Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen házasság az, ahol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen házasság az, ahol a férj milliókat költ másra, a tudtom nélkül?! Mi lesz így velünk?

Figyelt kérdés

Örökölt egy nagyobb összeget, erről tudtam. Viszont arról nem, hogy

1. újra beszél, tartja a kapcsolatot a lányával és támogatja is anyagilag

2. a lánynak most lett lakás véve, és beszállt ő is bizonyos összeggel (persze a lakás csak a lányé, nekünk semmi tulajdonrészünk nincsen benne)


Tehát nemhogy a lánnyal beszél, de a volt feleségével is. Erre az volt a kifogása, hogy hát ő is a gyereke, és hogy nekünk nem hiányzik az a pénz, úgysem költöttük volna el... Ennyi erővel én is hozzávágok pár milliót valamelyik exemhez, és tűrje mosolyogva. Komolyan, legszívesebben fognám a gyerekeket és elköltöznék, aztán hozza ide a lányát és éljen vele boldogan.


És szerinte még én hisztizek és fújom fel, meg hogy a lánya amúgy sem kíváncsi ránk, a családjára, nem is akar velünk találkozni. Nem értem, ha akarna, akkor képes lenne idehozni? Majd jópofizunk és beszélgetünk, meg családosdit játszunk? A férjemnek megmondtam anno, hogy csak akkor válasszon engem és legyen velem, ha a múltját képes maga mögött hagyni. Felnőtt emberként hozott egy döntést, most mégis hazudott nekem és el is titkolta volna. Mondtam, hogy képtelen vagyok így vele aludni, mellé feküdni, és szeretném, ha a hétvégét máshol töltené, mert muszáj gondolkoznom. Igen, voltak vitáink eddigis, de haraggal sosem feküdtünk le, olyan pedig nem volt, hogy napokig ne beszéltünk volna. Nem tudom, mit kéne csinálnom. A gyerekek is érzik, hogy valami gond van.


2018. dec. 6. 18:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keress fel egy ügyvédet. 20 ezres óraberben el fogja neked magyarázni, hogy miért nincs igazad.


Itt az a gond, hogy te nem támogatód ebben, ő ezért titkolózik, most meg el is küldted. Lesz ideje átgondolni, hogy mennyire hiányzol neki, és kit is vett el tulajdonképpen. Ha maradt pénze, elkezdhet lakást nézni magának.

Aztán te meg itt írhatod ki a következő kérdést, hogy milyen ember az, aki úgy megy el, hogy évekig nem is néz a saját gyerekére.

2018. dec. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
100%

"A férjemnek megmondtam anno, hogy csak akkor válasszon engem és legyen velem, ha a múltját képes maga mögött hagyni."

Itt kellett volna téged kivágnia, sokat leír a jelleméről, hogy nem tette. Remélem számodra az is rendben lesz, ha majd leszarja a közös gyereketeket, amikor téged hagy majd ott egy újabb punciért és akkor te leszel az ex nő és a te gyereked lesz a gyűlölt fattyú az új kis családjában. Teljesen korrekt kérés lenne az új nőjétől, nem?

2018. dec. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván oka van, hogy nem mondta el neked..Amúgy meg az ő pénze és az ő lánya, teljesen jogos, hogy őt is támogatja, nem csak titeket.
2018. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
94%
Én vagyok a 78%_os egyik hárpiázós.Nem kérek tőled puszit,bocs!Akkor nem írom hogy hárpia,hanem sárkány.És ne szabogass itt új szabályokat kisangyalom.Tipikus dirigálós hisztérika vagy.Remélem elhagy a férjed de szerintem rájött már,hogy befaragott veled
2018. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
57%
Ez nagyon durva, én válnék a helyedben.
2018. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
98%
A férjem eddig mindig azt mondta, hogy nálam nagyobb sárkány nincs. Megmutattam neki ezt a kérdést, most imád, soha nem cserélne el, szerinte igazi tündérke vagyok. Köszönöm! :DD
2018. dec. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 A kérdező kommentje:
Ha sárkány vagyok azért, mert fontos a családom, és az őszinteség, akkor vállalom. Az vagyok. Többen ne fáradjanak, hogy ezt leírják. :)
2018. dec. 6. 19:07
 38/81 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, lesz meg tobb gyereke is:)


drukkolok az oregurnak!

2018. dec. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
94%

Milyen család,ez nem család ahol a férjed előző gyerekét simán eltaposod ne h egy másodpercre gondolni merjen rá,csoda h nem kell meghalniuk a te drága családi idilledért. Gondolom nem tetszene a beképzelt ki ha én nem pofádnak az ha az új nő meg eltiltaná a te kölykeidtől,megérdemelnéd.. Dolgozni gondolom egy napot nem dolgoztál,de kirúgod a házából a tulajdonost,ismerem a fajtádat,pucér seggel sminktáskával beköltöztök szültök onnantól azt hiszitek tiétek minden, a régit gyereket ki kell dobni értetek válásnál meg házzal jöttök meg pénzzel.. A férjed fájdalom díjat érdemelne h eddig elviselt,én elköttetem volna magam melletted..

64F

2018. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
100%

Az a kérdés, hogy ez milyen házasság.

Mindenki egyöntetűen állítja, hogy jó agy xar a házasságod. Megkaptad a választ.

Egyéb kérdés?

2018. dec. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!