Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen házasság az, ahol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen házasság az, ahol a férj milliókat költ másra, a tudtom nélkül?! Mi lesz így velünk?

Figyelt kérdés

Örökölt egy nagyobb összeget, erről tudtam. Viszont arról nem, hogy

1. újra beszél, tartja a kapcsolatot a lányával és támogatja is anyagilag

2. a lánynak most lett lakás véve, és beszállt ő is bizonyos összeggel (persze a lakás csak a lányé, nekünk semmi tulajdonrészünk nincsen benne)


Tehát nemhogy a lánnyal beszél, de a volt feleségével is. Erre az volt a kifogása, hogy hát ő is a gyereke, és hogy nekünk nem hiányzik az a pénz, úgysem költöttük volna el... Ennyi erővel én is hozzávágok pár milliót valamelyik exemhez, és tűrje mosolyogva. Komolyan, legszívesebben fognám a gyerekeket és elköltöznék, aztán hozza ide a lányát és éljen vele boldogan.


És szerinte még én hisztizek és fújom fel, meg hogy a lánya amúgy sem kíváncsi ránk, a családjára, nem is akar velünk találkozni. Nem értem, ha akarna, akkor képes lenne idehozni? Majd jópofizunk és beszélgetünk, meg családosdit játszunk? A férjemnek megmondtam anno, hogy csak akkor válasszon engem és legyen velem, ha a múltját képes maga mögött hagyni. Felnőtt emberként hozott egy döntést, most mégis hazudott nekem és el is titkolta volna. Mondtam, hogy képtelen vagyok így vele aludni, mellé feküdni, és szeretném, ha a hétvégét máshol töltené, mert muszáj gondolkoznom. Igen, voltak vitáink eddigis, de haraggal sosem feküdtünk le, olyan pedig nem volt, hogy napokig ne beszéltünk volna. Nem tudom, mit kéne csinálnom. A gyerekek is érzik, hogy valami gond van.


2018. dec. 6. 18:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
100%
Okos pasi, vett az örökségéből egy házat a lánya nevére, hogy legyen hová menekülni a sárkány elől. És még azt is elérte, hogy a sárkány küldje el őt, így nem ő lesz a szemét pasi, aki otthagyta a családját.
2018. dec. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
77%
Elvált, meg gyerek, az soha nem jó. Új kapcsolatot már nem tud teljes erővel épiteni. Az jogos, hogy övé, ő örökölte. Viszont, amit, ahogy csinált, látni, te csak egy társ, barát vagy, de nem igazán tartoztok össze. Kellettél, ne legyen egyedül.
2018. dec. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
39%
El kellett volna osztani a pénzt és a két közös meg a làny egyformàn kellett volna részesedjen.
2018. dec. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
86%

Bocs, de az első intuíciómat írom le:

H_lye Pitsa vagy kérdező, már ne haragudj.


- Milyen jogod tiltod te őt a lányától??? Te Beteg vagy!

- Miért ne segítene be, ha a lányáról van szó, ÉS nektek is van bőben mit a tejbe aprítani, nem érzitek meg.


Szerintem undorító vagy,a miért elvágtad egy apa kapcsolatát a lányától. (ÉS kicsit úgy jön le, mintha a családját is miattad hagyta volna el, de most ezt nem veszem ide, ez valóban rajta múlott).


Ekkora egy alacsony önbecsülésű libát viszont nem láttam, az ex feleség tiltását még értem, de a gyerekét már nem.. Szánalmas és köpnivaló ez a szememben, én ilyet soha nem tennék.


A pasit sem vágom, amiért komolyan egy ilyen nő mellett kötött ki, aki kizsigereli, totál konttoll alatt tartja, és még a saját lányától is TILTJA... Te nem fogod elhagyni a 2 gyerek miatt, de remélem őt nem nyomorítod meg, és ha lesz esze, ott hagy!

2018. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
92%

Jezusazurban:-)


Nekem nincs gyerekem de a ferjemnek van egy fia az elozo hazassagabol de soha egyszer sem tiltottam tole, sot:-) Fuggetlenul attol h hany eve nem beszeltek attol meg az O gyereke es ugyan egyetertek an an h ezt veled is megbeszelhette volna-de a reakciodbol latva o sem latta ennek ertelmet.


Engem a ferjem ex felesege sem zavar foleg h nincs aktivan jelen az eletunkben. Mindenkinek valami batyuja de szuloket eltiltani a sajat gyerekuktol-az egy hihetetlenul alja szint.

2018. dec. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 A kérdező kommentje:
Istenem, fogjátok már fel. Nem tiltottam el tőle. Megkértem, hogy válasszon, mivel semmi kedvem nem volt akkor egy gyereknek a pótanyját játszanom, hétvégente családi üzemmódban lenni. Akkor nem vágytam egyáltalán arra, hogy egy gyerek ott legyen velünk.
2018. dec. 6. 20:36
 57/81 anonim ***** válasza:
100%

# 56

Értem. Akkor segítek: neked nem kell pótanyut játszani ( megérzésem szerint amúgy is rühellnek téged, elég csak amit leírtál eddig magadról).


Attól ő még nyugodtan találkozhat vele NÉLKÜLED, és tarthatja a kapcsolatot a lányával.


Ja bocs: "nemtdtam, hogy újra beszél, tartja a kapcsolatot a lányával..."


Porcukrozhatod, milyen xar emberként viselkedtél. De ettől még ezt csináltad/csinálod. Totál önző fruska vagy, jó érzésű embernek ESZÉBE SEM JUT választás elé állítani egy szülőt, hogy márpedig ha együtt leszünk, nem találkozhatsz többé a gyerekeddel.


Hiába próbálsz szépen fogalmazni, hogy ne tűnj xar embernek, a "tilt" és a "választás elé állítás" egy és ugyanaz az undormány amit csináltál! Már maga a kérésed is, és te nem is érted! Hihetetlen, hogy te létezel egyáltalán. ÉS az is, hogy neked GYEREKED VAN... Úristen..


Keress fel egy pszichológust, és fejleszd az önismereted, kérlek. Sokat tud segíteni. Főleg akkor, ha azon kapod magad időnként, hogy az emberek nem tudnak elviselni. Mert szerintem értelmes ember hosszú távon nem fog melletted maradni.. Csak, hogy valami építőt is írjak, de tudom, hogy nem fog neked átmenni az üzenet.

2018. dec. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
100%

es meg hany dologrol nem tudsz, kerdezo...


erdemes lenne megerositened az idegrendszered, mostansag fognak kiborulni a csontvazak a szekreny(ed)bol.


apus meg eszhez tert, vegre.

2018. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
100%

Ja megkérted h szarja le a gyerekét a nunidért állitom h már a válás előtt benne voltál az ágyában.. Tök nem tiltás,azt kérni h érted dobja a kukába a gyerekét.. Rosszabb,undorító ösztönlény vagy.. Majd ha a te kölykeid letolja az uj nőért v exéért megnézheted magad,egy forinmtot nem adnék a gyerekeid után a helyébe.. És az ilyen szülhet más m eg meddő. De egy ilyen önző egoista véglénynek kettő is adatott.. :(

40

2018. dec. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
100%

Ásd el magad... Szegény pasas be választott a gyerekeidet is sajnálom ilyen anyám lenne fejbe lőném magam. Jol irták a jelzőket.. Számomra egy szó jellemz téged az h jellemtelen nö vagy aki nem érdemli meg h gyerekei legyenek..

36N

2018. dec. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!