Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti összeházasodnátok, vállalná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összeházasodnátok, vállalnátok gyereket olyan férfival, aki nem akar soha közös lakást veletek?

Figyelt kérdés
Amikor már együtt voltatok akkor vett egy lakást, ami direkt az ő és a szülei tulajdona, azért mert úgy gondolkoznak, hogy a nők mind haszonlesők, és be kell biztosítania magát. Hozzámennétek, és szülnétek gyereket egy ilyen gondolkodású embernek? Lehet így boldog jövőt teremteni?
2018. ápr. 4. 09:04
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

"29"vagyok......

Apuci nem magára spórolt, hanem a családja megélhetését biztosította, amiért húzott, nem is keveset. A pénz nem elherdálta, nem elitta, hanem abból biztosította a lakhatásukat és a megélhetésüket. Anyuka államtól kapott GYES-GYED-ből a pelenka sem jött volna ki egy hónapra, szóval apuka mindenkit eltartott azalatt a 7 év alatt. Apuka előrelátó volt, és felkészült a legrosszabb eshetőségre is, ami be is következett. Aztán anyuka úgy gondolta, hogy nagyon boldogtalan és itt az ideje váltani (persze először megvárta, hogy a hitelt kifizesse a férje),úgy kalkulált, hogy majd apukától kapunk egy kis kezdőtőkét az új élet kezdéséhez és persze a 2 gyerek megy vele nehogy ne kapjon GYT utánuk, és jó esetben már meg is van oldva a lakhatás.

Mindkét oldalról vannak nagyon gennyes történetek, senki pártját nem akarom védeni, mert nem mindegy ki borítja fel a házasságot és milyen indokkal. Férfiként teljesen természetes dolognak tartom, hogy ha félre lép és kilép a házasságból, akkor olyan körülményeket hagyjon ott a családjának, hogy ne kelljen nélkülözniük. De ha a másik fél dobja fel a kapcsolatot egyoldalúan és még ezek után neki van a másik féltől követelése ami mögött nincs teljesítés, akkor nem tudom sajnálni.

Ezeket a dolgokat már a kapcsolat elején kell tisztázni, mi is így tettük, amíg együtt vagyunk a feleségemmel addig profitál abból, hogy velem él, olyan életkörülményeket biztosítok számára amire vágyott és ezt értékeli is. Ha úgy dönt, hogy mehetnéke van pontosan tudja, hogy semmit nem kap, ha én hagyom el (megcsalás is), akkor pedig nem kerül az utcára kisemmizve.

Ami a gyerekeket illeti, mindig annak voltam és vagyok a híve, hogy Exnek pénzt a kezébe soha nem adok,mondja meg mire van szüksége a gyereknek és megveszem vagy tételesen számoljon el vele.

2018. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
31: akkor a tiétek egy sajnos kisebbségi eset, szomorú hogy van ilyen. Sajnos az én környezetemben a gyakoribb eset, hogy apuci spórol a 3-400 ezres nettójából vagy felezget anyucival, akinek a jövedelme a gyed meg a családi. Aztán apu lepattan, és a 20 ezer forintos gyerektartást kérdőjelezi meg, ha egyáltalán fizeti.
2018. ápr. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!