emberként hozott egy döntést, most mégis hazudott nekem és el is titkolta volna. Mondtam, hogy képtelen vagyok így vele aludni, mellé feküdni, és szeretném, ha a hétvégét máshol töltené, mert muszáj gondolkoznom. Igen, voltak vitáink eddigis, de haraggal sosem feküdtünk le, olyan pedig nem volt, hogy napokig ne beszéltünk volna. Nem tudom, mit kéne csinálnom. A gyerekek is érzik, hogy valami gond van.


2018. dec. 6. 18:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 A kérdező kommentje:
Ja, és a legrosszabb. Külön kiemelte, hogy mit szólok bele és kérem őt számon, amikor ez az Ő pénze... Sosem volt nálunk ilyen, hogy ez most kié, ki kereste, vagy ilyesmi. Bármennyit is költöttem, vagy költöttünk, mindig úgy volt, hogy a pénz közös. Erre képes ezt művelni egy olyan lány miatt, akivel évekig nem is beszélt (tényleg nem, azt mondta, hogy az utóbbi másfél-2 évben beszélnek újra, és találkoznak).
2018. dec. 6. 18:23
 2/81 anonim ***** válasza:
98%

Férjed helyébe páros lábbal rúgnálak ki...

58N

2018. dec. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
96%
Kizárt, hogy ez igaz legyen. Szándékosan provokálni akarsz. Ha mégsem, te nagyon hülye vagy😂😂😂
2018. dec. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 A kérdező kommentje:
Miért is? Szerintetek nem alap, hogy egy kapcsolatban, házasságban (ahol már van két közös gyerek) megbeszélünk minden nagyobb kiadást?!
2018. dec. 6. 18:28
 5/81 anonim ***** válasza:
95%
🍿
2018. dec. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
85%
Soha nem értettem, minek kell össze jönni elvált gyerekes emberrel. Legyen nő, vagy férfi. Az már csak egy fél ember.
2018. dec. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 A kérdező kommentje:
Nem tudtam először, hogy van gyereke.
2018. dec. 6. 18:30
 8/81 anonim ***** válasza:
95%
Hát tény, hogy valami gond van, de veled. Ha zavar, hogy foglalkozik a gyerekével, és költ rá, akkor válj el, aztán majd ne jajjgass, ha a te gyerekeiddel nem foglalkozik, és nem költ rájuk. Most is felnőtt ember, és most is hozott egy döntést. Vagy elfogadod, vagy elválsz tőle.
2018. dec. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
100%

" Külön kiemelte, hogy mit szólok bele és kérem őt számon, amikor ez az Ő pénze."

Így van,igaza van a férjednek. Magyon el vagy tévedve kisanyám. Végre rájött, hogy a saját lányát nem akarja megtagadni az új punci miatt. Szánalmas vagy.

2018. dec. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 A kérdező kommentje:
Milyen "új punci"? 6 éve házasok vagyunk, van két gyerekünk.
2018. dec. 6. 18:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!