Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen házasság az, ahol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen házasság az, ahol a férj milliókat költ másra, a tudtom nélkül?! Mi lesz így velünk?

Figyelt kérdés

Örökölt egy nagyobb összeget, erről tudtam. Viszont arról nem, hogy

1. újra beszél, tartja a kapcsolatot a lányával és támogatja is anyagilag

2. a lánynak most lett lakás véve, és beszállt ő is bizonyos összeggel (persze a lakás csak a lányé, nekünk semmi tulajdonrészünk nincsen benne)


Tehát nemhogy a lánnyal beszél, de a volt feleségével is. Erre az volt a kifogása, hogy hát ő is a gyereke, és hogy nekünk nem hiányzik az a pénz, úgysem költöttük volna el... Ennyi erővel én is hozzávágok pár milliót valamelyik exemhez, és tűrje mosolyogva. Komolyan, legszívesebben fognám a gyerekeket és elköltöznék, aztán hozza ide a lányát és éljen vele boldogan.


És szerinte még én hisztizek és fújom fel, meg hogy a lánya amúgy sem kíváncsi ránk, a családjára, nem is akar velünk találkozni. Nem értem, ha akarna, akkor képes lenne idehozni? Majd jópofizunk és beszélgetünk, meg családosdit játszunk? A férjemnek megmondtam anno, hogy csak akkor válasszon engem és legyen velem, ha a múltját képes maga mögött hagyni. Felnőtt emberként hozott egy döntést, most mégis hazudott nekem és el is titkolta volna. Mondtam, hogy képtelen vagyok így vele aludni, mellé feküdni, és szeretném, ha a hétvégét máshol töltené, mert muszáj gondolkoznom. Igen, voltak vitáink eddigis, de haraggal sosem feküdtünk le, olyan pedig nem volt, hogy napokig ne beszéltünk volna. Nem tudom, mit kéne csinálnom. A gyerekek is érzik, hogy valami gond van.


2018. dec. 6. 18:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
98%
Nézzétek még itt gyim-on is szabályokat kreál nekünk.HÁÁRPPIAAAAA
2018. dec. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
100%

Természetes dolognak gondolom, hogy gondoskodik a gyerekéről. Gondolj már bele basszus, ha ti szétmennétek azért neked is jól esne ha a gyerekekről továbbra is gondoskodna legalább anyagilag.

A másik pedig, hogy ehhez a pénzhez házasság ide vagy oda de semmi közöd nincsen. Arra költi amire akarja. És nem, nem kell ezt veled megbeszélnie mert semmi közöd hozzá.

2018. dec. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 A kérdező kommentje:
Itt mindenkinek elment az esze?! Szóval szerintetek teljesen normális, hogy a hátam mögött milliókat költ valakire, akivel elméletileg évek óta nem is beszélt? Nem egy új öltönyről, cipőről vagy bármi apróságról van szó.
2018. dec. 6. 18:41
 24/81 anonim ***** válasza:
98%
Igen így normális hogy már pár perc alatt itt mindenkinek leesett,hogy gonosz hárpia vagy.Jól tette hogy nem kérte ki a vèleményed.Szakíts vele,ha nem tetszik
2018. dec. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:
100%
Egész biztos, hogy titokban tartotta vele a kapcsolatot. Csak te erről nem tudtál, ami a érthető is. Egyébként ha nem tetszik a helyzet, akkor nyugodtan változtathatsz rajta. De úgy tűnik, most már nem te diktálsz.
2018. dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
98%
Igen, normális. Nem egy régi haverjáról beszélünk, hanem a GYERMEKÉRŐL.
2018. dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 A kérdező kommentje:
Oké 78%-os, menj a hárpiás szövegeddel oda, ahol kíváncsiak rád. Én nem vagyok az, úgyhogy puszi. :)
2018. dec. 6. 18:46
 28/81 LazyJones ***** válasza:
95%
Szóval mindenki hülye, csak te vagy helikopter? Ok, akkor még egy helikoptert satírozz fel. Neki volt igaza, te meg egy hisztis, egoista és anyagias hárpia vagy.
2018. dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
100%

Igen normális mert a gyereke,nem egy senki,veled nem kellet volna kezdenie.. Az örökölt pénz az övé,ha akarja egy hajléktalannak adja nem egy ilyen pénzéhes dögnek.. A pénzből remélem maradt neki menekülő pénznek is. És most a te kölykeidtől lesz eltiltva. Ugye milyen szar mikor visszanyal a fagylalt nem jön be a pénzügyi matekos számító viselkedés,mindenki átlát rajtad.. A Férjed szeme is kitisztult.

40N

2018. dec. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
94%

az örögség mindit magánvagyonnak számít

ergo neked semmi közöd hozzá!

nincs beleszólási alapod h mire költi el mert az övé

teljesen normálisan viselkedi8k hioszen az a lány is a gyereke ergo majd ha meghal minden gyereke örököl - az a lányis !

azért mert te nem vagy képes normáűlisan gonbdolkodni az már a te bajod

az ex az lehet h a volt szerelme de mindig is az élete része lesz a közös gyeremek miatt

2018. dec. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!